Soliariumai

30. Nov, 09:38 Lukunia9 Lukunia9

Sveikos.ka manote apie soliariumus? Patinka, gražu, ar prieš?

14. Mar 2016, 11:14

Na soliariumais nelabai naudojuosi, nes vis laiko pritrūksta, tačiau nesu prieš juos. Manau jei žmogus jaučiasi prastai dėl savo baltos odos tai kodėl jam nepasinaudojus soliariumais, bet tik reikia žinoti saiką ir naudoti apsauginį kremą. 👍😀

29. Dec 2013, 19:46

AS NESU NEI PRIES SOLIARIUMUS NEI UZ, TIESIOG TURIU LABAI SKAUDZIOS PATIRTIES SU SOLIARIUMAI☹ BUVO TOKS METAS KAI BUVAU SOLIARIUMU MANIAKE, GALEDAVAU PER DIENA TEN ISGULETI😃 TIESIOG PER DAUG PERSIDEGINAU ODA IR DABAR TURIU DAUD PROBLEMU SU ODA

01. Dec 2013, 09:04

Buvo laikas, kai buvau kaip maniake, galima sakyt kasdien eidavau pasirudint, ir vis galvojau, kad as balta 😃 dabar jau matyt isaugau is tokio mastymo, nes man tai nereikalinga, nors nagaliu sakyt, man grazu, kai moteris siek tiek idegus, bet neperdegus. Taciau as tam dabar ir neturiu laiko 😀

30. Nov 2013, 22:22

Sveika, niekada nebuvau ir nėra poreikio, pakanka vasaros saulės, o žiemą būti rude ne mano stiliuje, o ir odai tikrai kenkia, kad ir kaip sakytų, jog šiuolaikiški nekenkia 😀 Vien tai, kad saulė kenkia, o čia kažkas dirbtino nekens ...