Uzklupo gyvenimo tragedija

09. May, 11:20

Ka man daryti? As tuoj is proto iseisiu. Neturiu kur detis. Negaliu ir nenoriu kalbetis apie tai su savo mama ar sese, nenoriu ju nervuoti. 

Nesugebu tvarkytis su savo gyvenimu. Is tiesu, jauciuosi vel padariusi klaida, kuria jau esu patyrusi anksciau. Pradesiu... Turiu pusketveriu dukra, laukiuosi antro vaikelio nuo kito vyro. Gyvenam abu daugiau nei metai kartu. Bet as nebegaliu su juo sugyvent, tiesiog nebegaliu, nusprendziau kad su juo grazaus ir normalaus gyvenimo neturesiu. 

Gyvenu UK, kur man reiktu eit gyvent? Ka daryt? Anglu kalba pas mane ne ideali, nezinai, tiesiog jauciuos ir turbut esu bejege, nuo kazko priklausoma... Esu tokioj nemalonioj situacijij, kad ir esu pati kalta del jos. Kam tie vyrai reikalingi jeigu jie tokie kiaules?!!!!

15. May 2014, 16:14

nueit gali dar i Sure start Children centra,del patarimo is social worker,jei ta prasyk kad tau suteiktu verteja ir viska jai issakyk,zinau kad social workers labai padieda ir su bustu ir su pasalpom.man padejo del maziaus patekimo i mokykla,uzrase viskas uzpilde,nes nezinojau kur ir kaip kreiptys 😀 dar padejo atsikratyti senu baldu

14. May 2014, 14:39 Ugnyciukas

nea

12. May 2014, 23:13

O kaip jis elgiasi? ką jis blogo daro?

12. May 2014, 19:23

Olenka ji gal is wolverhampton?

12. May 2014, 17:56

As manau as zinau kas jinai yra,mamyte tikrai raso tiesa ir gyvena netoly Ugnes.Iki Birmingemo rodos 50km 😀 nes situacija ir nestumas visai sutampa su ta kuria pazistu.Siaip jo galima eiti i jobcentra,paskui i Open hands ( tenais galima pavalgyti,rubu gauti ir netgi baldu ),del gyvenomosios vietos,galima i hosteli prasytis jeigu tokia situacija,ir applyintis del socialinio busto.o jau paskui jau galvoti apie darba,tikrai gali dirbti ant saves tik isimti reikes verslo liudijima,tai kursai kaip sake Ugne 😀 tikrai jei ka gali i mane kreiptys FB,padesiu ir daug ka paaiskinsiu kaip ir kas,ir galiu padeti netgi dokumentus uzpildyti padeti tau,nes kitos uz tai ima pinigus.

12. May 2014, 14:30

As manau,kad cia didziausia problema jog abu esat namie ir isivyravo trintis. O kokiam mieste tu gyveni? Gali meginti per facebook ieskoti savo miestelio grupej aukles darbo. Tikrai yra daug teveliu,kuriem reikia,kad kas vaika nuvestu i mokykla ar pabutu su juo. Beto savo konsule gali eiti i apmokymus,buna visokiu,veliau lengviau darba susirast bus lengviau. Jei moki gaminti gali parasyti skelbima,kad kepi tortus ar bandeles,gali pasiulyt kokiai lietuviu parduotuvej iskepti ceburiekus. (Cia pasiulymai ka daro musu mieste lietuviai).Yra kelios moterys,kurios gamina maista ir isvezioja po namus.

12. May 2014, 12:50

O as siulyiau mamytei pirmiausia susikoncentruoti i save, ir susidelioti kas gyvenime yra svarbiausia. Kai mylesit pati save gal ir vyro nuomone pasikeis 😀 o gal dar ir nestumo hormonai veikia 😀

12. May 2014, 11:34

O as manau, jei jau tas vyras toks kiaule, kam reikejo antro vaikelio?

liuks liuks 11. May 2014, 21:54

Tragedijos cia jokios nera tik galva pasukt reik,pamastyt ir daryt,nes uz tave tikrai nei viena is musu nieko nepadarys ir nepakeis.

11. May 2014, 03:25

Eis jis dirbt, dabar teises laikosi, kad galetu kur toliau vaziuot i darba.. Tik labai nepatenkintas kad as nieko nedarau, va tas ir nepatinka, vaiko nori, bet sitaip negraziai kartais elgias...

10. May 2014, 14:36

Eik i sociala uzpilyk one-parent forma gausi pinigeliu , plius bandyk gaut busta , sakyk kad neturi kur gyvent , turetu tau padet , arba eik i ambasada gal ten ka pades gal pas jus yra emigrantu tarnybos ten turetu padet tokiais atvejais o ir siaip mamai galetum pasakyt situacija , gal padetu tau nors rumpam pas ka apsistot 😀

10. May 2014, 14:13

sveika,tai siusk vyra dirbti,ko tada tinginiauja ant sofos

10. May 2014, 14:01

As suprantu kad nebeda, bet darbo sunku gauti, tikriausiai del to kad prastoj vietoj gyvenam. Mat vyram lengviau kazka rast cia..

10. May 2014, 13:47

Labas 😀
Pabandyk paieskoti vaikiuku pasaugoti. Cia jau ne beda, kad su pilvuku 😉
O seip sekmes tau! 🌷

10. May 2014, 01:11

Nėr už ką 😉)) Smagu, kad nusiraminai 😀) Kad tik kuo ilgiau tęstųsi tokia savijauta 😀 🌷

10. May 2014, 01:10

Aciu tau labai. Tikrai nusiraminau ir pradejau sviesiau galvot.. 🌷

10. May 2014, 01:06

Pasiūliau tik 😀) Vienu ar kitu atvejų linkiu tau surasti tinkamą sprendimą. Turi du varikliukus, kurie stumia į priekį, savo vaikelį ir leliuką 😀)) Viskas bus gerai 😉

10. May 2014, 01:05

Oi zinok nezinau ar labai aktyvi ten busiu...

10. May 2014, 01:03 Rozaren

Ką kitos sako, dar ne viskas, turi žinoti ką pati jauti ir galvoji 😀
O jeigu yra jausmai, tai verta dėl santykių ir stengtis 😉
Yra spalinukų tema, kaip supratau spalį gimdai, gali ten jungtis 😀

10. May 2014, 00:58

Zinau, reikia dirbt su santykiais... Vienam forume prisiskaiciau kad tik bekt reik nuo tokio, ir visos kudakuoja ta pati tai ir nebezinojau ka galvot...
Dar nezinau ko laukiuos 😀 net tikriausiai birzelio 4 suzinosim 😀 tikiuos.. Bumsi jis pas mane jau pilvuky.. 😀

10. May 2014, 00:49

Nusiramink, negerai leliukui 🌷 Jei negalit tuoktis, tada gyvenkit taip, jei išeina. Jei jį myli, galima pasistengti dėl santykių, dirbti su santykiais reikia, o juk ir būna visko.
Gal jau žinai ko laukiesi? 😀

10. May 2014, 00:44

Man taip sunku, neturiu kad kas palaikytu, su kuo pakalbet, ka patartu, dabar nieko. Iseit nenoriu, bet ir klausyt nebenoriu jo tu nesamoniu apie sutarti, arba vestuviu nebus, tai nors ramesne busiu... Prisinervavau db organizmas streikuoja ☹

10. May 2014, 00:41

Tai jau ir šiaip gali matytis pilvelis tokiu metu.. Manau, kad jei nori likti čia, turi susitvarkyti pašalpas atskirai nuo draugo arba bandyti spręsti santykius. Tik tau žinoti ko labiau nori 😀

10. May 2014, 00:39

Beveik 17 sav, bet pilvas didesnis pagal laika. Ieskojaus, bet agenturos nieko nesiule man, eidavau vos ne kas savaite pas juos, bet pastoviai vis tapati sakydavo dabar nieko nera, paskambinsiu kai bus, bet taip nieko ir nesulaukiau. Buvau applyinus darba viena,jokio atsakymo ligsiol.. Arba darbu nera arba darbuotoju nereik.. :-/

10. May 2014, 00:23 Rozaren

Tai va, galėjai ieškotis kol pilvelio nebuvo.. O ką pati nori daryti? Kiek jau laiko laukiesi?

10. May 2014, 00:21

Butu lengviau buve darba rasti kol dar pilvo nebuvo, o dabar iskart pamatys kad pilvas kabo jau ir bijos kas priimt... ☹ dauguma taip sako, kad niekas nenori priimt nesciu... Zodziu...

10. May 2014, 00:17

Aišku, dabar jau būtų sunkiau darbą rasti.

10. May 2014, 00:17 Rozaren

Dirbti nenori eiti? Jau kelintas atvejis, kai girdžiu, kad lietuvių šeima gyvena iš pašalpų... Gal sutapimas. Tas jo pasiūlymas neturi jokios logikos. Nei viena taip nesutiktų, nebent būtų visai kvaila. Turi padaryti sprendimą, ar gyventi su žmogumi, su kuriuo nieko turėti nenori, ar pasistengti dėl savęs ir vaikučių..
O kiek laiko laukiesi? Čia daug mamyčių dirba, ir aš dirbu, ir su pilvu vaikštau.
Suprantu, kad sunku, bet turi kažką daryti, kad taip nebūtų 🌷

10. May 2014, 00:15

Siandien uzsiminiau apie lietuva jam, kada vaziuosim ir pan. Tas uzsisoko ant manes sako eik dirbt ir galesim vaziuot, nesvarbu kad as su pilvu 😥

10. May 2014, 00:13

Zinok mes dabar valstybes bute gyvenam ir is pasalpu gyvenam. Tax credita draugas gauna...
Nu tikrai jis kiaule, as nezinau kaip su juo dar tveriu. Sako jei nori zenytis turesi pasirasyt sutarti, kad vaikas liktu jam ir visi turtai taip pat... Tai man tik bekt norisi nuo jo.. Taip pikta ir skaudu.. As nezinau kaip vienai tektu issiverst 😥

1 2