Sportas!

20. Apr, 06:53

Taigi, gal yra mamyčių kurios mėgsta sportuoti? ;) Kokius pratimus atliekate, kaip sportuojate, kodėl jums tai patinka? Aš tai pvz. labai mėgstu sportuoti, bet man labiau patinka "tinginio" mankšta, nes bėgioti ne mano kojoms :D

FlinGin FlinGin 15. Jul 2023, 22:56

Svetainė yra patogi, joje pateikiama išsami statistika, dabartiniai rezultatai ir realiuoju laiku atnaujinami duomenys, kad lažybų patirtis būtų dar geresnė. Be to, jie siūlo konkurencingus koeficientus ir daugybę lažybų variantų, įskaitant tradicinius statymus prieš rungtynes ir įdomius statymus žaidimo metu.

Bassons Bassons 15. Jul 2023, 22:49

Sveiki, galiu rekomenduoti lažybų tarpininką https://lazybos.tv/olybet/app/ . Jie turi daugybę skirtingų rungtynių, nuo esporto iki pačių nepopuliariausių sporto rungtynių. Jie turi gerus šansus, patogų lažybų meniu ir greitą techninę pagalbą. parama. Jei jums kas nors atsitiks, jie nedelsdami padės išspręsti jūsų problemą. Taip pat yra daug būdų, kaip atsiimti lėšas ir jas papildyti.

16. Jan 2015, 11:22

Aš tai darau pritupimus su svarmenimis (http://www.hanteliai.lt/lt/svarmenys.html) tuos pačius lengviausius turiu. Dabar planuoju kokį treniruoklį įsigyt 😀

03. Oct 2011, 20:54

senai jau užsiiminėji tuom? 😉 gal teko išbandyti joga kartu su mažąją? Įdomu būtų labai sužinoti, kaip sekėsi 😀

15. Sep 2011, 18:22

oj man yoga pats geriausias sportas.liuxssssssssssssss...

15. Sep 2011, 18:08

Migle, visi iš pradžių griūvinėja 😃 😃 😉 Divka - su laiku gi viskas išmokstama 😉 Jei tik yra noro - pirmyn! 😉

07. Jun 2010, 13:15

oho, kaip įdomu...aš labai norėčiau užsiimti joga.Bet čia reikia visiško atsipalaidavimo...O man tai niekaip neišeina.Pavydžiu tiems žmonėms, kurie sugeba medituoti, apie nieką negalvoti.

07. Jun 2010, 12:59

oi doovvile, darant pratimus visus kūnas net dreba😃 o jau ten kur lygsvarą reik laikyt, tai pradžioj griūvinėjau į visas puses😃 Niu pamažu jau kordinacija gerėja, bet iki tobulo atlikimo dar tooooli😉

07. Jun 2010, 12:28

Divka - Pilatesas - treniruočių metodas, jungiantis įvairius rytų (taiči ir joga) ir vakarų kultūrų treniravimosi metodus, skirtas lavinti giliuosius kūno raumenis (fitneso metu didžiausias krūvis tenka paviršiniams). Judesiai atliekami tolygiai, pakartojami minimaliai . Svarbus plastiškumas. Dėmesys koncentruojamas į treniruojamus raumenis. Pilates užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas. Ugdoma koordinacija bei ištvermė. Tinka reabilitacijai po traumų. Pilateso treniruotės tinka bet kokio fizinio pasirengimo, įvairaus amžiaus žmonėms. Čia iš vikipedijos 😀 Divka, jei nori pamatyti kaip atrodo tie pratimai įvesk į youtube pilates 😉 Migliuke -smagu kad jungiatės prie mūsų 😀 Ir kaip sekasi pilatesas? nesunku? 😉 Man tai pirmą kartą buvo siaubas kažkoks 😃 iruciukas111 - Nesikreipkit į mane jūs, aš dar nėi 18 neturiu 😃 Vis dar mokausi 😀

07. Jun 2010, 00:01

As esu is vilniaus,na kaip cia paskius sunku ar nesunku,jie man zinokit dziaugsmo suteikia daug,jegu,aisku buna ten tokiu minuciu ar dienu,kad atrodo,kad jegu neber,bet pasiziuriu i angeliukus savo jie nusisypso ar dar ka padaro ir vel kupina jegu😀siaip as dar ir studijuoju😉o jus ka veikiat?😀

05. Jun 2010, 22:15

na raumenys "prasitampė"😃

05. Jun 2010, 22:15

Sveikos😉
Prisijungiu prie sportininkių😀
Anksčiau lankiau lengvą atletiką ir aerobiką.
Dabar sportuoju namie, reik išsijudint nes "apkerpėjau " su vaiku besedėdama...😃
Pradėjau ir aš pilatesą praktikuot, na visai smagu, kūnas kiek prasitampė😉

05. Jun 2010, 21:50

Oi aš labai nemėgstu bėgti ilgų distancijų, krosų.Labiau patinka trumpos distancijos.Merginos, o kas tas pilatesas?😀

05. Jun 2010, 20:37

Oho iruciuke111 😉 Tai jau tikrai sporte pasižymėjus jūs 😀 Gražūs vardai vaikučiu 😉 Nesunku su dviejais? 😀 Aš dar nėi vieno neturiu ir nesilaukiu 😃 Aš netoli Kretingos gyvenu, o jūs? 😉 Divka - aš suprantu 😃 😉 Man tai aerobika ne prie širdies, ten daug jūdėti reikia, aš biški tinginukė 😛

05. Jun 2010, 18:55

Aš prieš nėštumą lankiau aerobiką, dabar jau taip pat "prakaituoju "trečias mėnesiukas.Noras begalinis, tai prasiblaškymas, išsiliejimas, galimybė bendrauti su žmonėm.Tiesiog, man to reikia.Kas sportuoja, turi suprast.

05. Jun 2010, 18:51

siaip nenoriu girtis,bet net buvau 4 Lietuvoje,slidinejime😀

05. Jun 2010, 18:47

o siap daug turiu apdovanojimu,pilna diplomu,medaliu,tauriu,pagirimo rastu ir pan...😀 Deimanteliui 2metukai 4menesiai ir 4dienele,o Monikutei 9menesiai ir 9dienele😀 o jusu angeliukui(-kams)?😉is kur busit?

04. Jun 2010, 15:17

tai dėl savęs ir reikia sportuoti 😃 😉 Kiek metų vaikučiams? kokie vardeliai? 😉 Čia tik iš smalsumo, įdomu 😀

04. Jun 2010, 00:22

labux doovvile na dabar siaip sportuoju del saves, o siaip auginu du saunius savo aukselius😀ir esu dekretinese😉

02. Jun 2010, 13:47

O dabar iruciukas111 sportuojat? patinka? 😉

30. May 2010, 00:23

As esu sportininke nuo mazu dienu,patiko visalaik sportuot😉mokyklos dalyvavau visose galima sakyt sporto saku varzybose,buvau mokyklos krepsinio rinktinei,lankiau dviracius,slidinejima,manieze penkiakove,laksciau daug esu sporto saku isbandzius...😀

28. Apr 2010, 21:30

Oooo 😃 tai čia kaip reikiant 😃 nu sekmės tau kuo didžiausios! Nepasiduok 😃 😉

28. Apr 2010, 20:52

Na žodžiu reiks vaikščiot nustatytom dienom geitu ėjimu. Vakar startą paskelbė kojų nepavilkau 😃

28. Apr 2010, 17:33

Kas ten per projektas Robke? ir kaip sekasi? 😉

26. Apr 2010, 14:03

Cosmopolitan organizuotas projektukas dar starto nepaskelbė 😉

25. Apr 2010, 20:39

Norit ir turėsit 😉 O jaunystėje, tai yra, seniau 😃 Sportuodavot? 😉 ar tik dviračiu važiuot mėgstat? 😃 😉

22. Apr 2010, 20:20

tai va dooviliuk reik nusipirkt 😃 pajamos truputi neleidzia☹ bet nieko isigysiu😉

22. Apr 2010, 19:36

laimonda - ir man panašiai 😀 Tik ryte laaaaabai jau tingi pas mane ta mankštelė 😛 😃 Laura - taigi yra ir mažiesiems tų prie dvirčių tvirtinamu kėdučiu, manau ir sūneliui patiktu 😃 😉

21. Apr 2010, 17:23

tik maziukas truputi planus pakoregavo 😃 ant dviracio isigyjimo bet tikrai nusipirksiu nes dievinu vaziuot va nesanai dukra ismoko vaziuot dviraciu mergytei dziaugsmo

21. Apr 2010, 17:22

as kaip deimante dviraciu fane esu mastau isigyt

1 2