Sumažėjo pieno

16. May, 01:10

Labai prasau patarimo,savaitgali buvo pakilus auksta teperatura,iskviete greitaja,suleido analgino ir isvaziavo,sekancia diena pastebejau,kad krutys minkstos,o visada budavo pilnos pieno,o pavakare mazai bego tas pienas,siandien jau trupti daugiau to pienelio,bet vis tiek baisu.Nuo ko taip staigiai sumazejo tas pienas?Ka daryti?

26. Jul 2012, 19:57

doll moterim pienas dinksta tik per 40paru jei nemaitini.po ligos gali buti sunkiau istraukt.pasitelk i pagalba pientrauki ir svarbiausia nestresuok nes pieno gamybai tai svarbu

25. Jul 2012, 23:17

labas vakaras man jau baigesi pienukas nezinau ka daryti misinuka negere bet ir vandenuko nei arbatytes nei sulcikiu nieko nebezinau ka daryti viska isbandziau ir buteliukus ir puodelio ir is saukstelio jau net nezinau . gal mamytes galite ka pasiulyti . mano suneliui bus tuoj astuoni menesiai
.

17. May 2011, 00:56

skysciu daug gerk, nes kai man temperatura savaite buvo irgi pieno sumazejo, bet del to kad orgaznizmas kai akrsciuoja daug skysciu sudegina, tai pieno ir mazeja. Viskas atsistatys, tik daznai maitink, jei turi pientrauki, bandyk tarp maitinimu dar su juo nusitraukti, po keliu dienu viskas turetu susitvarkyti. Svarbiausia DAUG skysciu vartok ir leliuka maitink. Taip pat gali nusipirkti arbatu laktacijai skatinti.

16. May 2011, 22:36

doll, seip pasitark su gydytoja, bet kai pas mane mazejo pienas man liepe APILAKAS nusipirkti, dabar pieno daug. Bet cia tinka, jei nera alergijos medui.

16. May 2011, 21:26

dabar skaiciau apie relaktacija,vakar vos po lasiuka isspausdavau is abieju,o siandien visa diena nusiteikinejau,kad gaminasi tas pienas ir duodu jai zysti,tai tikrai truputi pegerejo is vienos ciurksle bega,o is kitos didesni lasiukai,aisku nebega taip kaip anksciau,bet tikiuosi,kad pegeres,nes labai,labai noriu pati maitinti😀

16. May 2011, 20:38

nors ka gali zinoti,daktares paklausk

16. May 2011, 20:36

manau ne,jei uzdegimas buvo

16. May 2011, 20:19

ar imanoma,kad dar jo pasigamins?

16. May 2011, 14:59

tai kad temperatura virs 39 laipsniu buvo,jei nebutu rimta tai greitoji nevaziuotu,o paciai jau nejo nusimust

16. May 2011, 14:39

ALE kviestis greitaja del tempes..nejau neina paciai nusimusti,kai reikia rimtai kur pas ligoni tai zmones nesulaukia...keistai kaip

16. May 2011, 14:31

tikriausiai skersvejis perpute

16. May 2011, 13:22

praeita menesi irgi buvo pakilus temperatura,atvaziavo greitoji suleido analgino,po to viskas gerai buvo r pieno daug turejau,o dabar kai iskviete ta greitaja atvare ta pati gydytoja ir vel suleido analgino sake,galiu maitint,bet si karta aukstesne temperatura buvo

16. May 2011, 13:18

del streso irgi galejo

16. May 2011, 13:13

Nuo analgino..o sakei gyd,kad maitini?dek vis dazniau kudyki prie kruties ir vel viskas bus gerai.

16. May 2011, 13:10

Labai prasau patarimo,savaitgali buvo pakilus auksta teperatura,iskviete greitaja,suleido analgino ir isvaziavo,sekancia diena pastebejau,kad krutys minkstos,o visada budavo pilnos pieno,o pavakare mazai bego tas pienas,siandien jau trupti daugiau to pienelio,bet vis tiek baisu.Nuo ko taip staigiai sumazejo tas pienas?Ka daryti?