Užkietėję viduriai

29. Oct, 10:54

po cezario operacijos praejo 2 savaites tustinausi tik gal pora kartu.mikroklizmutes nepadeda.ka patartumet/

12. Dec 2012, 13:40

Man padėdavo Eva/qu žvakutės - greitai suveikia, pasituštini, bet vidurių nepaleidžia, kaip nuo kitų priemonių. O kai nereikia gerti, vaistų, veikia vietiškai, tai žarnynas nenukenčia - nepasišalina gerosios bakterijos. Tas Eva/qu ir nėščiosioms galima, ir žindančioms

31. Aug 2012, 21:03

Man po gimdymo buvo uzkieteje viduriai, nesitustinau 12 dienu...Valgiau slyvas, nuovirus , kivius...nepadejo

12. Jul 2010, 23:57

Galima slyvas, burokelius, kivi. Cia man dukters gydytojos sesute isvardino. Tik svarbu nepadauginti. Dar yra kazkokios arbatos ji minejo, bet dabar jau neprisimenu. ☹ Sakyciau kiekviena diena su maistu ar kaip deserta suvalgyti vaisiu ir viduriukai susitvarkys. Aisku galima ir lasiniu su pienu, na, man vienam kartui paleisdavo pilvuka, o mazylei nieko, viskas gerai. 😀

26. Jun 2010, 08:43

na man per nestuma tai kiwiai padedawo,as juos walgydawau,bet jau po kiek laiko nebegera buwo ziureti i juos:-D

26. Jun 2010, 00:03

joriuk, jo man irgi kiviai padeda visada kai ilgiau neiseinu i tuoleta tai pora kiviu ir vel sypsausi. 😀 vaistais nelabai noriu as saves kimsti bet jei kiviai nebepades tai teks.

25. Jun 2010, 14:55

Pigiausias variantas ir nereikia jokiu vaistu, tai 1 arbatini sauksteli grikiu uzpilk pasukomis, palaikyk per nakti ir ryte suvalgyk, bent man tai padejo, man rekomendavo mano akusere, nes dabar laukiuosi ir ispradziu buvo uzketeja viduriai.

21. Jun 2010, 17:32

O gal dar pabandyk kivius;man padeda.Šiaip tikrai geras dalykas yra LEPICOL.Aš dar stengiuosi ryte išgert stiklinę vandens...

21. Jun 2010, 14:53

😃 Pats geriausias patarimas!! :d

19. Jun 2010, 13:10

Ko tik aš neišbandžiau: ir klizmas, ir slyvas valgiau, bet padėjo tik vaistai (kurių pavadinimo nepamenu).

17. Jun 2010, 21:12

Taigi, apsilankymas pas koloproktologa tik patvirtino, kad Forlax galima naudoti zindant. 😀 Sake kursas tai dvi savaites. Pirmas tris dienas po 2 pakelius ryte ir vakare mazdaug 30 min. iki valgio, veliau po viena pakeli du kartus dienoj. Jei pirmas tris dienas per stirpiai veikia, galima is karto pereiti prie vieno pakelio du kartus dienoj. 😃
Na, ir reguliuoti mityba. 😃

15. Jun 2010, 21:24

Niu, as naudojau Forlax. 😃 Tai man padejo. 😃 Siaip tai anas yra rekomenduojamas ir proktologu (bent jau pries pora metu), mat neva nepripranta organizmas prie jo. 😃 Dar tada man patare, kad vis gi jei norisi ir negali, tai neva yra triukas. 😃 Cia mazdaug veikia kaip tos Microlaz klyzmutes. 😃 Nusiperki maza klyzmele, ta elementariausia (visa gumine, be jokiu antgaliu), skirta vaikams (pagal dydi) neva nosi valyti, ir kaip sakant saukstas aliejaus ir valio. 😃 Kaip man sake, kad neva tai duoda kazka zarnom ir jos pradeda naturaliai veikti. 😀 Siaip tai veikia. 😃 Bet vel gi, jeigu kamstis, tai ui ui ui! 😃
Microlax klyzmeles turetu padeti. Tarkim man ne visada po pirmos iseidavo. 😃 Smaguma! 😃
Na, dabar jau kaip sakant penki menesiai praeje, bet vis tiek ne kas. 😀 Gerai padeda ryte ant tuscio skrandzio kokia nors dziovintu vaisiu saujele, pavyzdziui, slyvu arba abrikosu, datuliu. 😃
Ot pasidalinau patirtimi! 😃

15. Jun 2010, 14:48

as liekninancios arbatos uzgeriau ir viskas susitvarke😃DD

11. Apr 2010, 21:28

isbandyk geruju bakteriju bifolak, veikia 😉

10. Apr 2010, 14:26

o Forlax nei viena nebandete?

05. Nov 2009, 16:45

Man dar nėštumo metu gydytoja išrašė Lepicol gerųjų bakterijų ir tikrai padėjo. Sako, kad jos neturi neigiamos įtakos organizmui, galima vartoti nuolat😀

05. Nov 2009, 14:48

DUPHALAC geri as irgi geriau taj man padejo

31. Oct 2009, 17:21

nueik ir paprasyk vaistu nuo hemarojaus .taip greiciau susitvarkysi

29. Oct 2009, 16:09

buvau vaistinej nusipirkau duphalac.sake tinka maitinancioms taip pat ir kudikiams.gal pades

29. Oct 2009, 13:29

jei gerai pamenu vadinasi Radnex

29. Oct 2009, 13:28

yra tokios tabletes su rabarbaru saknimis, jos laisvina vidurius

29. Oct 2009, 12:26

dar stenkis daug vaikscioti ir gerk skyscius😉

29. Oct 2009, 11:37

tai yra visokiu arbtau, dabar nepamenu bet ju vaistinei tikrai yra , ten tipo valo organizma ir tada jau i tualeta pirmu taikymu 😀 yra dar kazkokia vidurius laisvinanti arbata, cia naturalios priemones bet gal yra ir vaistu... tik tu neik i vaistine ir paklausk 😉

29. Oct 2009, 11:12

nueik i vaistine ir paprasyk kad tau duotu vaistuku,man po gimdymo taip buvo tai dave Lactulose geriama sirupa,ji gali vartot ir zindancios.Nezinau ar jo yra LT pirkti.

29. Oct 2009, 10:54

po cezario operacijos praejo 2 savaites tustinausi tik gal pora kartu.mikroklizmutes nepadeda.ka patartumet/