Silikoninė kepimo forma

27. Jan, 01:48

ryt mano mazajam bus vieneri ir ruosiuosi kepti keksiukus dienos centro vaikams bet vat iskilo klausima kadangi as visada kepu silikonineme formoje problemu neturiu o db susirupsiau poperiukia kad graziau atroditu kepti tai va db mastau gal reikia kokio sviestuko ideti kad neprikeptu ar nieko det nereike gal kas zino? :)

03. Feb 2014, 10:53

mano vaikai irgi labai megsta keksiukus 😀 o nuo kazkuriuo laiko kepu ir ju formelese. Taip jie vadina formas su animaciniais herojais 😀 pirkau is www.kepu.greiciau.lt

09. Mar 2011, 12:46

As visada kepu silikoninese formelese ir dedu spec popieriukus i jas, nes man graziau paskui atrodo isemus 😀 Siaip jei karstus iskart valgyti tai jie buna prilipe, bet jei gerai atvesinti, tai normaliai nusilupa tas popieriukas ir nera jokiu problemu 😀

27. Jan 2011, 13:48

ryt mano mazajam bus vieneri ir ruosiuosi kepti keksiukus dienos centro vaikams bet vat iskilo klausima kadangi as visada kepu silikonineme formoje problemu neturiu o db susirupsiau poperiukia kad graziau atroditu kepti tai va db mastau gal reikia kokio sviestuko ideti kad neprikeptu ar nieko det nereike gal kas zino? 😀