SKIEPAI

16. Jul, 09:05

Sveikos mamytes. tikriausiai ne vienai yra aktuali vaiko sveikata. Siais laikais vaikuti jau skiepija nuo pirmu gyv. akimirku. Ar Jus uz ar pries skiepus? Nesenai isgirdau dar toki dalyka, kad skiepai nuo vejaraupiu yra mokami. Noreciau suzinoti Jusu nuomone. Ar skiepijot mazylius? Kokio amziaus jie buvo?

16. Aug 2010, 23:02

as klausiau sesutes, jie sake, kad iki darzelio vaikuti reiketu skiepyti nuo vejaraupiu du kartus. tarp skiepu darant menesio pertrauka. bet kiek klausiau kitoms mamoms neteko to girdeti. o jums kaip?

16. Aug 2010, 20:32

man taip pat sake kad 1metu 3men bus galima jau nuo vejaraupiu skiepyt ir skiepas 150lt kainuoja.dar klause ar i darziuka leist veliau galvoju.tai va,ruosiuosi skiepyt..as pati lb lengvai parsirgai,tik tiek kad isbere.o va mano sesei iki 40 temp pakildavo,lb komplikuota buvo...tai bijau kad nepasigautu poto kur darzeli ir tokiu bedu neturetume.

03. Aug 2010, 15:35

klausiu todel, kad mano mazajam broliukui padare paskutini skiepa, tai sukilo auksta temperatura ir dar visa isbere ☹

03. Aug 2010, 14:04

Maniškiui niekada nebuvo jokios reakcijos po skiepų, kartais vietelė biškį parausdavo, bet normos ribose.

03. Aug 2010, 13:01

sake pirmas skiepas dazniausiai buna 1.3, kartu su kitu skiepu, siaip iki dvieju reikiai gauti pirma vejaraupiu skiepa, o antras apie 10 metus

30. Jul 2010, 14:21

mamytes norejau jusu pasiteirauti kaip jusu vaikuciai pernesa skiepus?

21. Jul 2010, 10:07

adatele buciau labai dekinga , jei paklaustumei progai pasitaikius.😀

20. Jul 2010, 14:10

as tiksliai nezinau, tureciau savo drauges paklausti, kuri ta darba dirba, kadangi neplanuoju skiepyti, tai per daug neisdomejau, tik pavirsutiniskai😀

20. Jul 2010, 13:59

o nuo kokio amziaus galima skiepyti mazylius nuo vejaraupiu?

17. Jul 2010, 12:29

vejaraupiu yra du skiepai

17. Jul 2010, 12:08

o 1 skiepas tik buna?
nes va kaip nuo pneumokoko tai 3skiepai po 200lt., tai sumele ohoho gaunasi...

17. Jul 2010, 08:19

natiuska kiek zinau Klaipedoje kainuoja 160, o Kaune 150. brangoka sakyciau,bet manau pasitarus su gydytoja mes bandysim pasiskiepyti. 😀

16. Jul 2010, 19:06

mums gydytoja siule nuo ROTO, bet nuo sio neskiepijom, o nuo vejaraupiu dar nesiule, tik tiek kad prisiskaitem. okiek kainuoja nuo vejaraupiu????

16. Jul 2010, 14:11

ogo kiek idomios info isgirdau is jusu. Musu pazystamu berniukui gyd. rekomendavo skiepus no vejaraupiu, nes atseit vaikas lengviau perserga. norejau pasiteirauti ar Jusu gydytojos siule kokius skiepus, apart pneumokoko? mes esam beveik visus skiepus gave. rugseji bus paskutinis.gal kas girdejo nuo kokio amziaus galima vaika skiepyti nuo vejaraupiu?

16. Jul 2010, 13:40

Renata mus ir darbe kas met skiepidavo nuo gripo 😃 ir sirgdavau. Paskutini kart kai paskiepijo nezinojau kad laukuosi tai puse ziemos prasirgau sloga ir gerkles uzdegimu ☹ (tfu tfu tfu maziui nepakenke) Kiek zinau skiepe nuo gripo ieina lengva gripo bacila tam kad organizmas su ja "susipazintu ir susidraugautu"

16. Jul 2010, 13:11

mano vyra darbe skiepija kas met nuo gripo, tik pasiskiepija, ir suserga jis 😃

16. Jul 2010, 13:07

gripu serga ne visi. dazniausiai sergama kvepavimo taku uzdegimais. o skiepyjantis reikia ir laika pataikyti, nes kitaip skiepas neprigyja ir neveikia. as asmeniskai nelinkusi skiepyti nuo gripo, jau geriau rinkciausi kaip natiuska, pneumokoko skiepus, jei tikrai reiketu

16. Jul 2010, 12:42

pilnai suprantu. nesenai buvau kursuose, kur pasakojo apie skiepus, todel turiu susidariusi nuomone apie juos

16. Jul 2010, 12:40

tai va adatele, nebutumem mes sirge, tai nebutu mums net ir siule tokio skiepo 😉

16. Jul 2010, 12:35

kiekvienas renkasi mokamus skiepus pagal savo galimybes. mums kol kas neprireike, nes per beveik du metus nesame rimtai sirge, bet jei butu blogai, tada galvociau,ka daryti

16. Jul 2010, 12:12

kita met, butinai skiepysim mazyle nuo erkinio encefalito, o del vejaraupiu dar galvojam.... siaip noreciau ir nuo ju paskiepyti, bet galvoju, kad nebutu visko per daug...
nes man vejaraupiai ant veido paliko daug randu, 😥 todel nenoreciau, kad ir mano dukrytei taip butu 😀

16. Jul 2010, 12:10

na as NE pries skiepus, bet kiekvienam savo 😉
mes skiepijom savo mazyle nuo PNEUMOKOKO, nepigus skiepas, bet tikiuosi veiksmingas.sis skiepas nuo ausyciu, gerklytes, plauciu uzdegimu, bronchito, dar ten nuo kazkokios bacilos..
o kodel skiepijomes? ogi todel, kad praejusi ziema net 3 kartus sirgom gerklytes uzdegimu ir net 2 kartus teko vartoti antibiotikus, todel gydytoja mums si skiepa ir pasiiule 👍 tfu tfu tfu po pirmojo skiepo, daugiau nesirgom, tik lengva slogyte...
ieina 3 skiepai po 200lt. rugpjuty laukia paskutinis skiepukas...
as manau, kad geriau gailetis padarius, nei net nepabandzius 😉

16. Jul 2010, 10:04

privalomus, nemokamus skiepus visus turim gave. o mokamu nedarem, ju yra daug ir galima rinktis, ne vien vejaraupiu skiepas mokamas. nuo vejaraupiu neskiepysim, lauksim

16. Jul 2010, 09:05

Sveikos mamytes. tikriausiai ne vienai yra aktuali vaiko sveikata. Siais laikais vaikuti jau skiepija nuo pirmu gyv. akimirku. Ar Jus uz ar pries skiepus? Nesenai isgirdau dar toki dalyka, kad skiepai nuo vejaraupiu yra mokami. Noreciau suzinoti Jusu nuomone. Ar skiepijot mazylius? Kokio amziaus jie buvo?