Tyrimai nėštumo metu

05. Dec, 10:31

sveikos mamytes kokius tyrimus nestumo metu jums daktare dare?kiek per nestuma kartu davete krauja?ir kiek kartu reikejo pristatyti slapima?ar tyretes nuo meksties gribelio?

07. Dec 2009, 21:00

as beveik visa nestuma turejau nedarbingumo pazymejima,tai nuo6savaites pas gyditoja lankiausi kiekviena savaite ir man kaskart darydavo kraujo ir slapimo tyrimus😀.nes buvo komplikuotas nestumas☹

07. Dec 2009, 09:12

niu kad gerai jauciuos tai tikrai gerai,ir kai pirma kart dare tirimus buvo viskas gerai,galvoju gal reik daktares paklaust kodel man nereik tiek daznai slapimo priduot :-D

06. Dec 2009, 21:32

niu man slapima ir is venos kraauja tik viena karta eme ,db einant i dekreta vel liepe atsinest slapima ir ims krauja,tai kai viena pazystama pradejo sakyt kad jai imdavo kiekvienu kartu tai man paliko idomu kodel man neima?

05. Dec 2009, 13:49

krauja ir slapima kas menesi dare, nes buvo mazakraujyste. siunte pas okulista, lor, stomatologa. gliukozes tolerancijos tyrima, del streptokoko, ir paskutine savaite vaisiaus sirdeles tonus uzrasyti siunte

05. Dec 2009, 12:56

tai visoms reikia kaskart pres apsilankant pasdaktare krauja/slapima priduoti kiek zinau,aisku dar nuo daktares priklauso,o seip dar ir pas stomotologa siunte,ir dar kazkur nepamenu,tik pas kelis daktarus.😀 ..kadangi viskas tvarkoi buvo ,niekur nereikejo,1kart kordiograma padare gal 20kazkeliu sav .

05. Dec 2009, 10:45

slapima pristatydavau pries kiekviena apsilankyma pas gyd,dare gliukozes tolerancija,krauja daviau gal 20kartu is venos(jei idomu del ko gali pasiskaityti temoj prie kavos NEGIRDETA NEREGETA)

05. Dec 2009, 10:31

sveikos mamytes kokius tyrimus nestumo metu jums daktare dare?kiek per nestuma kartu davete krauja?ir kiek kartu reikejo pristatyti slapima?ar tyretes nuo meksties gribelio?