Reikalingos judrios mamytės, norinčios lieknėti!

14. Mar, 03:27

Sveikos. Ieskau jaunu mamyciu, kurios nori liekneti . Pavasariui prasidejus organizuoju ivairiu sporto rusiu(aerobika, fittnesas, sokiai) uzsiemimus lauke. Norincios rasykit :) Gyvenu vestfolde. Del susitikimu susitartumeme .

14. Sep 2013, 02:05

https://www.facebook.com/pages/Medicalamber-Ireland/411125229004239

Sveiki, noreciau jus pakviesti is Lietuvos i Airija atkeliavusia Baltijos juros gintaro dirbiniu parduotuve,. Cia galite rasti papuosalus, gintaro maisto papildus, masazuojancius dirzus, ciuzinius bei,kilimelius vaikams, taip pat gintaro pudra, ivairi odos bei plauku prieziuros kosmetika ir visa tai pagaminta is naturalau gintaro! Visu prasau uzeikite ant puslapio spauskite patinka ir dalintis, dekui jums!

10. Sep 2010, 19:37

Turėjau draugų vyrų, bet kone visada tekdavo nusivilti, nes puoselėdavo daugiau minčių ne vien draugystę paprastą. O buvo vienas labai geras draugas, bendravome nuo paauglystės labai ilgai, tol . . .kol vyrui nebepatiko, ir draugystė nutrūko. Nebuvo tarp mūsų jokių minčių apie kažką daugiau, nes jis man pasakodavo apie savo gyvenią, merginas, patarimų klausdavo aš jam pasakojaus. Buvo gaila netekti draugo, bet juk vyras svarbiau nei draugas.

10. Sep 2010, 08:42

Tai gal moteriai vyras nepatrauklus, bet vyrui moteris patraukli ir jis ja isimyli...
Kalban sia tema gali buti ivairiu situaciju. Sunku tureti viena vieninteli atsakyma...

10. Sep 2010, 08:40

Geriausiai jauciuosi, kai esame bendru draugu kompanijoje😀

10. Sep 2010, 08:40

nu nezinau,jei vyras baisus uz gyvenima ar netraukia ne laso kaip gali priartet intymus santykiai-man niekaip

10. Sep 2010, 08:38

Turejau draugu, jie man buvo kaip broliai (bent jau as taip galvojau), bet po kiek laiko isaiskejo, kad jie mane isimyleje... Po tokiu akistatu budavo labai nejauku, ir tai sugadindavo draugyste.
Dabar esu istekejusi ir pati neturiu draugu vyru. Nepatinka ir vyro drauges. Sukyla pavydas ir manau, kad tai naturali reakcija, o ne zmogaus savinimasis.

10. Sep 2010, 08:38

o kodel gi ne, turiu drauga, su kuriuo esu pazystama nuo vaikystes ir jokiu ten intymiu santykiu tarp musu nebuvo. Tiesa pasakius net minciu apie tai nebuvo. Na, tiesa pasakius, pamenu, kad pradzioj mano vyrui ta musu draugyste ne prie sirdies buvo 😀 As tiesa pasakius su broliu taip gerai nesutariu, kaip su juo 😀

10. Sep 2010, 08:33

As pritariu mamoms,kurios sako jog tarp vyro ir moters draugystes negali buti. Nes anksciau ar veliau bet atsiranda simpatija,potraukis is vieno kurio arba abieju. dazniausiai is vyru puses. ne karta tuom isitikinau ir geru draugu vyriskos lyties neturiu.

10. Sep 2010, 08:01

mano nuomone tarp vuyro ir moters draugystes negali buti, anksciau ar veliau viskas pereina i intymius santykius.

09. Sep 2010, 22:34

taip,bet tik pauglysteje 😀

09. Sep 2010, 22:33

mat kaip ...o as ja kitaip isivaizduoju...kai pora bendrauja neissiduodami , kad giliai sirdeleje visgi myli vienas kita arba vienas is poros...man ji tokia sventa atrodo...

09. Sep 2010, 22:29

platoniška meil – meilė per atstumą. Kai naktimis apsikabinęs pagalvę žliumbi, nieko nevalgai, laipioji sienomis, bet savo meilės kančių adresatui šiukštu neišduodi. Paskutiniu metu, kai atsidarė sienos, ir telekomunikacinės technologijos leidžia susisiekti nors ir su pačiu Kosmosu, posakis „platoniška meilė“ įgavo dar absurdiškesnę reikšmę, tipo, vienas skina braškes Airijoje, kitas džiūsta Lietuvėlėje ir jie vakarais mylisi „platoniškai“, siuntinėdami nešvankias SMS žinutes ar masturbuodamiesi prieš skype‘o kamerą. 😃

09. Sep 2010, 22:22

gal cia ne i tema klausimas ,bet ka Jus manot apie platoniska meile, juk ji ir egzistuoja?

09. Sep 2010, 22:18

na, as turiu broli, su kuriuo visada geriausi draugai buvom ir esam, galim apie viska pakalbet, apie antras puses pasibedavot, pavaryt kaip sakant ir t.t. 😀 ir jis tikrai nepameluos, kad ta suknele ar seseliai tinka, ar ne 😀 pasako, kad atrodau baisiai arba normaliai, o daugiau man jokiu diedu ir nereikia, gal kas brolio neturejo ar neturi kiek kitaip viskas

09. Sep 2010, 22:14

gera tema!paskubom parasysiu nuomone,nes kasi rodo 😀 manau daugelis merginu turejo tokius draugus.Man visad geriau sekesi su vaikinukais bendraut ir sutart nei su merginomis😀 Nebuvo jokio pavydo,apgaules ,gavau daug patarimu ir atvira nuomone apie save ir merginas tiesiai is vyruko lupu, o draugas is manes gavo patarimu apie merginas.Sakyciau buvo skaidri draugyste.Aisku po vestuviu santykiai kazkiek pasikeite, bet vede ir jis likom draugaut seimomis ir po siai dienai pabendraujam temom tik tarp musu😀

09. Sep 2010, 21:44

mano draugas manes netraukia,man be galo dziugu su juo bendrauti paplepet apie viska,jis apsisvietes ne is kelmo spirtas vyrukas,bet va as jam tikrai neatsiduociau,kad r su vyru blooogai jau butu,na nenoreciau as jo kaip savo partnerio😃
Aidar,tad nevisada traukia....

09. Sep 2010, 21:41

net nežinau ,visiek priešinga lytis traukia,kaip bebūtų

09. Sep 2010, 21:41

net nežinau ,visiek priešinga lytis traukia,kaip bebūtų

09. Sep 2010, 21:39

Yra yra išimčių 😀 visiškai pritariu Deimantei 😃 aš irgi turėjau draugelį, kartu augom, kartu po medžius karstėmės, po to kartu paryčiais iš šokių parsirasdavom, galėdavom abu iki paryčių ant žolės kalbėtis apie viską ir be jokių "garbanotų" minčių 😃 Vadinom vienas kitą seserim ir broliu 😀 Tik ištekėjus viskas pasikeitė, jam matyt nejauku bendrauti kai yra mano vyras.

09. Sep 2010, 21:37

sveikute

09. Sep 2010, 21:34

beje,labas vakariukas,mamukai😉

09. Sep 2010, 21:33

oi,tikrai gali ir nebutinai intymumas turiu nuostabu drauga tuo klausymu daznai uzbega kavos,kartais ir kai nera vyro,bet maniskis su juo taip pat geri biciuliai taip kad niekada nekyla jokiu pavydo scenu,o kad MOTERYS-GAVATES😃 savaime aisku nes as taip tikrai neleisciau savo draugei ateidinet i namus kai manes nera..

09. Sep 2010, 21:30

tai ir sakau jei po sekso tada jau nebebuna jo vel ,dar karta,tada pliekama draugais

09. Sep 2010, 21:27

o jei rimtai,vistiek vyro ir moters draugystė pasibaigia seksu,nors gal ir yra išimčių

09. Sep 2010, 21:24

😃 arba drauge israuks

09. Sep 2010, 21:23

labuką mergytės,manau,kad draugs,draugs kol ištrauks.....😀

09. Sep 2010, 21:22

VISOS kalbat visada apie pasitikejima ane-bet isaiskeja,kad jo nera,nes nedaleistumete,kad vyras turetu drauge,tai pavydas tai egoizmas,nepsitikejimas savimi,draudimas kazkuom uzsiimt antrai pusei ir tt...tuom ir graiunami santykiai

09. Sep 2010, 21:10

manau taip,tiesiai i desimtuka deimante

09. Sep 2010, 21:05

turiu ir as toki drauga,na buvusia meile,jis net i mano vestuves atvyko,as jam uzmeciau baika,kad kvieciu su drauge ,parvaziuojam is zakso ale ziuriu jis stovo su didziuliu paveikslu dovanu 😀

09. Sep 2010, 20:58

bet va po buvusio ramono,meiles ar kaip pavadinsi nepagadinsi-tikrai vyras ir moteris gali likt draugais cia faktas,daug tokiu poru yra

1 2