Skiepai nuo gripo žindyvei

19. Nov, 06:26

IŠKILO KLAUSIMAS AR VERTA SKIEPYTIS NUO GRIPO MAITINANČIAI MAMAI? BAISU DABAR VISUR TIK GRIPAS SIAUČIA:( BEJE KAIP NUEITI PAS GYDYTOJA PASKIEPYTI MAŽYLĘ KAI TIEK SEGANČIŲ, BAISU KAD NEUŽSIKRĖSTŲ.... AR EINAT Į POLIKLINIKĄ KAI SIAUČIA GRIPAS IR SKIEPIJAT MAŽYLIUS?

25. Nov 2009, 12:41

na nevisiem vienodai veikia matyt 😀

24. Nov 2009, 19:15

nu nzn.kokiais ten skiepais juos skiepija, bet jis kaip sirgo taip ir serga, skiepytas ar ne 😃

23. Nov 2009, 18:33

o man sotas skiepas padeda, nes jei nesiskiepiju ziema sergu su daugiausia dvieju savaiciu pertraukom ☹

22. Nov 2009, 09:28

pupsiuk,
as tai netikiu tais gripo skiepais, nors Tu ka 😃 mano wyras skiepijasi kas metai (ji darbe nemokamai skiepija), bet jis suserga ir dar sunkesnem jo formom ☹ tai kaip tai paaiskint????manau, kad tik pinigeliu monijimas 😉

19. Nov 2009, 19:36

man regis negalima maitinanciai skiepytis.
o i poliniklinika einam, va ir snd buvom... o ka darysi. neuzsidarysi kaip siltnami pusej ziemos.

19. Nov 2009, 18:26

IŠKILO KLAUSIMAS AR VERTA SKIEPYTIS NUO GRIPO MAITINANČIAI MAMAI? BAISU DABAR VISUR TIK GRIPAS SIAUČIA☹ BEJE KAIP NUEITI PAS GYDYTOJA PASKIEPYTI MAŽYLĘ KAI TIEK SEGANČIŲ, BAISU KAD NEUŽSIKRĖSTŲ.... AR EINAT Į POLIKLINIKĄ KAI SIAUČIA GRIPAS IR SKIEPIJAT MAŽYLIUS?