Tuno receptai

21. Mar, 12:53

Gal kas mate per tv, tos zino, o kurios nemate, pabandykit, tikrai patiks (Y) 1 indelio tuno aliejuje; 2 kietai wiortu kiausiniu; druskos, pipiru, majonezo; duonos; agurko; kiausinius perpjaunam per pus, ant ju uzkreciam tuna ir wiska gerai sutrinam, as trinu su bulwiu kosei skirtu kocelu, galima su sakute.tada druskytes, pipiriuko ir majonezo, dar karta istrinam, ir stai, jums pati skaniausia uzkandele, tepam ant duonos, uzdedam agurkiuko, ten rode kad tepti ant griezinelio agurko, bet as parasiau, kaip skaniau man ;)

07. May 2010, 21:51

nutis, ir as tokias salotas darau 👍 tik as ne majonezu slakstau, o garstyciomis ismaisytomis alywuogiu aliejumi ir citrina 😀

06. May 2010, 16:01

o as drau tokia:
pekinas
agurkas
pomidoras
paprika
melynas svogunas
kiausinis
tunas
zaluma.
aplakstau citrinos sultimis ir majenezo dar sauksta.

06. May 2010, 15:12

musu tetukas su tunu daro misrainyte , paprastai ir greitai😀 sugnaibo tuna , sudeda koncervuotus kukuruzus, zirnelius , pipiriuka, truputi druskytes ir viska sumaiso su majonezu 😀

24. Apr 2010, 17:47

na mums labai patinka,daznai gaminames😀

24. Apr 2010, 17:46

kaip skanu,būtinai tokios mišrainytės pasigaminsiu😀

24. Apr 2010, 17:40

mums labai patinka tunas aliejuje sumaisytas su konservuotais zirneliais,idedam prieskoniuku truputuka,cesnako ir majonezo,mmm...labai skanu.o karstas patiekalas su tokiu pat tunu irgi labai skanus,issiverdu mazycius makaronus,ant ju sudedu tuna,prieskoniukuku truputi cesnako ir ismaisau,taip pat labai skanu😀

21. Mar 2010, 14:38

Maciau per tv si receptuka ir vakar pasidariau. Greita, pigu ir skanu!

21. Mar 2010, 13:38

O as dievinu teptis ant duonos toki misinuka : tunas, konservuoti kukuruzai, svogunai, suris ir majonezas. mmm....

21. Mar 2010, 13:35

turetu but skanu 😉
mano uosviene Ispanijoj gyvena tai ten su tunu labai daug salotu daro,man labai skani:
tunas,paprikos geltonos ir raudonos,kiausiniai,agurkas,svogunas,krapai,majonezas,prieskoniai. lyg viska surasiau 😉 😀daroma paprastai viska supjaustyti kubeliais ir ismaisyti

21. Mar 2010, 12:53

Gal kas mate per tv, tos zino, o kurios nemate, pabandykit, tikrai patiks 👍
1 indelio tuno aliejuje;
2 kietai wiortu kiausiniu;
druskos, pipiru, majonezo;
duonos;
agurko;
kiausinius perpjaunam per pus, ant ju uzkreciam tuna ir wiska gerai sutrinam, as trinu su bulwiu kosei skirtu kocelu, galima su sakute.tada druskytes, pipiriuko ir majonezo, dar karta istrinam, ir stai, jums pati skaniausia uzkandele, tepam ant duonos, uzdedam agurkiuko, ten rode kad tepti ant griezinelio agurko, bet as parasiau, kaip skaniau man 😉