reikia patarimu

20. Feb, 03:47

sveikos mamytes. esu cia naujoke. laukiuosi jau 28 savaite ir siandiena susidurem su beda. atliekant ultragarsa isaiskejo kad mazylio sirdutes kaires puses aorta yra visiskai uzsitraukusi ir nebevarineja kraujo i kairia sirdies pusele.dabar vaikutis dar sveikas bet nezinia kaip bus toliau.... esu dideliam soke , gal kuri turejot panase situacija ir galit papasakoti kaip viskas toliau klostysis su mano mazyliu?

01. Mar 2014, 01:20

na va gavau ir santariskiu daktares konsultacija. pasijutau kaip autoservise. nieko aiskiai nepasake , reikejo traukt zodis po zody. apie wiska kalba su sypsena nors sako ta paty ka Norvegijos daktarai , kad po gimdymo bus reikalingos trys sirdies operacijos o po ju vaikutis gal gyvens o gal ne ....

23. Feb 2014, 10:27

Didelės stiprybės!!!! Kuo geresnių atsakymų ir neprarasti vilties! 🤗

21. Feb 2014, 04:33

skambinausi siqndiena i santariskes. rytoj ryta jau skrendu i Lt pakartoti visu tyrimu ir paziureti gal ten geresniu pasiulymu sulauksiu...

20. Feb 2014, 15:29

O dieve kaip žiauru abejais atvejais,galvoja netelpa,kad gali nutikti toks dalykas,o dar kai vaikelis tikrai yra laukiamas.Užjaučiu jusu šeimą,stiprybės jums.O galgi viskas bus gerai,gal vaikelis gims ir stipriai isikabins i gyvenima ir augs,džiugins jus.Visada reikia turėti vilties

20. Feb 2014, 15:12 Daivaldo ir Urtes mama

gydytoja pasiule du varijantus. 1 kad bandyti operuoti pirma savaite po gimdymo bet labai mazai procentu kad waikelis isgywens nes norwegija dar nera istobulejusi sitose operacijose , o antras varijantas tai pagimdyti mazyli paguldyti ir leisti jam numirti. bet net nuo minties kad matyciau mirstanty savo vaika zeme is po koju slysta