tradicinis mūsų gimtadienių tortas

23. Mar, 05:41

Pirktinių biskvitų Pertepimui: kondensuoto pieno skardinės, sviesto pakelį, įvairių vaisių (apelsinų, kivių, bananų, konservuotų ananasų ir t.t., kas ką mėgsta) Minkštą sviestą išsukti su kondensuotu pienu iki purios masės. Pertepti vieną biskvitą, apibarstyti susmulkintais vaisiais (aš dar ir riešutų smulkintų truputį pabarstau), po to kartoji su kitais biskvitais. Baigus formuoti tortą, jį visą aptepam su kremu ir pasitelkus fantaziją papuošiame. SKANAUS.

24. Mar 2010, 18:37

Dar nezinau, siandien viska susipirkau, rytoj bandysiu darysti, tai poto parasysiu kas man ten gausis 😀

24. Mar 2010, 18:20

agonija, ar gavosi kremas?

23. Mar 2010, 18:16

Sviestą reik pirkt kuo riebesnį

23. Mar 2010, 18:14

Nu nežinau kaip paaiškint, apytirštis, bet kai palieki sustingti, tai sviestas jį sutirština.

23. Mar 2010, 18:11

Biskvitą galima išsikepti irgi pačiai (anksčiau kepdavau, daba nebepaslenku (gėda pelėda)). Tik tam reikės:
6 kiaušinių, stiklinės cukraus, stiklinės miltų, vanilės.

Trynius atskirti nuo baltymų. Baltymus išplakti su stikline cukraus, kol masė pasidarys labai tiršta. Tuomet sudėti trynius, truputį vanilės, stiklinę miltų ir viską gerai išplakti.
Torto formos dugną ištepti sviestu ir pabarstyti miltais. Išplaktą masę supilti į formą ir kepti 150-180 laipsnių temperatūroje apie 40-45 min. Atvėsintą biskvitą padalinti į 3 dalis ir pertepti kremu.

23. Mar 2010, 18:00

va va, o sakyk tas tavo kremas koks gaunasi? ar skystas ar koks, nes planuoju ryt plikytus pyragiukus kepti su kremu, tai gal sita krema naudociau.

23. Mar 2010, 17:59

Ir dar vienas pliusas, kad nebrangu.

23. Mar 2010, 17:57

as saldumynu megeja, tai man turbut niekas nera per saldu 😃 o siaip tai as tokius tortukus darausi daznokai, be progos, dariau praeita savaite, o dabar planuoju ant velyku pasidaryti, juk taip lengva ir skanu 😀 ir valgom mes ta viena torta 4 dienas 😀

23. Mar 2010, 17:54

su kondensuotu pienu jis gaunasi gan saldokas, bet gal ir geriau, nes mažiau susivalgo 😃 .

23. Mar 2010, 17:52

as pati kepu lakstus ir pertepu arba grietinele arba virtu kremu, reiks kada sita varianta pabandyti 😀

23. Mar 2010, 17:41

Pirktinių biskvitų
Pertepimui: kondensuoto pieno skardinės, sviesto pakelį, įvairių vaisių (apelsinų, kivių, bananų, konservuotų ananasų ir t.t., kas ką mėgsta)

Minkštą sviestą išsukti su kondensuotu pienu iki purios masės. Pertepti vieną biskvitą, apibarstyti susmulkintais vaisiais (aš dar ir riešutų smulkintų truputį pabarstau), po to kartoji su kitais biskvitais. Baigus formuoti tortą, jį visą aptepam su kremu ir pasitelkus fantaziją papuošiame. SKANAUS.