Turiu mažai pieno

09. Dec, 02:17

sveiktes,mano mazajam dabar jau menuo,bedele tame kad neturiu pakankamai pieno todel vienam kartui pamaitint mazaji turiu pienuka traukt is abieju krutu ir duot is buteliuko o nakti duodu abi krutines bet kai jam pradejau duot buteliua jis nebenori imt kruties muistos spjauna lauk ir taip varkstam apie valanda kol jis pavalgo.ka patartumet daryt?

09. Dec 2010, 20:53

aciu uz patarimus😀

09. Dec 2010, 15:39

na ir as buvau ramesne, kai nusitraukdavau bent matydavau kiek suvalgo...

09. Dec 2010, 15:32

patarimas: nusitraukinek pienuka ir maitink is buteliuko, kitos iseities nera nes ne juokai kai vaikas priauga minimaliai valgydamas is kruties nes tai ale geriau.

09. Dec 2010, 15:28

ng duodavau kruti per 2sav priaugom 100g,duodu is buteliuko tai per 2sav 500g.skirtumas akivaizdus.mano vaikutis su krutim matyt zaizdavo o is buteliuko valgo + as matau kiek svalgo ir galiu buti rami kad jis sotus.

09. Dec 2010, 15:20

as daviau tris savaites tik krutine tai svorio tik 300g tepriaugom o kai duodu is buteliuko per savaite 380g priaugom.

09. Dec 2010, 14:56

zinok cia daznas atvejis kad kai gauna buteliuka nenori imti kruties. man irgi truko pienuko, dar ligonineje gyd liepe duoti kruti o po to primaitinti misinuku, bet misinuka duodavau su svirkstu... aisku po to reikejo vis didesnius kiekius misinuko sumaitint, tai su svirkstu jau labai ilgai uztrukdavo, tai perejom prie buteliuko, va tada ir atsisake kruties visai ☹ teko nusitraukineti pienuka ☹ manau geriau duok visada kruti kuo dazniau, nenutraukinek kol ima, o primaitint gali bandyti ir is puoduko sugirdyti (man taip buvo baisoka 😀 ) kudikiai moka gerti

09. Dec 2010, 14:46

sveika. man panasiai buvo. pas mane buvo per mazai pienuko ir nepavalgydavo. tai tiesiog perejom prie misinuku. nors taip norisi kuo ilgiau ismaitinti.manau ir tavo lelius pavargsta kol pavalgo. pas mane net buvo ,kad verkdavo ,as galvodavau,kad pilvukas,o ,kad pieno pas mane mazai buvo,tai net nepagalvojau.na gal su daktare pasitark ji daugiau ismano😀 cia tik mano nuomone

09. Dec 2010, 14:17

sveiktes,mano mazajam dabar jau menuo,bedele tame kad neturiu pakankamai pieno todel vienam kartui pamaitint mazaji turiu pienuka traukt is abieju krutu ir duot is buteliuko o nakti duodu abi krutines bet kai jam pradejau duot buteliua jis nebenori imt kruties muistos spjauna lauk ir taip varkstam apie valanda kol jis pavalgo.ka patartumet daryt?