Pūliuoja akytės

09. Dec, 12:45

mano vaikas 2 men, pradejo akytes puliuot. buvom pas daktare, bet mum jau 5 dienas niekas nepreina, net kartais puliuoja su kraujukais. kaip reikia isgyditi. aciu labai, jei kas padetu mums ta bedele isprest.

10. Dec 2012, 12:52

seimos gyditojas gali israsyti tik antibjotiku i akytes,jei nepadeda.tai tada tik okulistas

09. Dec 2012, 22:24

Vat tai tau ir prasti LT gydytojai 😃 Esu girdejusi, kad musu gydytojai kaikuriais atvejais dar geresni nei uzsienyje. As tai uz tai, kad kreiptis tiesiai i okulista, jei jau seimos gydytoja nieko nesieme.

09. Dec 2012, 22:08

sveikutes,mums buvo 3 sav kai pradejo puliuoti,nepraejo menesi,o tas kraujukas ,matyt nuo nosytes jei yra uzsikisusi,puliavo menesi mums,daktare israse antibjotikus ,nepadejo vistiek asarojo ,traskonojo,taip 5 men,kol nenuvykom i lt ten apziurejo lb gera daktare padare zondavima,poto pravalima tfu tffu tfu akyte pilnai atsimerkusi ir nebeasaroja😀sake daktare jei dar du menesiukai butu reikeja kaula nosies musti kad prieti nes cia susidare nuo slogos kai gime,tai kad kuo greiciau pas okulista,as db dziaugiuosi kad susitvarkiau nes airijoj zondavimo nedaro

09. Dec 2012, 20:31

Gydytojas turetu vaistuku israsyt, gal zonduot net reikia...

09. Dec 2012, 20:27

nevisada ir tie vaistukai padeda ☹ nu bet jai vaikuciui kraujuoja net akytes tai manau i ligonine reikia vaziuot jei gydytoja nedirba tuo momentu,su akytem nejuokas.

09. Dec 2012, 18:46

pju pju pju mums nebuvo bedu su akytemis,bet esu girejusi kad reikia praplauti su ramunelem o vat jei kas rmciau tai manau kad tik vaistukai pades..

09. Dec 2012, 16:50

Mano suneliui puoliavo pirmuosius menesius,israse vaistu,su ramunelem sakydavo pravalyti.o kai pamate kad niekas nepadeda dave siuntima iszonduoti akytes.

09. Dec 2012, 16:14

o kaip jus gydet? man ir keista kad daktare ieko nesake.. saip jei puliuoja su ramuneliu nuoviru praplauti 3 kartus dienoj reikia,bet jei su krauju tai cia tikria nejuokas....

09. Dec 2012, 12:52

Tai ką daktarė sakė jums? Juk čia ne juokas, jei net su kraujais pūliuoja

09. Dec 2012, 12:45

labadien mana vaikas 2 men ir pradejom akytes puluot buvom pasdaktare bet mum jau 5 dienas niekas nepreina netkartais puluoja su kraujukais kaip reike isgyditi acukas labai jai kas padetu mum ta bedele isprest.