Rudenį jau į darželį...

15. Jul, 01:55

Mamytes, kaip jus pripratot prie to, kad jusu mazyliai iskeliaujat i darzelius? Man dabar pagalvojus taip neramu pasidare, kad net supykina :( tikrai... Neramina klausimai, kas?kaip? pati nesu susidurus su darzeliais, tad absoliuciai nieko nezinau... Dukryte 2 metus buvo mamytes vaikas, kazi kaip seksis jai darzelyje?.... Dar idomu, kokiu priemoniu, kokiu rubeliu reikia?

07. Jul 2013, 13:23

Mano sunelis rudeni eis i darzeli,keistai kazkaip jauciuosi,atrodo katik mazytis toks buvo o jau i darzeli eis,bet dziaugiuosi nes ten su vaikais labai daug uzsiima daug ko ismoko,sunelis bendraus su vaikuciais.O eisim dar i darzeli kur direktore gimine tai isvis gerai zinau kad vaiku visada bus pasirupinta ir bus priziurimas 😀

21. Aug 2011, 11:07

Sveikutės, o aš va niekaip neapsisprendžiu jau reikėtų mums į darželį, ar dar tegul pasidžiaugia su mamyte namuose.. Šiaip dabar jam pusantrų metukų, bet iki kol sukaks dveji į darbą nesiruošiu grįšti, tad kaip ir nėra reikalo ten eit.. bet va bėda, kad jam labai reikia vaikų, tad svarstau gal bent po pusę dienos bandyt eit..😀

21. Aug 2011, 10:57

Sveikutes mano panele taipat rudeni jau keliauna i darzeli, nusprendziau kad jau pats laikas nes jai jau 2metukai😀 zinoma bus sunku palikti ten ja su svetimais zmonemis nes nz kaip ja ten priziures nes namie ji gauna viska ko tik uzsigeidzia, bet darzeli budama taps savarankiska gal tiek demesio nereikalaus😃

05. Aug 2011, 23:14

Sveikutes.Mano panike ir nuo pirmadienio(08.08)eis i darzeli .Aisku pradzioj -4val ,o nuo rugsejo 1d visai dienai,nes gryztu darban.Nezinia kaip bus,aisku asaru neisvengsim,nes mum tik 2m gale me,o visad su mama buvusios.😀Atsinesti mum sake-sukas,pakaitynius rubelius,kepuryte butynai,tapkutes,seilinuka,-tualeto reikmem-pampersu,serveteliu dregnu,tualetinio popieriaus.Bet turbut kiekvienam darzeli savi reikalavimai.Sekmes jum adaptuotis priprasti prie darzelio.Kad maziesem nebutu perdydelis stresas ,pakeitus aplinka,apsuptyja kitu zmoniu,kai nera pagryndynio zmogaus tokiam mazam vaikui-mamos.Sekmes jum mamytes,ir mazieji.😀

05. Aug 2011, 13:10

labas natiuska.manajai 1,5 metuko ir ji jau pirmadieni prades eiti i darzeli.na cia norgeje priimta leisti anksciau..pradzioje irgi maniau jog neleisiu ilga laika,bet,kai pamatau jog jai nuobodu namie su manim-jug reikia ir bendravimo su kitais vaikais,tai nusprendziau geriau leisti...manau jai ten bus tikrai daug linksmiau ir visko ismoks daug daugiau...manau tikrai nesijaudink.viskas bus gerai😀

04. Aug 2011, 12:28

Na pas mus darzelyje yra ir lopselinuku grupes, o geriausia tai, kad bus ta pati aukletoja iki kol iseis is darzelio.

02. Aug 2011, 10:50

Mes planuojam lankyti darzeli nuo 3 metuku, tad dar visi metukai liko mums iki jo. O jusu mazuliukai turbut i lopseli nuo rudenio prades eiti, nes darzeliai nuo 3 metuku?? As jau noreciau jau irgi vesti i lopseli bet jis tolokai nuo musu namu.....

31. Jul 2011, 10:48

mes rudeneli keliausim i darzeli kazkaip nesijaudinu ,nebent tik tiek kaip vaikas pritaps ar patiks

29. Jul 2011, 23:00

mes i darzeli keliausime kitamet geguzi, o busime metuku ir 9 men, manau pats tas 😀

19. Jul 2011, 22:05

Sveikutė.Mano dukra lanko darželį nuo birželio mėnesio,po visą dieną pratinasi nuo liepos mėn.Pradžia labai sunki ir mums,bet ne visiems vienodai..mes turėjome atsinešti šlepetes,pampersiukų,šlapių servetėlių,seilinuką,rūbelių persirengt,o nuo rugsėjo ir higienos priemonių reikia atsinešti(tual.popierių,indų ploviklį,muilą).

19. Jul 2011, 18:48

na mus ispejo Siauliu darzelio darbuotoija,kad balandzio menesi kai ateisiu,tada iskart duos sarasiuka 😀

19. Jul 2011, 16:37

mes pradejo lopseli lankyti nepilnu dvieju metuku. pradzia buvo labai sunki. pries pradedant lankyti darzelio vedeja pasake, jog turetume avalyne grupeje, rubeliu, jei issteptu. kai pradejo lankyti, aukletojos paprase atnesti pora seilinuku ir rubu, tapkytes, tiems, kas buvo su pampersais, ju palikti. pirmi du menesiai buvo kosmariski, nes mano vaikas mamyciukas. po beveik metu lankymo, viskas susitvarke, noriai lanko, vaikas labai daug pazenge i prieki visomis prasmemis

15. Jul 2011, 15:16

Aisq, supratau viska, aciu 🌷

15. Jul 2011, 14:41

niekas neduos sąrašo kol nepradėsi lankyti 😉

15. Jul 2011, 14:30

Mums rudeni jau 2m.4men. bus, ne maza panele, bet labai nerimauja mano sirdis, kaip ir kievienai mamai, manau.... O mums neidave jokio saraso, nors jau buvom, ir dabar eisim rugpjucio gale jau su gydytoju pazymomis apsipratinimui. Chm... Gal reikia uzsukti i darzeli,paprasyti sarasiuko?...

15. Jul 2011, 14:12

na mes i darzeli zygiuosim 2.5m 😀, tai kai ejau eile prasitesti,sake ateiti kitu metu balandi ir paduos sarasa ko reikia 😀

15. Jul 2011, 14:03

mes taip pat keliausim rudenį į darželį, mums bus tik 1,7, visokios mintys mane kamuoja taip pat, bet žinau, kad darželyje su laiku apsipras...todėl iš kart į darbą nepulsiu, pamažu adaptuosimės abu.Pagrindinei du dalykai kurių reiks darželyje tai pižama ir avalynė vaikščioti po grupę, po to nuo darželio priklausys ir susakys ką reikės supirkti, t.t tualetinio po. indų ploviklio, servetėlių ir pan😉

15. Jul 2011, 13:55

Mamytes, kaip jus pripratot prie to, kad jusu mazyliai iskeliaujat i darzelius? Man dabar pagalvojus taip neramu pasidare, kad net supykina ☹ tikrai... Neramina klausimai, kas?kaip? pati nesu susidurus su darzeliais, tad absoliuciai nieko nezinau... Dukryte 2 metus buvo mamytes vaikas, kazi kaip seksis jai darzelyje?.... Dar idomu, kokiu priemoniu, kokiu rubeliu reikia?