Stringai

30. Mar, 03:20

ar galima budama nescia nesioti stringus :?:))

23. Dec 2015, 15:21

Nežinau iš kur jūs sužinojote, kad stringų negalima nešioti, bet tai nėra tiesa. Kaip ir kiekvieną dalyką, reikia naudoti saikingai. Gero po truputį. Savo[url=http://www.lilu.lt/lt/katalogas/stringai-kelnaites-su-juostele-madrid/
]kelnaites Madrid[/url] turiu jau gal 3 mėnesius, kol kas nei magiškų infekcijų nepasigavau, nei nieko. Mažiau klausykite nuomonių visokių ir tiesiog pačios pabandykite. Tada bent jau žinosite iš savo patirties 😀

30. Mar 2012, 18:48

Vat liuks viska sutrauke i viena sakini tai apie ka mes cia tiek kalbejom😉

liuks liuks 30. Mar 2012, 18:44

Pries faktus nepapusi nera stringai super sveika net nenesciai bunant reik laikytis visu reikalavimu norint isvengt nemalonumu,o siaip retkarciais ir nescioji gali papiktnaudziaut stringais aisku neperdaznai😉

30. Mar 2012, 18:39

Ir mano dingo😀

30. Mar 2012, 18:33

mistika 😃

30. Mar 2012, 18:30

Bet kažin kodėl, juk nieko įžeidžiančio neparašiau ...

30. Mar 2012, 18:27

silvi ir mano dingo 😃

30. Mar 2012, 18:20

Nu as ir sakau,kad net nereikia kazkur skaityti,daktare apie tokius dalykus informuoja.

30. Mar 2012, 18:19

Kažko nesupratau, parašiau ilgiausią žinutę, o ji atsirado forumo temoje, o vėliau dingo ...

30. Mar 2012, 18:15

Nepergyvenk,pas mus dar ir tevelis yra kuris vaiku rupinasi,ne tik mamos pareiga cia😀

30. Mar 2012, 18:07

Monika2,nevark be reikalo😀 matai,kad nuo kvailumo vaistu nera😀

30. Mar 2012, 17:57

Cia moteris paklause apie stringus ar galima nesioti .As issakiau savo nuomone - teigiama ,kita issake -neigiama,tuo ir skiriames zmones kad nesam visi vienodi ,dar kita moteris parase faktus -gydytoju .Nu ir viskas nebera ka daugiau diskutuoti,nuomones issakytos,faktai pateikti -o nesiot ar ne ,pasikartosiu kiekvienos jau pasirinkimas asmeninis. 😀

30. Mar 2012, 17:53

Pritariu astripaprika,ka as ir norejau savo nuomone pasakyti ,kad nereike nesioti sintetiniu ar per mazu ,kaip rasiau .. tada ir prasideda visos problemytes moterims nuo per mazu ,kurios verze spaudzia ir t.t. As nesioju apatinius is tokiu firmu /parduotuviu kaip etam,utenos trikotazas,triumph savo dydzio,tinkamo audinio ir nei karto man jie nebuvo sukele diskomforta -niezuli ar tuolabiau uzdegimus .Kiekvienos pasirinkimas yra ka nesioti.

Krisliukas Krisliukas 30. Mar 2012, 17:36

na tų stringų juk visokių būna, ne tik virvelinių 😀 yra labai gražių patogių medvilninių 😀 be pūkelių 😃 tik va, jei besilaukiančią moterį kankina pienligė, tai stringai tik dar labiau problemą paaštrins...

30. Mar 2012, 17:30

tai ir nereik spoksot,elementariausiai kai suteikia visa info pasako ar pataria. O tamponai tai kogero dar baisiau nei tie stringai.

30. Mar 2012, 17:28

Krisliuk,cia kalba eina ne apie pomegius ir ipratimus,bet tiesiog apie faktus. As ir vasara juos deviu,bet va pvz nestumo metu tikrai buvau visus padejus ir nedevejau.

Krisliukas Krisliukas 30. Mar 2012, 17:27

o tiesa, mano ginekologė mano stringų nematydavo..tiksliau ji visai nežiūrėdavo, ką aš po sijonu dėviu, o jei norėdavo apžiūrėti mano nuogą užpakalį, tai kol rengdavausi irgi nespoksodavo, kokius aš rūbus rengiuosi

30. Mar 2012, 17:26

Stringai kaip stringai, bet kad tamponai nekenkia, tai kartais pagalvoji, jog merginos niekuo nesidomi. O tokių pasitaiko labai daug.

Krisliukas Krisliukas 30. Mar 2012, 17:25

labai pakėlė nuotaiką diskusija 😃 😃 ačiū, mergaitės 😃 na, pasigimdžiau jau tris vaikus, nėštumo metu kartais užsidėdavau ir stringus, jeigu paprasti šeimyniniai trauzai man įsirėždavo į platėjantį užpakalį 😃 jeigu moteris įpratusi prie stringų, tegu juos ir dėvi, čia kiekvienos pasirinkimas..pvz dabar po gimdymo man dar tie stringai nepatogūs, nes truputį randą su jais jaučiu, bet ateis vasara, žinoma,kad trauksiuos juos iš spintos 😃

30. Mar 2012, 17:14

Nesu as nei pries nei uz stringus ir nenoriu as cia kelti jokios diskusijos. Tiesiog stingai kaip ir dauguma dalyku turi tiek neigiamu tiek teigiamu dalyku, todel man truputi juokinga pasirode, kaip tu cia teigiamai ir tik teigiamai apie juos atsiliepei. Na bet zodziu as nesiruosiu niekuo taves itikineti. As taip pat tik pasakiau savo nuomone.

30. Mar 2012, 17:08

Cia yra kiekvienos pasirinkimas ka jai nesioti ,kokio tipo kelnaites. Ar stringai ar sortukai ar dar kokie tik .. nuo visu gali buti infekcijos uzdegimai jeigu moteris yra ne higieniska- dar karta sakau Jums tai .Ir stringai nera uzdrausti - taip jie gali kenkti sveikatai ,ta prasme jeigu jaunos paneles perkasi su tinkliukais,metaliukais ir galu galiausiai po kelis litus -siulinius stringus,traukiasi juos iki juosmens ir tada neisvengiamai zaloja tas siulas organus lytinius. As cia pakomentavau ne diskusija iskelti ,matos kad esi pries stringus ir viska apie juos kalbi tik pries .. As pati ju siuo metu nenesioju - taciau neturiu jokio nusistatymo pries.

30. Mar 2012, 16:50

Na tau gali nieko nebuti, o kitai gali buti, pasidomek, paskaityk daugiau ir nebesigincysi.

30. Mar 2012, 16:46

Reike svarius nesioti ir higiena prisiziureti mielos damos,tada nebus nieko ir nereike is muses daryti drambli ,kiek moteru pasaulyje nesioja ir nieko nesu girdejusi kad butent del stringu kasnors atsitiktu,beje reike nesioti stringus trikotazinius ,svelnius,o ne su metaliukais arba is turgaus pirktis ''triusikus su siuliukais'' 😃

30. Mar 2012, 16:35

Kad stringai negerai girdejau ir is gydytoju, ir siaip is protingu zmoniu.stringai gali buti infekciju ir net gi slapimo taku uzdegimo priezastimi.

30. Mar 2012, 16:28

teisybe,stringai isvis nelabai gerai. O nestumo metu tai net iklotu patariama nenesioti. Geriau kelnaites kelis kartus pakeisti.

30. Mar 2012, 16:27

Galima nesioti niekas nepakenks,jeigu nesiosi per mazus tai bus isireze sukels tam tikru problemu 😃 Bet normalius savo dydzio ( aisku kai nescia didesnius pirkis jau nes plateji ) gali nesioti kiek nori .Tik as bent nestumo metu nenesioju nes atpratau ,pas ginekologe nevaikstau su stringais-nekulturinga ,miegoti irgi jau nebepatogu man.

30. Mar 2012, 16:18

Apskritai stringus nelabai patariama nesiot.

30. Mar 2012, 15:20

ar galima budama nescia nesioti stringus :?😀)