Tarpas tarp dantukų

02. Nov, 10:00

sveikos mamytes, norejau paklausti, mes dar mazi, lenda pirmi virsutiniai dantukai, pastebejau kad yra tarpas, ar tai normalu,ar paskui susitvarkys? ar reiketu susirupinti?nenoreciau kad ir pastovus dantukai paskui su tarpu butu, gal susidurete ir jus..

27. Mar 2010, 07:42

pritariu kleckui.ir mum yra tarpas tarp dantuku.o gyditoja nuramino.ir paaiskino,kad reikia dziaugtis,jog pieniniai dygsta reti,tikri dantukai bus tiesus.jei pieniniai viens salia kito,lb gali buti,kad tikriems nebus vietos dygt.tada jie buna kreivi.ir prasideda vargai,dantu rovimai tiesinant,kabes,ploksteles..

26. Mar 2010, 22:48

mes irgi turesim tarpeli, nors dar pilnai neisdygo, bet labai matosi, kad yra tarpelis, tikiuosi nebus didelis. nors pas mus seimoje irgi nieks neturi tarpo, tad tikuosi susitvarkys. nelabai man patinka tie tarpeliai

13. Feb 2010, 18:34

aha, visi mes turim tarpelius...maniske irgi turi...bet tik du dantukai dar virsuje..tai ir as tikiuosi, kai kiti augs, kad pasistumdys jie tarpusavyje, tarpuko nebeliks ir viskas bus gerai... 😉

25. Nov 2009, 12:05

pas maniske irgi yra...cia daugumai taip vaiku 😀 tik vieniem isauga nauji dantukai be tarpo,kitiem paveldimumas 😀 matau visos mes ta pati ir snekam 😃 tai tema isaiskinta 😃

21. Nov 2009, 13:06

pas mano vaikuti irgi tarpas yra virsuje, tai matyt is manes paveldejo, nes man mazai buvo. Kai isdygo nuolatiniai dantys, tai be jokiu tarpu, tikiuosi ir vaikuciui taip bus. Dabar nepergyvenu, visai graziai atrodo, o svarbiausia, kad cia tik laikini dantukai.

18. Nov 2009, 12:21

na matot,is vinu vaikuciu gali tyciotis uz tai kad netoks pats kaip visi,o kitam nieko. neatspesi. uz tai ir nesinoretu kad butu pasvaika tas tarpas.geriau kad butu kaip visi😀

rainiukas rainiukas 12. Nov 2009, 23:30

man labai gražu, nes pati turėjau ir pamenu kada visi prašydavo parodyti, todėl didziavausi juo ir labai buvo gaila kada iskritus dantukams jis nebeatsirado ☹

11. Nov 2009, 12:35

mzoji irgi su terpeliu, bet man taip graaaaaaaaaazuuuuuuuuuuuuuuu

09. Nov 2009, 10:40

mums yra tarpelis tarp dantuku, bet man grazu😀 manau, kai dygs tikrieji dantukai, tada ir to tarpo neliks

07. Nov 2009, 13:25

na pas mus seimoje pas nieka nera,is vyro puses taip pat,tai reiskes susitvarkys😉

05. Nov 2009, 14:39

as ir buvau isigandus,nes pas mus buvo tarpelis,bet paskui issiaiskinau,kaip kleckas rase😀

05. Nov 2009, 14:26

pas mano vaika yra,jauciu ir tikri dantukai kaip ataugs bus nes pas teti yra labai didelis tarpas,jauciu paveldejo

04. Nov 2009, 11:02

manodukrytei ir tarpas yra, is pradziu as ir pergyvenau. Buvau pas dantiste del savo dantu, tai uzklausiau del mazosios tarpo, tai sako, cia tik pirmieji dantukai, jiems daug vietos todel ir tarpas, kai aug nuolaitiniai nebus taip. Nors sake, pasitaiko, paveldimumas buna. Bet nei mano nei vyro nera tarpo, tai manua ir nebus. O su tais prietarais tai netikiu, kad tarpas yraa bus toks ar noks zmogus, nesamone, bobuciu pasakos.

03. Nov 2009, 15:44

pas mus taip pat virsuje yra tarpas tarp dantuku ir nematau cia nieko blogo, o kai jau dygs nuolatiniai tada manau vertetu susirupinti jei tarp dantuku tarpas yra, tai manau reiketu pasikonsultuoti su odontologu😀

03. Nov 2009, 11:21

ane,nu aciu uz komentarus,nuraminote,nu netai kad nepatiktu,neiprasta kazkaip,nieko tikrai izeisti nenorejau😉

02. Nov 2009, 23:06

Mano mažiukas ir su šverpliuke ir čia nk blogo, sako karšti tie kas su šverpla 😉 maniškis iš manęs paveldėjo, aš dėl to problemų neturėjau, nei vaikai kada erzino, ir gerbėjai nesibaidė 😛 man net gra-u 😃 bet jei tau tai nepatinka, kai iškris pieninukai ir išdygs nuolatiniai galėsi dėti danyų plokšteles 😀 ir susitvarkys ( y )

02. Nov 2009, 20:36

vieno uztenka 😃

02. Nov 2009, 17:52

tai reikes pasikonsultuoti, Dovile-o tu vaika jau turi?as galvojau tu nescia,ar antro laukiates?😉

02. Nov 2009, 16:22

man tai net kazkiek zavu 😀

02. Nov 2009, 13:47

man atrodo nieko baisaus susitvarkys kai jau kiti isaugs dantukai,bet tu pasikonsultuok su gydytoju 😉

02. Nov 2009, 12:54

ne anksti 😃 mes kai tik pirmi 2 isdygo, nuverem kad paziuretu kaip auga ar tiesus ir pan... pamoke kaip valyti taisiklingai (nesigauna mum nes labai jau ji pati nori valytis tai valomes kaip iseina 😉 ) tirai dar ne anksti...

02. Nov 2009, 11:50

na man asmeniskai nagrazu,tai ir nesinoretu.tai manau dar anksti mum pas stomotologa😀

02. Nov 2009, 10:13

sakoma jei yra tarpas zmogus bus laimingas 😀) o tu pas dantista nueik ir paklausk ar reik ka daryt.. as tai manau kad jei jis nedidelis tai nieko.. o kodel tu nenori kad butu tarpas?

02. Nov 2009, 10:04

oi neten imete
mano klausima,atsiprasau😀

02. Nov 2009, 10:00

sveikos mamytes, norejau paklausti, mes dar mazi, lenda pirmi virsutiniai dantukai, pastebejau kad yra tarpas, ar tai normalu,ar paskui susitvarkys? ar reiketu susirupinti?nenoreciau kad ir pastovus dantukai paskui su tarpu butu, gal susidurete ir jus..