Soc. pašalpa

01. Feb, 04:01

sveiki,pas mane va tokia situacija susidare,ejau tvarkytis soc,pasalpa, ir ten rasiau,kad gyvenu pas tevus, dabar pries kelias dienas persikrausciau gyventi pas drauga. ir noriu paklausti,ar tureciau eiti i socialini pakeisti informacija apie gyvenamaja vieta,ar cia nieko tokio? nes gyvenimo salygos kaip ir nepasikeite,jokio turto neigijau,draugas kaip ir as stovi darbo birzoje.

13. Dec 2012, 22:14

(linuteleee)as tau pasakysiu nes patyrus esu ta paty.taip nutrauke pasalpa jie pilna teise turi.dabar tavo vyras kaip per nauje atsistos i birza tada vel gausit...

12. Dec 2012, 10:34

o man pasake kad man nepriklauso jokios soc.ismokos jokios kompensacijos uz sildyma nieko😀 stoviu darbo birzoje kreipiausi i soc.skyriu.pries pusmeti gera mokejo po 270 o dabar sako nepriklauso man tik todel kad jie nemato jog nebegaunu priteistu alimentu sako kol neprades moketi vaikui alimentu tol as pati negausiu pasalpos.kol sakiau kad gaunu viskas buvo gerai o dabar net neregistruoja tolimesnei konsultacijai registratura.

05. Jun 2012, 11:54

sveiki turiu toki klausima ar gali nutraukti socialine pasalpa jaj vyras atidirbo visas valandas ir del asmeniniu priezasciu isejo is darbo birzos bet kita men vel atsistos

11. Mar 2012, 14:15

aisku labai aciu;]

11. Mar 2012, 14:12

kai pildote dokumentus ten yra pastraipos deklaruota gyvenama vieta ir faktine gyvenama vieta, manau galima 😀

11. Mar 2012, 13:57

O pavyzdziui ar galima buti registruotiems skuodo raj, ir gauti soc. pasalpa .,nors nuomotumemes buta klaipedoje?

09. Mar 2012, 21:24

norejau paklausti,mes su vyru abu esam darbo birzoj ,as laukiuosi taciau jau uz poros svaiteliu turiu gimdyt..Susitvarkem popierius del soc.pasalpos jau turejo pravest .bet kazkaip nepraveda,gal jus zinot per kiek laiko pradeda pravedinet pinigelius po tuos 350lt ?

09. Feb 2012, 18:40

bent susirasyti tai tikrai reikia butinai,nes skamba bjauriai sugyventiniai,gerai,kad ne sugulovai 😃

09. Feb 2012, 18:25

tuokites ir nebebusit sugyventiniai😉

09. Feb 2012, 18:12

buvo socialinis atvaziaves,sake kad kol nej vienas nedirbam,tol nieko tokio,kad nepranesem jog gyvenam kartu,bet jei kuris nors isidarbinsim,butinai turesim tvarkytis dokumentus jog esam sugyventiniai (kaip bjauriai skamba tas zodis) o kol kas viskas gerai 😀

07. Feb 2012, 23:40

bet jau gyvena su vyrum dedasi jo pajamos, pasalpos ir pan.Kas kad nieko kolkas jis negauna, bet ateityje kai ims gauti tai bus jau kaip slepimas..

03. Feb 2012, 00:03

turi pranesti.

01. Feb 2012, 16:01

sveiki,pas mane va tokia situacija susidare,ejau tvarkytis soc,pasalpa, ir ten rasiau,kad gyvenu pas tevus, dabar pries kelias dienas persikrausciau gyventi pas drauga. ir noriu paklausti,ar tureciau eiti i socialini pakeisti informacija apie gyvenamaja vieta,ar cia nieko tokio? nes gyvenimo salygos kaip ir nepasikeite,jokio turto neigijau,draugas kaip ir as stovi darbo birzoje.