Receptai 8 mėn. mažyliams

23. Oct, 12:32

sveikos mamytes noreciau kad parasytumet ka duodate savo 8 menesiu mazyems valgyti? gal koke skania kosyte? gal desertuka? busiu jums labai dekinga :) nes mano suneliui jau viskas nusibodo o kasko naujo nelabai sugalvoju :(

27. Mar 2013, 20:24

no dalykites receptais😀

14. Dec 2011, 17:20

labukas ziuriu niekas cia neraso arba visi vaikuciai jau uzauge arba dar nera jiems 8men😀..maniskiui toj bus8men...mano meniu toks ryte kai pabunda uz po kokio puse val duodu pirktines kosytes uzplikmos karts nuo karto manu isverdu..pietums darzoviene su mesyte(bulve,morka,cukinija,brokolis,avokadas kartais,kopustas)mesyte jautiena vistiena,liesa kiauliena...kartais vietoj bulves idedu kelis makaronus,bet nebelabai jam patinka...vakarienei vel kokia kosyte uzplikau,,i tarpus duodu sausainuka paciam pakramtyr,duonos ar bulkos...nakti kelasi2kartus tai dar maitinu MP diena nebeima...bet vat jis man nieko negeria jokiu skysciu...kartais pora gurksniuku atsigeria ir spjaudosi verkia..tai po kosyciu su sauksteliu pagirdau bent truputi...varskytes,jogurtuko kartais duodu..vaisiu nelabai megsta...noreciau ryziu kosytes pati virt jam patinka bet tada2dienas neprakakoja gaila maziuko tai neduodu..neuzilgo zuvies pameginsiu vietoj mesytes duot,gal patiks...kiausinuka irgi planuoju duot bet niekaip nesusiruosiu😀

liuks liuks 09. Jan 2011, 01:57

Labas vakaras,o as,kai nesugalvoja kokia isvirti,tai einu i parduotuve ir paskaitau kas i tyrelias ieina kokios darzoves,mesytes,vaisiai.O siaip bulve,morka,kukuruzai ir vistiena.Bulvyte,jautiena,morkyte,kopustas ir zirneliai.Sausainiai mirkyti pienelyje su bananu.Siandien valgem bulve,morka ir kalafijoras.Druskos nededu,tik sviestuko saukstely.

30. Dec 2010, 10:58

sveikutes
visas su sventemis sveikinu!!!
taip ziuriu ir nera jokiu receptuku, tai kas parduotuvese aisku, bet ka paruostis 8 men kudikiui namie, kad nebutu tas pats, tos pacios uzpilamos koses ir darzoviene ta pati
Mums 8 su puse , valgome grikius, avizas, 4grudu koses...ir darzoviene, morka bulva, kopustukas, kartais cukinija, brokolis, moliugas ir mesyte versiena arba triusiena..uzkandziai: obuoliukas , bananas, duoniukas,duona, javainiukas, baranka, jogurtukas retkarciais...na ir tai ka mes valgome paragauja mazoji mano ir labai patinka ragauti musu maista

30. Nov 2010, 20:49

Labutis mamytes. Gal galėtumėte padėti. Užpildyti šią apklausos anketą su nuoroda apačioje 😉 Iš anksto dėkui http://www.publika.lt/apklausa-15-4ce931a00b574.html

26. Oct 2010, 08:56

As taip pat dar nedaviau tu tyreliu pirktiniu, kqazkaip ir man nerealu kad pora metu galioja, bet kaip linciuke minejo krupas pliko, tai ir as perku ir plikau vandeniu arba misineliu 😀

26. Oct 2010, 00:26

manoji nemegsta pirktuiniu, verdu pati.Tik kruopas plikau pirktines.O taip daznaiusiai bulve, morka visteina valgo.Dar moliuga, kopusta, kiausini.Kartais ir musu maisto paragauja😀

25. Oct 2010, 11:07

bet tikrai nesmerkiu tu mamau kurios duoda ir tas pirktines tyreles vaikucams, cia kiekvieno pasirinkimas. ir as turbut duociau, jei netureciau savo darze uzaugintu darzoviu, nes ir tos pirktines darzoves tikiu kad tik su nitratais uzaugintos...

25. Oct 2010, 11:03

nedaviau as dar kolkas jokiu pirktiniu tyreliu ar kosiu vaikisku, kruopas maniskis labi gerai valgo, na aisku isskyrus grikius. as kaskaip manu jei tos pirktines tyreles galioja iki puses metu tai kas jose ten prideta????? juk isverdi kose tai jau an ryt buna prarugus ar ne taip? as kaskaip nusiteikus priesingai.... man nesunku isvirti vaikui namie, prisiauginau ekologisku darzoviu, tai bent zinau kad tikrai sveikas maistas

25. Oct 2010, 10:08

as tai perku koses tas sausas, kazkaip neprisiruosiau pati virt, tik manus isverdu dar, kazkada viriau ir grikius tai ir nevalge, o tas pirktines tai valgo, nes pasaldintos yra 😀 o bandet duoti savo vaikui pirktiniu tyreliu (ten kur su mesa, darzovem)?

25. Oct 2010, 09:58

maniskis is prdziu ir viska valge ka tik paduosi o dabar jau pradejo rinktis kas skaniau, o jau grikiu tai nei saukstelio neysiulau

25. Oct 2010, 09:43

brokoli tai valgom, su bulvyte, morkyte ir mesyte sutrinta😀 regis nera labai isranki maniske, bet as ir druskytes dedu ir sviestuko, kartais ir grietines, tai skani kosyte iseina 😀

25. Oct 2010, 08:32

labas rytas mamytes 😀 atnaujinu savo temele ir tikiuosi daugiau patarimu. rasykit ir kokes koses verdate savo maziesiems gal ka galesiu ir as padaryt naujo savo turteliui 😀

24. Oct 2010, 20:57

mano vaikas nevalgo visai dzrzovienes su mesyte, tai kepu kotletuka ir tada patusinu su bulvem ar makaronais, tada kerta tik duok 😀 ar megsta jusu mazylis brokolius? su kuo duodat kad butu skaniau jam?

24. Oct 2010, 20:54

po truputi galit pradet 😀 taip pat makaronus valgom, burokeli zadu duot, biski uzsivelinau, na siaip pagrinde viska valgyt gali ka ir mes, tik zinoma virta o ne kepta 😀

24. Oct 2010, 20:51

na as viska ka jus isvardinot jau jam duodu isskyrus zuvy.... bet jau turbut laikas pradet 😀

24. Oct 2010, 20:42

vat kefyro dar duodu su bulvyte 😀

24. Oct 2010, 20:41

as pradejau duoti zuvyte, tad darzoviene pagardinu vietoj mesytes 😀 taip pat varskyte Miau, mes jau valgome ir jogurtuka, stegiuosi duoti dobilo, tai labai megsta 😀 taip pat uzkandziams kartais duodu kukuruzu paprastu, tai rami kad nepasprinks, nes tirpsta burnyte..

24. Oct 2010, 19:29

ei mamytes nejau nepasidalinsit savo receptukais?

24. Oct 2010, 19:29

ei mamytes nejau nepasidalinsit savo receptukais?

23. Oct 2010, 12:32

sveikos mamytes noreciau kad parasytumet ka duodate savo 8 menesiu mazyems valgyti? gal koke skania kosyte? gal desertuka? busiu jums labai dekinga 😀 nes mano suneliui jau viskas nusibodo o kasko naujo nelabai sugalvoju ☹