Šeškų šeimininkės

23. Aug, 07:35

Gal laikote seskus?as laikau 7 seskus ir mano mazyliui jie labai patinka.

Lota Lota 07. Jun 2021, 20:01

Sveiki , turiu klausima, gal kartais teko kam susidurti, as isigijau seskiuka, jam yra 2 men , ir buvo maitintas vien tik zalia mesa, gal turit kokiu patarimu kaip pratinti ji prie to sauso maistelio, nes bandziau maisyti su zalia mesa ir truputi to sauso aisku mirkyto, tai truputi pavalge ir daugiau nevalgo, bet noreciau kad zalia mesa nebutu pagrindinis jo maistas.Aciu uz atasakymus.

20. May 2016, 19:02

sveiki , musu seskuciui maxui jau 7 metai,jis baisiai sulyso , pasidare apatiskas vangus isvien miega guli silpnutis toks visiskai, uodega nuplikus ir pats baisiai neteko daug svorio liko tik kaulai ir skura. buvome pas vet tai paklause sirdute sake ritmas nepakites kvepavimas taip pat geras suleido priesuzdegiminiu vaistu ir paleido namo, keista pasidare kad neime kraujo nors ir prasiau. juk jiek negalejo nustatyti uzdegimo nepaziureja kraujo tyrimu. noreciau paklausti gal kazkam yra buve kazkas panasaus,?

24. Sep 2015, 04:31

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

18. Aug 2015, 23:34

Ieskau geru zmoniu kurie galetu pagloboti si mazyli laikinai arba galeciau padovanoti. Rasykite i el pasta augustina.pivoraite@gmail.com tai skubu. buciau lb dekinga. Vilnius

18. Aug 2015, 23:29

Ieskau geru zmoniu kurie galetu pagloboti si mazyli arba galeciau padovanoti.Rasykite i el pasta augustina.pivoraite@gmail.com tai skubu buciau lb dekinga.

03. Aug 2015, 11:59

www.idejasventei.lt viskas Jums ir jūsų šventei

27. Jun 2015, 10:40

laba diena gal kas zinote apie seskutes,manoji pabego uzvakar kai leidome palakstyti po kiema.ir jau ieskome antra diena yra sansu kad jinai grys ar ji gal net ji neisgivens laisveje?:/

04. Feb 2015, 20:25

labai mieli gyvūnai, tačiau labai reikalaujantys kantrybės ir dėmesio

04. Feb 2015, 19:38

Sveiki,

Mano seskytei jau reikalingas partneris. Gal kas laikot nekastruota suaugusi seska. Butu labai smagu pasimatyti. Mes is Vilniaus, bet galetume ir atvaziuoti i svecius. 😀

06. Aug 2010, 16:01

as turiu seskiuka, labai dziaugiuosi juo, tik nzn kaip bus gimus vaikuciui.. pas mane seskiukas vaiksto kaip suo po namus, o miega vonios kambaryje.. Pas mane jis kastruotas ir t.t.Smarviu jokiu. Zinokit jie labai nori demesio, tad turedami mazus vaikucius pagalvokite ar spesite ir gyvunui skirti demesio.. Beto jie gali zaizdami ikasti, nepiktybiskai... minusas kad butent iltiniai dantukai astrus

07. Sep 2009, 10:37

Labas eva o gal gali mazdaug pasakyti kokia butu kaina?

25. Aug 2009, 11:49

Oxyte tada pasitark ir pranesk,visvien jie bus tik rudeni,galesi isirinkti kuri noresi,kuris pasirodys mieliausias.

24. Aug 2009, 21:52

ast oki isigysiu kaimergaite ugtels nes tokiam padariukuj ir meiles reikes

24. Aug 2009, 19:27

eva, tai mes su vyru pasitarsim ir tau pranesiu, jei sugalvosim😀

24. Aug 2009, 18:43

Jei turesi narva,nakti ileisk i jy ir jis miegos,as taip darau,labai puiku ir patogu,seskas pailsi,o diena vel duksta.Kainos cia nesakysiu,asmeniskai nebent..

24. Aug 2009, 18:24

o kiek kainuoja jis ? ir kaip nakti jie elges as ir noreciau laikyt bet galvoju kad jie nakti neleis miegot?

24. Aug 2009, 17:46

Oxyte,jei noretum sesko as galeciau rudeni tau parduoti pigiau,bus isaukletas,maistas kainuoja apie 20lt kg,valgo royal arba hills,ziurint kas jiems skaniau😀tai jei noresi pranesk,dbr jie pas mane maziukai,jiems tik 2savaites ir kelios dienos

24. Aug 2009, 15:34

O, as esu didziule sesku gerbeja!!!! Turiu 2 metu seska namie ir esu labai patenkinta siuo gyvunu, charakteris nerealus, vis nauja zbitka sumasto, vis nustebina ar kartais supykdo nauju bajeriu savo😀 Du metus is eiles vasara paimu du svetimus seskus priziureti, kol seimininke atostogauja, tai ir prie tu svetimu prisirisau, pasiilgstu....
Pats nerealiausias kada laikytas gyvunas mano gyvenime😀

24. Aug 2009, 15:10

Mano vyras labai nori sesko, bet kazkur girdejau, kad jie smirda😀 db kai eva papasakojai, tai visai gal ir fainas. Gal kada jei turesim gyvuna, reiks pabandyti seska laikyt😀 O kiek jie kainuoja?ka valgo?

23. Aug 2009, 22:53

Na as tyriu porele,dbr jie atsivede 5 seskucius,jie turi savo kvapa,kaip ir kiekvienas gyvunelis,galima seskams isimti dvokucio laiukas,tada nesmirdes,jie megsta zaisti,begiodami guguoja,jiems reikia kirpti nagucius,jei kai kurie seskai megsta maudytis tai ismaudyti,yra pavadeliai jiems isivesti i lauka,narve galima laikyti arba laisvai kambaryje pastacius toletuka skirta grauzikams,rudeni jau pardavinesiu 5 seskucius,jie faini,ziurint kaip isauklesi nuo mazens.Mano seskas patinelis labai megsta buciuotis,o mano vaikelis seska labai myli😀

23. Aug 2009, 22:40

a jie smirda ar nea? gal gali papasakoti placiau apie tuos gyvunelius? 😀

23. Aug 2009, 22:39

faiani ytariu noreciau ir as 😀))

23. Aug 2009, 22:07

faini jie labai😀

23. Aug 2009, 21:29

ne nesu net laikiusi sitokiu gyvuneliu😀

23. Aug 2009, 19:35

Gal laikote seskus?as laikau 7 seskus ir mano mazyliui jie labai patinka.