Tyrelių šaldymas šaldiklyje

26. Jan, 11:25

Mamytės, norėčiau, kad jūs pasidalintumėte savo patirtimi. Kaip jūs darot su tyrelėm ir kitom daržovėm. "Motinos ir vaiko" knygoje perskaičiau, kad galima pasiruošti įvairių užšaldytų tyrelių, Tyrelę reikia supilti į ledo formeles, poto uždėti maišiuką. O kai sušals sudėti į maišelį ir užrašyti datą. Ir tokias tyreles reikia laikyti ne ilgiau nei mėnesį. O atšildžius suvartoti per 24val. Kaip jūs mamos elgiatės. Ar šaldot daržoves atskirai, ar darote kažkokį maistuką ir jį užšaldot? Aš manau, kad čia nebloga idėja, bet ar tai sveika?

11. Jun 2012, 11:13

Sveikos mamytes, noriu pasiūlyti jūsų mažyliams šviežios triušienos. Skerdžiu tik pagal išankstinius užsakymus, todėl gaunate tik šviežią produktą. 1kg kaina 25Lt, jei domintų rašykite info@manotriusis.lt. Triušius auginu Vilniaus raj. bet pristatau ir į Kauną.

26. Jan 2011, 13:05

mes moliūgą,cukiniją šaldydavom,labai mėgo tyreles su šiom daržovėm😀

26. Jan 2011, 12:40

jo moliuga nusiplaudavau susipjaustydavau kubeliais ir i maisiukus susinormuodavau vienam kartui 😀 na i maisiuka 1am kartui kad uztektu ir taip visa moliuga 😀

26. Jan 2011, 12:03

o šaldydavot visas daržoves? Pvz cukinija, moliuga ir kt?

26. Jan 2011, 11:47

saldau darzoves,tireles darydavau tam kartui,bet kai ugtelejo dienai pasidarydavau,bet keliu rusiu 😀

26. Jan 2011, 11:36

aš daržoves šaldydavau atskirai,o tyrelę geriau ruošti šviežią,skaniau mažyliui😀bet dažniausiai gamindavau iš šviežių daržovių(nešaldytų).

26. Jan 2011, 11:25

Mamytės, norėčiau, kad jūs pasidalintumėte savo patirtimi. Kaip jūs darot su tyrelėm ir kitom daržovėm. "Motinos ir vaiko" knygoje perskaičiau, kad galima pasiruošti įvairių užšaldytų tyrelių, Tyrelę reikia supilti į ledo formeles, poto uždėti maišiuką. O kai sušals sudėti į maišelį ir užrašyti datą. Ir tokias tyreles reikia laikyti ne ilgiau nei mėnesį. O atšildžius suvartoti per 24val. Kaip jūs mamos elgiatės. Ar šaldot daržoves atskirai, ar darote kažkokį maistuką ir jį užšaldot? Aš manau, kad čia nebloga idėja, bet ar tai sveika?