Siaubingai bijau dantistų!

24. Jun, 04:07

Laba diena, as ir vel su savo bedomis, mano dantims galima sakyti amen, siandien spejo skilti kazkaip pusiau kruminis dantis, bijau pagalvoti net apie dantista, naktim sapnuoju kaip man skauda, kosmaras!!! Turiu gan daugoka dantu po gimdymo sugedusiu, 2 kruminiai dantis be pagrindo, dabar kitas skilo pusiau vnzdz pragaras, o as esu siaubingai nerviskas zmogus, depresuotas, po gimdymo paranojos dar ir retkarciais uzpuola mane ji ir po gimdymo..pradejau lankytis pas psichoterapiauta bet na jis man baimes tikrai neatkratys ... esu laaabai jautrus zmogus skausmas , pries 5 metus turejau tvarktys 4 dantis kruminius plombas detis ir viena plomba per visa danti sokinejau ir aparatus vos nevarciau is skausmo esu buvus ir pabegus nes nnegalejau istverti , paprasti nuskausminamieji gal man netinka, nes pries pora metu mane operuojant turejo net 2 narkozes suleist nes manes viena neveike ...ka galima padaryti ? gal prasytis operaciniu nuskausminamuju? ar man juos gali suteikt poliklinikoj? ir ka zinote apie juos?? laukiu greitu atsakimu . aciu

24. Jun 2011, 18:19

Mane kazkada buvo siaubingai numucine, tai dabar kaip velnio bijau dantistu...Giedra linestra aciu uz grazius zodzius...reik igaut stiprybes kazkaip...

24. Jun 2011, 18:09

kai labai skauda tada ir dingsta baime, tai dar nelabai skauda jei likus baime

24. Jun 2011, 17:49

salvia,reikia nesibedavoti,o veikti 😀... zinoma kaikada reikia menkiausio patarimo ar palaikymo,bet ir tas palaikymas neveiks jei neveiksi savo pastangom 😉. jei bijei eik privaciai 😉

24. Jun 2011, 17:32

na jei visuomet verksi kad tau blogai tai gyvenimas nuo to tikrai nepageres. niekas nieko niekam neatnesa ant padekliuko. o jei nuleisi rankas tuomet ir bus tas gyvenimas sumautas ir tik gilyn i duobe gali lyst iskart. kam to reikia.
as per jauna kad liudeciau, bijociau, ir verkciau kasdien kad man nesiseka.
bet kiekvienam savo. juk pacios renkames savo kelia kuriuo einam 😉
netikiu kad yra labai blogai ir blogiau niekam nebuna nei tau. jei nepasistengsi, nevysi savo baimiu ir juolabiau nebusi MOTINISKAI stipri, tuomet niekuomet ir neisidesi savo baimes i kisene. zinoma as linkiu tau nugaleti savo baimes, ir sunkias situacijas tavo kasdienybeje, bet zinok jei pati to nenoresi, ir nedesi jokiu pastangu niekas ir nepasikeis.
🌷

24. Jun 2011, 17:29

as norejau tiesiog kad is patirties kanors pasakytumete kaip galima tos baimes ir aisku skausmu papildomai atsikratyti...gi turi buti budu dantis susitvarkyti visiskai be jokiu skausmu.... o cia kazkuri mamyte sake del laukimo, tai man po gimdymo tie dantukai iskart pradejo kartu gest 😀 nepoviena 😀

24. Jun 2011, 17:25

Giedra gyventi nera niekam lengva kuriu situacija tokia kaip mano...as visada tikiuos kad viskas kadanors vistiek pasikeis...bet mano baime skausmas ira nuo mazens net iki dabar...o ka as galiu padaryti...nepaimsiu jos ir neisidesiu i kisene..nera taip lengva kaikuriems...

24. Jun 2011, 17:16

Lankiausi nefridoje, nuo to laiko jau tikrai paniskai bijau dantistu.... dabar persirasiau i jurininku poliklinika....tai ten neesu dar buvus...o baime neleidzia eiti nes neskauda....bet jauciu jai pradetu tai begciau...

24. Jun 2011, 17:11

labai gerai pasake mamukas83 bei giedres zodziai labai teisingi 😀

24. Jun 2011, 17:09

Salvia, tau turetu buti labai sunku apskritai gyventi. sitiek baimiu...
na jeigu psichoterapiautas tau nepades, tai zinok jau mamos cia vargu ar irgi tau pades. niekas uz tave neiveiks baimiu. vistiek teks paciai viska pasidaryt. tavo pasirinkimas eit ar ne pas odontologa. neik, prarasi baime ir dantis. daugiau neturiu ka atsakyti. sekmes.

24. Jun 2011, 17:07

As irgi bijau dantistu, bet ejau. paprasiau dvigubu nuskausminamuju, nes is skausmo alpstu. ejau privaciai ir jokiu bedu nebuvo. Maloni gydytoja, paaiskinau savo nuogastavimus ir suleidus dviguba doze, galiu ramiai sedeti kedeje, be pykinimo, alpimo, vemimo ar galvos svaigimo. 😉

24. Jun 2011, 17:02

na vadinas deimante dar jos neprispyre,jei bijo 😀 kaip minejau kad nereiketu bijoti,reikia reguliarei lankytis 😀
o kai nesilankoma poto ir sauda 😀

24. Jun 2011, 16:55

p.s. nereikia tiek laukt kol desimtys sugenda,reguleriai lankykis kas pusmeti ir nebus jokiu skausmu 😉

24. Jun 2011, 16:55

pasakyk odontologui kad paniskai bijai,suleis nuskausminamuosius. nezinau pas kokia cia eini,kad nepadeda nuskausminamieji. as su savo seima lankomes privaciai,mano jau vyras paniskai nekencia stomotologu bet ir jis eina nes nuskausmina viska 😀

24. Jun 2011, 16:41

manau turi nugaleti baime,ispradziu pasikalbek su odontologu,papasakok visa savo baime ir pavyks tau nugalet baime,sekmes!

24. Jun 2011, 16:20

Beto zinau kad pasirodziau kaip mazas vaikas, bet nieko negaliu padaryti , visi kazko laabai bijome....

24. Jun 2011, 16:07

Laba diena, as ir vel su savo bedomis, mano dantims galima sakyti amen, siandien spejo skilti kazkaip pusiau kruminis dantis, bijau pagalvoti net apie dantista, naktim sapnuoju kaip man skauda, kosmaras!!! Turiu gan daugoka dantu po gimdymo sugedusiu, 2 kruminiai dantis be pagrindo, dabar kitas skilo pusiau vnzdz pragaras, o as esu siaubingai nerviskas zmogus, depresuotas, po gimdymo paranojos dar ir retkarciais uzpuola mane ji ir po gimdymo..pradejau lankytis pas psichoterapiauta bet na jis man baimes tikrai neatkratys ... esu laaabai jautrus zmogus skausmas , pries 5 metus turejau tvarktys 4 dantis kruminius plombas detis ir viena plomba per visa danti sokinejau ir aparatus vos nevarciau is skausmo esu buvus ir pabegus nes nnegalejau istverti , paprasti nuskausminamieji gal man netinka, nes pries pora metu mane operuojant turejo net 2 narkozes suleist nes manes viena neveike ...ka galima padaryti ? gal prasytis operaciniu nuskausminamuju? ar man juos gali suteikt poliklinikoj? ir ka zinote apie juos?? laukiu greitu atsakimu . aciu