Sportinis vezimelis ar vadinamasis sketukas?!

10. Mar, 06:36

Sveiki. Gal galite kas pasidalinti patirtimi ar patarti is praktiskosios puses. Kas geriau, patogiau butu: sportinis vezimelis ar vadinamasis sketukas? Ir kuom jie skiriasi: pliusai, minusai? Zinau tik tiek, kad ju susilankstymas skiriasi. Aciu

19. Mar 2012, 19:42

o mes kaip tik is tu kas turiejo ir universalu,ir skietuka ir sportinuka 😉 universalus dar nauduojamas 😀 gyvename nuosavam name tai nereikia laiptais jo tampyti 😀 skietukas parduotas,nes mazius netelpa jau i ji 😀 nors mums tik 1.5metuku 😀 tai mieste pas mam nauduojame sportinika 😀

27. Apr 2011, 13:30

dzherda as kaip tik toki planuoju pirkti, kokie jo minusai ar tik pliusai yra? 😀)

laurora laurora 27. Apr 2011, 13:11

sveikutes. mes turim universalu ir sketuka. universalu kaip sportinuka naudojam ilgesnems kelionems po miesta, o sketukas vietoj arba vaziavimams autobusu

12. Mar 2011, 11:51

Aciu uz talka 😉

11. Mar 2011, 14:54

niagara del vietos tai tiek sportinuke tiek sketuke pas mus vietos tiek pat 😀

11. Mar 2011, 14:47

Mes ir turime triju daliu, ratai, auto kedute ir lopsys i sedejima persitransformuoja. Be galo patogu, kai auto kedute tiesiogiai ant ratu gali uzsideti. Musu kai susistato sedimoji dalis - tai atrodo vienas prie vieno kaip sportinukas 😀 tik tiek, kad jau masinoj ir vietos uzima ir issiardo i dvi dalis. As manau tam tikru laiku patogus lopsys, sportinukas ir sketukas. Na bet neprisipirksi visko 😀 Manyciau, kad mums siuo atveju sportinukas patogiau butu ir vaikiukui komfortas didesnis nei sketuke. Nes planuojam pirkti kai bus kokia 8men.

11. Mar 2011, 12:42

Mes pradzioje turejom triju daliu vezimeli, tai sportine dalis buvo is dvieju daliu - ratu ir sedimos dalies. Dabar turim ir sportinuka ir sketuka. Sketukas susilanksto vieno mygtuko paspaudimu, o sportinukas nors taip pat nesudetingai susilanksto, bet nemazai vietos uzima automobilyje. Na bet kol kas naudojam sportinuka, sketukas nebent i prekybcentrius 😀

11. Mar 2011, 12:19

o va kuri mes turim sketuka man patinka kad ir rankenele nesimui yra,labai patogu ir su Vilte galiu izsikelti laisvai i antra auksta 😀

11. Mar 2011, 12:18

jo sportinukas susilanksto paprastai 😀 o sketukas kaip niagara sako 😀 bet musu madam dar nevaiskto,bet manau greit prades gal 😀

11. Mar 2011, 12:11

siaip tai ,kuo daugiau pribumbasu,tuo vezimelis sunkesnis,siiap nemanau,kad jis labai reikalingas.Sprotinukai susilanksto paprastai,be jokiu nuemimu 😉

11. Mar 2011, 11:58

Ai kokios grazios nuotraukytes 😀 Mamytes, as bentjau tokia nuomone susidariau, kad sketukas labiau skirtas jau mazdaug pradejusiam vaikscioti vaikuciui. Ir sketukas labai patogu, kai vaikiukas pavargsta ar patingi eiti. O sportinukas, dar kai nelabai ir vaiskto. Bet turbut sportinukai susilanksto is vien, nereikia atskirai nuimineti jokiu daliu? O kur prie sportinuku buna staliukai (ale buteliukui isideti ar siaip) ar jie reikalingi?

11. Mar 2011, 11:45

sunciau kai pardaviau tai svere tikrai 10kg,nes ipakavimo nieko praktiskai nebuvo tai su ipakavimu 11kg 😀 jis man siaip patiko ir gulima padetis ir apsauga nuo lietaus 😀 bet va pakojis nepasikelia ☹ o sketukai kad ir dardaliukas,bet nesiskundziu,man dabar jis super,aki vaikas didesnis 😀 kiekvienam zmogui skirtingai 😀

11. Mar 2011, 11:43

nu man tie sketukai dardalai tai irgi pieva...geriause sportini pirkt su pilnai gulima padetim labai super

11. Mar 2011, 11:39

😃 auksiuke aciu,labai malonu 😀 nu nezinau,as tai nejauciu tu 10 kg,be to maniau,kad jis lengvesnis,nu nezinau,man jis lengvas 😀

11. Mar 2011, 11:16

dzherda, super atrodai toj nuotraukytej (y) 😀

11. Mar 2011, 10:48

Gerda,as si vezimuka ir turejau,sportinuka 😀 na vaziuodavo neblogai bet nuo lankstymo pakypo.o ir man sunkokas 10kg 😃

11. Mar 2011, 10:46

mes turime sketuka kuris nuo triju men skirtas 😀 paminkstinimas mazam leliui yra galvytei 😀 o ir butinai turi buti gulima padetis 😉

11. Mar 2011, 02:31

nu cia tai jau nesamone,kad nuo metu sportinukai 😉 butent niagara,galima tada ,kai jau sedi,svarbu,kad sportinukas atsilenktu i pilnai gulima padeti,as dvigubu ratuku nepikciau,sako nepatogu.Kadangi skraidote,tai geriausia pirkti kuo lengvesni ir mazesni,nes ir sportinukai tie sustri labai daug sveria,todel su jais neleidzia privaziuoti iki lektuvo.O ir kilnoti i masina labai patogu,kai lengvas,cia musu sportinukas.sketuko tikrai nepirksiu,man jie kazkokie.....nesamone 😛 😃 cia musu vezimas,ne super brangus,labai patogus,nekeisciau i nieka 😀

11. Mar 2011, 00:36

As kazkaip isivaizdavau, kad tiek sketuka, tiek sportini vezimeli nuo 6men galima, kai vaikutis tvirtai jau sedi. O pasirodo, kad sketukas tik nuo metu. Mums jau uz savaites 7men. Aktualu kad butu praktiska ir patogu, nes daug keliaujam, skraidom lektuvais. O ka galite pasakyti apie ratukus?! Ar patogiau kai jie dvigubi ar viengubi, kai visi keturi ratukai dvigubi ar tik priekiniai, ar galiniai? Ir kiek pastebejau, vieni ratai buna lygus, o kiti grubleti?

10. Mar 2011, 22:14

taip taip, žiemą geriausiai su dideliais ratais, universalai, bet jie sunkūs, tačiu mes gyvename name, kai nereikia tampyti, nepaneščiau jo, tai džiaugiamės, ir minkštas (su amortikais) ir šiltas, bet vasarai galvoju apie skėtuką, lengvesnį. Ir kad transportuoti būtų lengviau, bet jei masina universalas, tai problemų nėr😀

10. Mar 2011, 21:46

jei daug vietos namie ir automobilyje tai sportinis tinka,bet man kaip sunku tampytis buvo tai sketukas super 😀

10. Mar 2011, 21:27

As pyrma auginau su universalu.bet as uz sportini!

10. Mar 2011, 20:36

turejau ir universalu ir sportini ir sketuka 😀 sketukas naudojamas nuo metuku,tikrai dziaugiuosi ir man geriau nei sportinis,nes lengvesnis,automobili mazai vietos uzima 😀 sportinis buvo gerai ziema,kai reikejo per pusnis vazineti 😀

10. Mar 2011, 19:02

Na mes pirmiausia turejome sportini vezimeli su pripuciamais ratais. Bet jis buvo sunkokas is dvieju daliu, todel siek tiek buvo sudetingiau su transportavimu kol ji isardydavome. Artejant vasarai nusprendeme isigyti sketuka. Dabar galiu pasakyti, kad sketukai yra "dardaliukai" ir su juo nepatogu vazinetis nelygiu pavirsiumi. Ziemai vel isigijome sportinuka, kad mazylei butu minksciau vaziuoti ir, kad per sniegus isvaziuotume.

10. Mar 2011, 18:36

Sveiki. Gal galite kas pasidalinti patirtimi ar patarti is praktiskosios puses. Kas geriau, patogiau butu: sportinis vezimelis ar vadinamasis sketukas? Ir kuom jie skiriasi: pliusai, minusai? Zinau tik tiek, kad ju susilankstymas skiriasi. Aciu