skyrybos

12. Mar, 08:06

laba diena, norejau pasiklausti padaviau vyra skyryboms, siuo metu yra tvarkomi dokumentai, radau neistikybes irodymu ar jie galios teisme jeigu neistikimybe ivykdyta man ji palikus ir padavus skyrybom?

02. Dec 2012, 00:58

nemanau kad jis moketu auklei jam pinigai svarbiausia,jo zodziai:gali vaziuot bet banko kortele palieki man

01. Dec 2012, 21:12

Sveika, labai panašią istorija žinau, vaikelis liko tėvui, o jis samdė auklę, nes pats daug dirbo.

01. Dec 2012, 21:03

sveiki,reikia patarimo... su draugu turime vaikeli gyvename d.britanijoje nesame susituoke ir turto bendro neturime,santykiai tapo klaikus,noriu viska palikti ir grysti i lietuva su vaiku gyventi,savo namu neturiu gyvenciau pas tevus,darbo irgi neturiu,bet noreciau mokytis,tik beda ta kad bijau jog vaiko tevas gali atimti vaika,nors salygu auginimui jis neturetu nes visa laika dirba ir vaiko nebutu kam priziureti...kaip manote ar tokiu atveju jis turi galimybiu ji atimti is manes..tikrai nesu gerianti ar asociali..del elementu irgi nezinau ar verta pradeti ka nors,galiu ju atsisakyti kad tik vaikas man liktu...jis man jau tiek prigrasino kad atims vaika kad nebezinau ka ir bedaryti ...padekit prasau

08. Jan 2012, 17:18

aciu,o jeigu daBAR mes viska sutariam,skiriames graziuoju ,o paskui po skyryby prasides "vaiko dalybos",ta prasme ar jis nores vaika isivezti ar dar ka nors,gal yra kokia skiltis ten,kad pazymeti kad tetis su vaiku gali matytis tik mamai leidus ...sunku pradet tuos popieriuzmus del skyrybu,ypac jei net nenutuoki nuo ko pradet ir tuo labiau jei esi ne lt ☹

08. Jan 2012, 17:17

aciu,o jeigu daBAR mes viska sutariam,skiriames graziuoju ,o paskui po skyryby prasides "vaiko dalybos",ta prasme ar jis nores vaika isivezti ar dar ka nors,gal yra kokia skiltis ten,kad pazymeti kad tetis su vaiku gali matytis tik mamai leidus ...sunku pradet tuos popieriuzmus del skyrybu,ypac jei net nenutuoki nuo ko pradet ir tuo labiau jei esi ne lt ☹

08. Jan 2012, 13:39

o kur tuos lapus gauti prasymams? ir ar butina kazka tartis del vaiko,ta prasme kada tetis gali buti su vaiku ir panasiai?ir kokia tvarka del vadinamu elimentu?

08. Jan 2012, 12:32

laba diena,norejau paklausti..ruosiames skirtis su vyru,bet dabar abu esame uzsienyje,ir ar as grizus i lt galiu pradeti skyrybas be jo?Ir kaip greiciausiai ir pigiausiai issiskirti?skirsimes abipusiu susitarimu.acu uz atsakyma

14. Nov 2011, 17:33

drauge prase paklausti tajgj situacija tokia. jie pries wedybas padraugawo 2m. susilauke waikelio ir nusipirko nama dar po pusmecio susituoke. dabar ji nori skirtis. norejom paklausti ar jaj priklausys kokia to namo dalis ar tik puse turto uzgywento per santuoka?

13. Nov 2011, 20:06

dekui jums uz issamu atsakyma., kagi beliko pradeti tvarkytis dokumentus ir tikiuosi pavyks issiskirti.

06. Nov 2011, 10:55

jeigu galima atsakymo lauksiu el.pastu., PutYourHands@gmail.com mama Gintare

06. Nov 2011, 10:54

laba diena., trumpai istorija del ko privalau issiskirti.....jau per siuos metus 3kartus padaviau pareiskima policijoje del vyro grasinimu nuzudyti ir smurtavimu( visa laime nebuvau sunkiai suzalota., truputi apstumde ir per veida kelis kart sudave) visiskai nezinau kur man kreipti ir kur eiti? gyvenau nemencineje., db jau su dukryte issikeliau i pagirius., kokiu reikia dokumentu?ar gerai suprantu kad man reikia kreiptis i vilniaus raj savivaldybe ir ten nukreips teisinga kryptimi?ar iskart paciai ieskotis advokato? kokios kainos skirybu dokumentu? ir aisku del dukrytes?reikes i vaiku teises apsaugos tarnyba kreiptis? prasau informacijos., bent jau pirmines., ar kokiu kontaktu? dekoju is anksto.....

10. Oct 2011, 17:35

nezinau ka daryti as isvaziavau su vaikais i uzsieni,vaikai turi teva bet nei pavardes nei mes nesusituoke,jis atvare i uzsieni paskui mus ir nori issivesti sunu i lietuva,bet jis nedyrba nieko,dar lyktinuma gaves uzsieni,ar jis teise tuei issivesti vaika?dekoju

14. Jul 2011, 20:16

oj kokia baisi tema, tikiuosi niekad čia neteks rašyti ne be reikalo 😀

mergele35 mergele35 14. Jul 2011, 19:56

lynce jei skirasi zmones abipusiu sutarimu vaiko gyvenamoji vieta ir islaikymas apsprendziamas abieju tevu sutarimu todel tai ir vadinama skyrybomis abipusiu sutikimu, jei nesusitariate del vaiko jokio abipusio sutarimo skirtis ir nebus

14. Jul 2011, 18:12

Tikrai neatims, bukit rami. Jus nedirbat, bet nueisit i soc. paramos sk, gausit soc. parama +alimentus is vyro ir gyvensit. Svarbu ne asociali, tai kaip gali atimt vaika???

26. Apr 2011, 10:26

sveiki norejau paklausti jei skiriasi abipusiu susitarimu, bet vyras reikalauja atiduoti vaika as nedirbu o jis dirba, ar atima vaika is motinos jei ji bedarbe o jis megstantis isgerti? aciu uz atsakyma.

17. Apr 2011, 21:22

Sveiki, ką apmokėti? Teismo proc. išlaidas ar ką kitą turite omeny?Už santuokos nutraukimą bendru sutikimu ar vieno sutuoktinio prašymu-šalys nuo žyminio mokesčio atleidžiamos

17. Apr 2011, 11:20

Laba diena! Noreciau suzinoti: Vyras dirba, o zmona nedirba (abi puses nori skyrybu) Kas turi viska apmoketi kiekvienas uz save ar ne? (nes kai minejau zmona nedirba).

03. Apr 2011, 20:34

teisybes tikiuosi ir as tik mano vyras visur turi pazistamu ir visaip kaip bandys gauti kuo mazesnius alimentus nes kaip jis sake jam nereikalingas toks isipareigojimas 😀 aciu uz atsakymus

03. Apr 2011, 18:50

Aisku. lauksiu teisininko atsakymo 😉

03. Apr 2011, 18:49

mamukas83, teisininkas čia Jums gali atsakyti į šitą kl, aš teisininkė, bet dokumentų privačiai neruošiu, todėl ir nežinau 😀

03. Apr 2011, 18:48

na, užtrunka, kol išsireikalauja pažymas iš atitinkamų institucijų, manau viskas bus gerai ir pasieksit savo teisybę 😀

03. Apr 2011, 18:47

Aciu uz atsakyma. Noreciau preliminariai suzinoti teisininku paslaugu kaina. kur tai galeciau suzinoti Klaipedoje?

03. Apr 2011, 18:00

as susitvarkius dokumentus del nemokamo advokato ir t.t ir jau ruosiami dokumentai skyrybom. tik kazkodel gana ilgai viskas vyksta 😀

03. Apr 2011, 17:53

vaiva, žiūriu įsidarbinai antraeilėse pareigose 😀

03. Apr 2011, 17:49

na, sakysite, kad atsilygindavote už suteiktą pagalbą, o šeimos narys-sesė-padėti gali jaunai šeimai prižiūrėti vaiką. Čia, kad vyras versininkas ir toks atlyginimas, tai nieko nestebina, jei vykdo veiklą normaliai, išsireikalaukit iš jo įmonės balansus, aišku, gali nesutikti, bet reikalauti galite, kad teismui pateiktų pvz praėjusių metų finansinės atsakaitomybės dokumentus, arba teismas iš VMI išsireikalaus, na, šiaip ar taip, viskas įmanoma, svarbu, kad tėvas turi pinigų, liūdniau būtų, jei nebūtų ko reikalauti. O Jūs atstovaus teisininkas teisme ar tik ruošė dokumentus?

03. Apr 2011, 17:30

mano vyras yra verslininkas, savo atlygina rodo tik kad gauna 400lt bet jis tokia suma alui ir cigaretems per savaite isleidzia 😃 kai vaikui buvo vos puse metuko isvare mane dirbt vien del to kad jam nereikalinga namuose sedinti zmona, aukle dirbo mano sesuo, as mokejau is savo atlyginimo, vyras atsisake moketi per puse, siuo metu kai mano atlyginimas neleidzia moketi sesei ji vaika priziuri uz aciu. ar teisme galiu sakyti jog mokejau sesei is savo tacaiu irodtyti to negaliu nes juk viskas buvo neoficialiai?

03. Apr 2011, 17:15

O kas liečia finansinius dalykus, tai neretai žmonės randa visus mokėjimus, čekius, ką pirko, kiek mokėjo už darželį tarkim, kas už jį mokėjo, jei vyras nedirbantis ir teigia, kad jis paskutinius mėnesius išlaikė šeimą, turi įrodyti iš kokių pajamų tai darė. O jei manote ir žinote, kad dirba nelegaliai ir nieko neduoda vaikams, tai turite įrodyti, kad jis gauna pajamų, kad pvz perka sau kažkokius daiktu, drabužius, maistą niekieno neremiamas. Na daug visko yra, visko nesurašysi, visus slidumus ir vingrybes teisininkai surašys ieškinyje, kad nenukentėtų vaiko ir Jūsų interesai.

03. Apr 2011, 17:12

Tokie dalykai dažniausiai įrodinejami liudytojų pagalba. Tiesiog ieškinyje ties reikalavimais ir kaltės faktu nurodomi tie asmenys, kurie žinojo ir pažinojo Jūsų šeimą, žinojo asmeninio gyvenimo detales, kurie gali patvirtinti, kad vyras nesirūpino, kad nebuvo geras: gėrė, skriaudė, kažkokios detalės, na, pati gerai žinot, kaip kas buvo, kaimynai galbūt buvo kokių įvykių liudininkai, gal pareiškimai buvo rašyti į policiją ir pan.

03. Apr 2011, 16:49

Laba diena, oadaviau vyra skyrybom del vyro kaltes, zemiau raset jog jeigu skyrybos vyksta del kazkurio kaltes reik pririnkti irodymu... kaip man irodyti jog mano vyras nebuvo geras nei kaip vaiko tevas nei kaip vyras? kaip as irodysiu jog tevas savo tikru vaiku nesidomejo, nesirupino ir pan? aciu

1 2