Roletai - patarkit kur pigiau ir geriau!

27. Aug, 10:09

Planuoju vaiko kambaryje užuolaidas pakeisti roletais. Kur būtų galima rasti pigiau ir geriau, ką rekomenduotumėt? Ar lengvai jie valomi? Teko girdėti, kad priplojus uodą ar museles, paskui labai sunku išplauti audinį. Taip pat girdėjau gandų, kad jie greitai išblunka, ar tiesa?

Planuoju pirkti iš čia: http://www.domuslumina.lt/lt/products/roletai/foto-roletai/

Kokie atsiliepimai apie Domus lumina? Gal pirkot ir turit gerų arba blogų atsiliepimų ar skundų? Būčiau dėkinga už patarimus. 

renatuksss renatuksss 13. Dec 2021, 13:32

mes tai iš čia pirkom kai įsikėlėm į butą
https://www.lauresta.lt/gaminiai/roletai/
dabar jau kokie 7 metai praėjo ir lig viskas laiko. ėmėm diena naktis roletus

Triukė Triukė 22. Jul 2020, 14:03

Labas, as asmeniskai zymiai labiau UZ uzuolaidas interjere nei roletus ir idomu, kodel zmones taip jas nuraso.. Funkcija jos atlieka ta pacia kaip ir roletai ar zaliuzes, bet kaip gi estetine puse? Juk tai svarbus dizaino elementas ir pasirinkimas yra labai didelis: skirtingos spalvos, rastai ir t.t. Kalbu, nes uzmaciau vienoj svetainej begalo graziu uzuolaidu variantu, galit paziuret https://www.cledemaison.lt/lt/uzuolaidos-interjeras-ir-dizainas, tikrai atrodo graziai 😀

Dziulija Dziulija 14. Jul 2020, 15:31

Mes tai roletus pirkom is https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/, ziauriai patenkinti esam, audinys lengvai valosi ir jokiu blukimo pozymiu nejauciam jau keleta metu naudodami, tai tik geri atsiliepimai butu apie Solemux imone 😀

Apgautas klientas Apgautas klientas 29. Nov 2019, 08:07

Nerekomenduoju, ISVETA ir ko aferistų įmonė. Liksite ne tik, kad be pinigų, bet ir be prekių!!

26. Mar 2016, 10:30

Sveiki, piesiu grafinius piesinius ant sienos, piesini galima parinkti betkoki pagal jusu pageidavima. Piesiniu kainos nevirsyja 200 euru. Grafika ant sienu laikoma prabanga ir puikiai tinka vaikiskiems kambariams. Gana klijuoti vaikiskus tapetus su kiskuciais, padarykite savo myliamiausiam vaikui modernia dovana 😀 Vilnius (uz papildoma kaina atvyksiu i bet kuri miesta). Spauskite "patinka" ir galbut butent jusu namai bus papuosti nemokamu moderniu grafiniu piesiniu. Nuoroda: https://www.facebook.com/grafika.ant.sienos/?ref=aymt_homepage_panel

14. Dec 2015, 12:16

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

14. Oct 2015, 14:19

As pirkau i vaiko kambari is imones SIMENA, issirinkome audini atsparu saules spinduliams, blokaujanti karsti, kadangi kambarys i pietu puse. Roletus jau turime daugiau nei 5 metai, puikiai valosi ir neblunka visai. Rekomenduoju SIMENA visiems, nes kaina atitiko kokybe.

29. Sep 2015, 10:00

Turime roletus iš čia http://www.landeko.lt/produkcija/roletai . Audinys tikrai nėra teplus, puikiai valosi. Turime jau kelis metus ir nepasakyčiau, kad labai išbluko. Žinoma medžiaga nuo saulės kažkiek pašviesėjo, bet tikrai nevisiškai nubluko. Esu patenkinta, kad rinkausi roletus, o ne žaliuzes. 😀

24. Sep 2015, 04:31

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

18. Aug 2015, 08:36

Mes rinkomės domus lumina, nes buvo zymiai pigiau ir greiciau, nei kokioj dexteroj. Kokybe tikrai nenuvyle, niekas neisbluko, neatlipo ir siaip per pusantru metu nepakito. Siaip kiek zinau jiems garantija yra 2jų metų, tai gal pabandykit i salona kreiptis? arba tiesiai i ju ofisus? mes rinkomes paciam ofise, tai apvedziojo, papasakojo, tikrai patenkinti likom 😀

31. Jan 2015, 23:12

Siūlau pamėginti http://www.dextera.lt/roletai.html
Mes iš jų ėmėm, esam patenkinti per kiek padarė, kaip padarė ir už kiek padarė

16. Dec 2014, 14:49

www.ekobite.lt – aukščiausios kokybės prekės visai šeimai!

Siekdami Lietuvos rinkai patiekti išskirtines ir kokybiškas prekes, populiarias Vakarų Europos rinkoje, norime įrodyti, kad ekologiški ir sveiki produktai nebūtinai yra neįperkami.

Savo klientams sukūrėme platų asotimentą, kuris išlaiko palankų kainos ir kokybės balansą. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti produktų, tinkančių visai šeimai: nuo ekologiškų prekių, tinkančių Jūsų mažyliui iki buitinės chemijos Jūsų namams.

VIZIJA: Mūsų tikslas, kad kartą apsilankę mūsų el. parduotuvėje, joje sugrįžtumėte apsipirkti ir dar sykį.
www.ekobite.lt

15. Dec 2014, 22:16

Šiaip tai man atrodo, kad visokie pažeidimai aptikti firmose skelbiami valstybinių institucijų interneto svetainėse. Domus lumina su savo roletais būtų neišimtis :/

15. Dec 2014, 22:15

🤓|Na mes nežinom gal apsilanko. Ne apie viską juk spauda rašo. Apie tokias firmas kaip domus lumina tai juk plačiajai visuomenei neįdomu, juk čia ne kokia maxima ar senukai.

15. Dec 2014, 22:15

Jau vien žiūrėk kiek skundų internete apie jų veiklos metodus ir prekių kokybė ir jokių institucijų neapsilanko

15. Dec 2014, 22:15

Manau, kad keis litus į eurus taip kaip priklauso, nes kitu atveju tikrai apsilankytų atsakingos institucijos pas juos.🤔

15. Dec 2014, 22:14

Aš irgi taip manau, kad nei domus lumina vadybininkas, nei prezidentas – niekas negali imti ir aiškinti žmogui šaukdamas. Ir tikriausiai tas klientas jau niekada nebesugrįš į domus lumina saloną. Ir ne tik jis nesugrįš, bet ir aš.

15. Dec 2014, 22:14

Neverta ten eiti vien dėl to, kad pas juos akcijos yra iškreiptos ir neatitinka klientų lūkesčių su akcijiniu asortimentu. Va dar dabar kai artėja euro įvedimas tai reikia sekti kaip keisis jų kainos, ar tikrai konvertuos pagal visas taisykles...

15. Dec 2014, 22:14

Natūralu, kad jeigu netenkina suteiktos paslaugos ar prekės kokybė, tai žmonės skundžiasi ir viešina jiems nepatinkančius dalykus. Išvis ant žmogaus, ypač ant kliento šaukti ir moralizuoti niekas negali :/

15. Dec 2014, 22:14

Man tai visiškai neįdomu ar jie sužinos ar nesužinos, nes čia jų pačių reikalas yra būti informuotiems. Jeigu domus lumina nepasidomi, tai tik patys griauna savo pamatus, nes ilgainiui tokių skundų gali tik daugėti

15. Dec 2014, 22:13

mes čia galim tik tarpusavyje papletkinti, bet domus lumina mūsų skundai ir atsiliepimai visiškai nepaveiks. Iš jų net niekas apie juos nesužinos, nes jie net nepriima neigiamos informacijos

15. Dec 2014, 22:13

Tai vat ir aš dabar visiems pasakoju, kaip nuėjau į domus lumina Vilniaus saloną ir kaip „maloniai“ buvau aptarnauta. Man vien pamačius kai rėkia ant savo klientės vadybininkas pasidarė gėda ir nemalonu už jį. Pagailo tos kitos moteriškės. Žodžiu tai buvo incidentas sugadinęs man visą dieną, bet privertė gerai pagalvoti į kurias firmas neerta daugiau eiti.

15. Dec 2014, 22:13

O ką daryti daugiau. Bet domus lumina turbūt nelabai suvokia, kad užsakomieji straipsniai neduoda naudos. Kokybė yra vienintelis dalykas, kuris sukuria teigiamą įvaizdį. Juk žmonės ne durneliai, jie perduoda informaciją iš lūpų į lūpas 😀

15. Dec 2014, 22:12

Tai dėl to ir matuoja paskui po du ar tris ar net daugiau kartų. Tai ir įmonei tada nuostolis kai blogus roletus pagamina. O kas tuos nuostolius dengia. Aišku, kad kiti pirkėjai. Čia toks užburtas ratas gaunasi, kad kai pradedi pardavinėti nekokybiškas prekes ir nori palaikyti visai neblogą reputaciją, tai tenka labai labai daug invesuoti į užsakomuosius straipsnius.

15. Dec 2014, 22:12

Svarbiausia, kad jų niekas nemotyvuoja. Jeigu domus lumina moka mažus atlyginimus montuotojams, tai jiems visai nėra jokios motyvacijos bendrauti su klientais ir viską iš pirmo karto gerai padaryti.

15. Dec 2014, 22:12

Tuomet tai pinigai išmesti į balą. Šiaip jeigu domus lumina dažnai ieško montuotojų, tai įsivaizduok kokie nekvalifikuoti žmonės ten dirba.🤔

15. Dec 2014, 22:11

Nu aš įsivaizduoju kaip supyksta žmonės, kai pavalo roletus su šlapiu skudurėliu ir jau audinys sugadintas. O juk mažiausiai tai kokie 200-300 litų už juos buvo sumokėta...

15. Dec 2014, 22:11

Man prieš renkantis prekę neturi būti jokių abejonių apie jos kokybę. Domus lumina atsiliepimai, kurie yra internete sukelia man daug neaiškumų dėl jų prekių kokybės.

15. Dec 2014, 22:11

Va jeigu visai produkcijai būtų 80 procentų tai tada tikrai apsilankyčiau, gal pasisektų papulti į tą klientų ratą, kurie nenusivylė šios firmos produkcija. Bet manau šansai tai pusė ant pusės

15. Dec 2014, 22:11

Man svarbiausia, kad roletai su šlapiu skuduriuku nusivalytų. Įdomu ar domus lumina tokių turi. Paskaičius internete skundus atrodo, kad gauna roletai drėgmės ir iškart lieka plėmas toj vietoj kur pavalyta 😀

1 2 3 4