Sauskelnių bėrimas

14. Aug, 11:13

Sveikutes, gal galite patarti kaip gyditi berimus nuo pampersu? Isbandziau daug pampersu rusiu, vos ne visus tepaliukus bet vis tiek beria;(

02. Sep 2010, 11:19

sveika.maniskei ir buvo labai smarkus isberimas,net su kraujukais.tai as tepiau Bepanthen Plus. nezinau gal rase jau apie ta kremuka.neskaiciau.bet jei ne tikrai pabandyk.mums padejo iskart.be to geriausiai yra pampersai be jokiu kvapu.nenaudok slapiu serveteliu.mums nuo ju isbere.huggies serveteles.geriausiai vandeniu

02. Sep 2010, 10:32

labas myliusavoleliuka nes turejome tokia problemene mes iskart pakeitem pampersukus po kiekvieno paperso keitimo plovene uzpakaliuka beto naudojome (sudocrem)labai geras tepaliukas sis nakciai palikinejau tik ant palutes mums per savaitele isgyjom taip

15. Aug 2010, 23:12

Zinokit pas mane lelius visa diena
nuogu subiniuku prabuna ir vakare lyg
ir geriau atrodo bet po nakties su pampersais
Vel tas pats kartais ir blogiau tas sudo kremas
Visai nepadeda ir jau pas odos daktare buvom
israsre kaskoky gaminama vaistinej tepaliuka
Ir ta jau sutepiau kaip buvo tas berimas taip ir likom
Man kartais atrodo kad cia tie karsciai kalti
nes kol vasaros nebuvo nei jo bere nei buvo
kada pasutes. Siaip serveteles vartojam retai.

15. Aug 2010, 20:35

Iš tiesų pritariu, pirmiausia stengtis kuo daugiau būt be pamperso. Kuo mažiau tų drėgnų servetėlių, tam reikalui ir vanduo su ranšluoščiu gerai, jei namie esat. Aš jas tik porą mėn vartojau. O kai turėjom bėrimą naudojau Sebamed tepaliuką, mums padėjo.Po to pakeitėm pampersus ir bėdų neliko.

15. Aug 2010, 13:35

maniskis tai labai daug diena buna be pamperso, kai taip karsta.. i vezimeli, i lovyte itiesiam patiesaliuka toki dideli ir jis kaifuoja 😀
as turiu Weledos cinka, tai esu labai juo patenkinta, galbut ir jus ji pabandykit

15. Aug 2010, 13:01

na man padejo sudokremukas 😀 o geriausias vaistas be pampersu 😀 manau priklauso nuo vaiko odeles del kremuku 😀

15. Aug 2010, 08:11

leisk nuogam poabut jei imanoma kad ior visa diena, nes per tokius karscius mano mazajai tip pat beria, tad kai bunam namuose ji vartosi plikute, o siaip geras tepaliukas SUDOKREM, vaistinese galima isigyti

15. Aug 2010, 07:59

Matyt odele jusu labai jautri, butinai po kiekvieno keitimo prauskit uzpakaliuka ir dazniau leiskit babuti nuogam. Dar kiek zinau, labai daznai kai kaltinami pamperiai is tikro yra kaltos dregnos serveteles. Stenkis kuo maziau jas naudoti arba atsisakyk visai 😉

15. Aug 2010, 00:12

mes daktarin krema nuo pienliges skirta naudojome

14. Aug 2010, 23:24

leiskit daugiau nuogam pabut 😀kai db taip karsta,gal issuto uzpakaliukas😉

14. Aug 2010, 23:13

Sveikutes, gal galite patarti kaip gyditi berimus nuo pampersu?
Isbandziau daug pampersu rusiu, vos ne visus
tepaliukus bet vis tiek beria😥