Trintos sriubos

31. Aug, 01:47

sveikos mamos, gal zinote kokiu nors tyrsriubiu receptuku? as verdu tik zirniu tyrsriube, gal zinot pomidoru tyrsriubes recepta, o gal pomidorine vadinasi, net nezinau..

26. Jan 2012, 13:21

O mes nenaudojam sultinio kubelių visai - atsisakėm dėl tų "e" visokių. Už tai radom gerą ir skanią išeitį - Vegeta Natur prieskonius be maisto priedų. Tai kai reikia sultinio, tiesiog šituos prieskonius ištirpinu - jie ir į sveikasvaikas.lt žinyną įtraukti - http://www.sveikasvaikas.lt/spring/product?id=6357010.
Į temą apie trintas sriubas - mūsų mėgstama pomidorų:
Morką sutarkuojame, svogūną smulkiai supjaustome ir pakepame keptuvėje. Sudedame pomidorus iš skardinės su visu skysčiu, pamaigome juos šakute, troškiname. Pabaigoje sumetame sutraiškytą česnaką. Paskui viską pilame į puodą, užpilame vandens (pagal tai, kokį tirštumą mėgstate), beriame Vegeta Natur prieskonių universalių, kurie atstos ir sultinio kubelius, verdame kokių dešimt minučių. Kai sriuba išverda, viską pertriname blenderiu. Pilame į lėkštes, jeigu mėgstate, paskaninti galite šaukšteliu grietinės. Skanu valgyti su paskrudintos baltos duonos ar batono riekelėmis.

07. Sep 2010, 15:19

na taip, šiaip maniškė jau valgius paprastą trintą daržovių sriubą, bet aišku be jokių prieskonių, pirmiausia porcijytė jai atidedama, tada jau sau su vyru prisidedam visokių nesamonyčių 😀 o jau žmogišką trintą sriubą sakiau duosiu, kai pasakys pati, kad nori 😃😃

07. Sep 2010, 15:16

vaikui tai dar laaaabai jauciu ilgai neduociau paragauti😀

07. Sep 2010, 15:13

aš ir dažniausiai su kubeliais ir vegetom - greičiau ir paprasčiau 😀

07. Sep 2010, 15:10

o as tai naudoju visokias vegetas ir magi kubelius, mum kitaip neskanu☹

07. Sep 2010, 15:08

čia kaip visada - kuo arčiau namų - tuo sunkiau nueit 😃
reikės kada pabandyt žirnienę - dėkui 😉

07. Sep 2010, 15:04

nebuvau dar kazkaip ten, bet reiks kada nulekti (kuo arciau gyveni, tuo labiau tingisi😃 ) as verdu zirniu sriuba taip: pamirkau zirnius (perku tokiam zaliam poke, buna skaldyti ir ne, tai nesvarbu kokie, bet juos trumpai laikyti vandeni reikia).. ismirksta zirniai, sudedu i verdanti vandeni, (pakepinu morka su svogunu), idedu bulviu, ir dedu vistienos krutinele (nepjaustyta), dedu visokiu prieskoniu (kokiu turiu), kai baigia virti isemu krutinele ir ja sumalu (blenderiu), tada vel i puoda suverciu, (isemu lauro lapus), ir viska sublenderiuoju.. uzverdu ir visa sriuba😀 gardinam grietinele.. skanu su skrebuciu valgyti..

07. Sep 2010, 14:53

na taip taip, bet vat namuose kažkodėl nesigauna niekada tooookio skonio trintos sriubos 😀 o plius gal sakau idomesnių derinukų žinot 😀

07. Sep 2010, 14:50

😃😃 each tas vyras..

07. Sep 2010, 14:49

aš verdu labai skanią su daug daug visko, su daug mėsos... bet vyras neleidžia recepto niekam duoti ☹

07. Sep 2010, 14:49

žirnius mėgstu labai, gal receptuką galima? 😀 šiaip tai trintas sriubas dievinu, gal teko lankytis Vilniuje Irmanto sriubose?va iš ten tai norėčiau gauti pluoštą receptukų 😃😃

07. Sep 2010, 14:45

as viriau zirniu sriuba su vistiena, vyrui patiko man tai nelabai😀

07. Sep 2010, 13:39

o gal kas žinot kokį vištienos arba grybų trintos sriubos receptuką? 😀

01. Sep 2010, 11:54

na viriau pomidoru tyrsriube, visai neblogai gavosi, tik va niekur receptuose neraso, bet mano vyras isilasina citrinos truputi i sriuba, tai skonis labai pagyveja😀

31. Aug 2010, 18:40

😃 va va, reikia karts nuo karto palepinti 😀

31. Aug 2010, 17:22

aciu, as ir nevalgau, bet vyra norisi palepinti ir va parodyti, kad moku pagamint😃

31. Aug 2010, 15:02

darau trintą pomidorų sriubą pagal šitą receptuką:
http://gardumynai.blogspot.com/2010/08/trinta-pomidoru-sriuba.html

aš pomidorų sriubos nevalgau, tai šiaip nežinau ar ji skani 😃 bet bent jau vyrui ji laaabai patinka 😀

31. Aug 2010, 13:47

sveikos mamos, gal zinote kokiu nors tyrsriubiu receptuku? as verdu tik zirniu tyrsriube, gal zinot pomidoru tyrsriubes recepta, o gal pomidorine vadinasi, net nezinau..