Pykčiai su antrąja puse

03. Dec, 07:52

Sveikos, vat man iskilo tokia dilema, kaip daznai pykstates su savo antraja puse, nes bent jau is savo puses noreciau pasiguosti, kad per paskutini menesi ko gero buvo tik dvi dienos, kai mes snekejomes draugiskai. Jau ir pati nesuprantu kas cia mums darosi, tik tik apsiraminam, imam po truputi sneketis, ir vel kad isiplieks konfliktas atrodo is niekur, kaip kad ne vietoj nukritus siukslyte :) Jau rasau ir pacia juokas ima, nes atrodo visiskai nepazystu savo vyro. Kalbetis neina, bandziau galybe kartu, pasako, kad jam neidomu, net iseina is kambario, zinutemis bandziau rasyt, tai vel atraso kazka visiskai ne i tema. O dar visos sventes arteja ir atrodo, kad ja teks praleisti atskirai, nes kartu mes tiesiog pesames kaip du gaidziukai :(

09. Dec 2013, 21:02

Tai va atrodo, kad sventes svesim kartu 😀

09. Dec 2013, 17:56

Šaunu, kad gerėja pas jus, juk artėja Kalėdos 😀

09. Dec 2013, 17:03

o mes zinok sestadieni emem kalbetis, nezinau kas cia jam nutiko, bet kalbejo su savo tevu, o paskui kaip iekur nieko apsimete draugu, tai jau nekeliau skandalu, ir as emiau kalbetis 😀 dabar po truputi aiskinuosi situacija 😀

08. Dec 2013, 22:29

Kaip sekasi su vyru susikalbėti? 😀 Aš tai ant saviškio labai pykau šį savaitgalį 😃

04. Dec 2013, 17:57

Paskambinau paklaust kada i darzeli nuves, atsakyma gavau, jis paskambino pasakyt, kad jau atvaziavo, pasakiau gerai ateinuir tiek ziniu 😀

04. Dec 2013, 17:40

O bent pavyksta kalbėtis su vyru?

04. Dec 2013, 17:34

As nelabai valgau, kai stresuoju 😀 o vaikams tai tik maziukui reikia daryti 😀

04. Dec 2013, 17:31

O tai pati sau atskirai daraisi? Pas mus nebuvę tokių pykčių, greičiau vyras nevalgo ką pagaminu, jei labai pyksta 😃

04. Dec 2013, 17:25

Kai rimtai susipykstam taip visada padarau 😀 tegul pats apsirupina 😀

04. Dec 2013, 17:19

Jau taip pyksti, kad valgyt nedarai? 😀

04. Dec 2013, 16:24

Na va vyras ir valgyt pats pasidare 😀

04. Dec 2013, 13:41

Svarbu tau lengviau pasidarė, išsikalbėti kartais naudinga 😀

04. Dec 2013, 12:38

Oj jau kaip as nuvairuosiu ta musu laiva, tai nezinia kur atsidursim 😃 bet va biski lengviau ant sirdies 😀

04. Dec 2013, 12:07 Deivukė

Suprantu, kad sunku ištylėti, bet pabandyti gal verta, gal tame priežastis gali būti. Mums tai padėjo ir ne kartą, dabar irgi kai tik kas ne taip, tai tiesiog nekreipiu dėmesio, kai kalbina, tai kalbu su didžiausia meile 😀 Pastebėjau, kad vis rečiau būna tokių nesusipratimų 😀 Santykiuose būna visko, tik reikia mokėti tai išgyventi, o vairas esam mes, moterys 😀

04. Dec 2013, 11:57

Tai va, kad man kaledos tokia grazi seimos sventes, bet jei jis toliau siautes, tai tikrai sedes vienas

04. Dec 2013, 11:53

As tai namie bunu, bet sakykim is vyro pinigu as neprasau, nes ir sededam namie as galiu uzsidirbti, zino jis puikiai, kad ir be jo as puikiai issisukciau, bet kazkaip, kad ir koks durnumas jam uzejes as vistiek ji myliu, ir zinau, kad ir jis myli, bet toks laikas matyt, kad reikia abiems pailseti nuo vienas kito, gal ir ziauru, bet ir sventes svest zadu atskirai, jei jis cia toliau man taip siautes

04. Dec 2013, 11:43

O pasikalbeti neina, nes jis tiesiog neklauso, del ko galetu pykt ant manes ir nesumastau, nes nemanau, kad padariau kazka blogo

04. Dec 2013, 11:35

Zinokit as kai supykstu rimtai, tai neskalbiu, negaminu jam, ir nesakykit, kad privalau, bet jis tikrai galvoja, kad sedeti namie su vaiku, tai juoku darbas, nors pats pabuves pora valandu, kaip vaikas 9 vakaro jau i lova eina. Siuo metu rupinuosi tik maziuku, jam valgyt darau ir panasiai, nes dicke i darziuka eina, o vyras ne mazas vaikas, tegul pats savim rupinasi, jau jeigu nesiteikia su manim normaliai kalbetis

Krisliukas Krisliukas 04. Dec 2013, 11:14

manau, kad ignoravimas problemų neišspręs..čia iš seniau,matyt, yra kažkokia problema neišaiškinta,neiškalbėta... reiktų atsekti, susėsti ir išsiaiškinti, nes jei nutylėsi, atrodys, kad tau viskas tvarkoj, tu su ta problema sutinki ir vyras lieka teisus dėl savo poelgių..
ir su vyrais reikia kalbėtis tiesiai šviesiai, jie užuominų nesupranta, mūsų ožių t.p. nesupranta..mūsų tylėjimas - jiems yra paprasčiausias ožkiškumas

04. Dec 2013, 11:00

Sutinku su zivile ,vyrai jau tokie,kuo daugiau domiesi kaip jiem sekesi,kada grisi ,bandai bendraut ir t.t.t tuo labiau jie atsiriboja tarytum siena,o kai darai retai tai jau susimasto ,ima bendraut patys kaip sakoma lyst i akis ,pas mus taip ir gan daznai buna,bet dazniausiai per netikusi kolektiva su kuriuo ijunka isgerineti ( alaus produkcija vezioja vat ir pagunda istisine ) ,tai per gerimus ir buna pastovus konfliktai pas mus namie,sakau raminkis,uzteks ,bandau kalbint gal kas nutiko ,gal jau manija problema,sako nepaistik viskas gerai,teisinasi kad atsibodo darbas toks,sefas ir valdzios isidirbinejimai ,sakau tai keisk darba juk vyram tiek daug ivairiu pasiulimu ,tu labiau kad daug ivairios patirties geros turi,ne nekeisiu,sakau tada piksimes,sako man atsipalaiduot reikia,sakau gerai tada imam abu gert del to kad kazkokia problema uzpuole ir kas tada.Zodziu pasaka be galo apie tai snekant,karta pareiske jei nepatinka negyvenkim kartu.Nesakau kad taip jau istisai geria,bet jau kai suseda su draugeliais tokiais pat tai neduok dieve.Tad namie mes moterys dazniausiai buna 100 viename,santechnikai,elektrikai,peckuriai,indaploves,maisto gamintojos,valytojos,skalbejos ir t.t.t tik beda ta ,kad uz tai negauname algos,nera iseigyniu ,atostogu o darbo vis yra ir yra,tik vyrai velgi ne visi supranta kad tai ir darbas,kad pavargstame

04. Dec 2013, 09:00

Tai va dar nors tiek gerai, kad vaiku neignoruoja 😀 bet mane tai konkreciai nematoma isivaizduoja 😃

04. Dec 2013, 08:47

Tai nuo siandien duosiu tylejimo izadus, visiskai nesikisiu i tai ka jis daro, bet reikes prasyt, kad nuvestu i darzeli, nes grupe reikia puosti

03. Dec 2013, 22:57

Na dabar tylesiu, tik, kad man nelabai iseina 😃

03. Dec 2013, 22:42 Deivukė

O gal jam tada tiesiog reikia vienatvės, tylos? Maniškiui taip būdavo, tai tiesiog nieko nesakau kol pats neprabyla, nes vos tik ką sakysi ir pyksta.

Lukunia9 Lukunia9 03. Dec 2013, 22:24 Deivukė

Tuomet gal cia tikrai ta santykiu krize.juk nemazai laiko kartu.juolab jei esi prirista namie su vaikaia , tai tau isvis sunku.. kazkaip reikia bandyt tikrai pakeist aplinka. .

03. Dec 2013, 22:13

Mano vyras visada pasizymejo ipatingu sugebejimu juokaut, pradzioj pykau, nervinausi, per tiek metu pripratau, taip kad situs pasakymus priskiriu juokams, su draugais kai susitinka, tai mes su draugem amzinai kenciam( netiesiogiai ) nes liezuviai pas visus astrus

Krisliukas Krisliukas 03. Dec 2013, 22:05 Deivukė

šiaip iš niekur nieko vyrai neerzina, kad išeis pas kitą bobą.. nebent nuo pat draugystės pradžių tokius bajerius sakydavo..

Krisliukas Krisliukas 03. Dec 2013, 22:04

kažkodėl ir aš pagalvojau apie kitą moterį.. pasidomėčiau, kur iš tikro tas vyras eina..ir sumąstyčiau krūvą darbų, kad tik neturėtų laisvo laiko 😀

03. Dec 2013, 21:42 zivile g.-b.

Bet jo niekas namie ir nelaiko, cia as dazniau esu prirista namie, nes vaikus ar vaika reikia ziureti, o jis ir i darba iseina, ir i krepsini nueida pazaist, aj jau man cia kazkokia depresija kvepia is man puses

03. Dec 2013, 21:41 Lukunia9

Aj jis mane visada erzina, kad eis pas kita boba, cia jo zodziai 😃 bet siaip nemanau, kad cia taip gali buti.

1 2