Vaikas atsisake pieno

17. Jun, 10:01

Sveikos, mamytes, gal kas susidure su idomia situacija, kai 1.2 men vaikas atsisake gerti pienuka, negeria ir misinuko. Duodu kitu pieno produktu, varskes, grietines, jogurta, bet tai neatstoja pienuko....... :(

30. Jul 2011, 14:04

mano sunus atsisake kruties 7men ir negere nei misinuko, nei pieno 😀 buvau puolusi i panika, bet gydytoja nuramino, kad buna tokiu "nepieniniu" vaiku, o juolab kraujukas geras.... jei valgo ivairu visaverti maista, tai baltymu, kalcio ir kt. elementu kuriu yra piene uztenkamai gauna ir su maistu 😀

27. Jul 2011, 10:58

Sveikos, mamytes, mano vaikas atsisake gerti pienuka, o jam tik 5 men tai jis gerie jogurta.

26. Jun 2010, 11:18

Sveikos mamytes... patarkit kaip atpratinti vaika nuo naktinio valgymo?valgo misinuka kaip tik gimes vaikutis, o mus jau 1. paskaiciau ir net sunku patiketi,kad vaikas atsisako misinuko. mes nakti keliames 3 kartus, nepadeda jokie arbatu, kosiu ir valeijonu davimai. ☹

20. Jun 2010, 20:08

mano lelytei 1m 4men o misinuka geria 3 kartus per diena ir jei neduodu pasidaro irzli 😀 tikro pieno isvis negeria purtosi tai ir nekisu per prievarta 😀

18. Jun 2010, 19:55

mano vaikas nuo 6 menesiu gere misinuka tik naktimis. dabar jam 9,5men ir negeria jokio pieno

18. Jun 2010, 09:49

mano dar geria pienuka vakare prie miega, bet jau nenoriai, turbut greitai visai nenores, nes buvo, kad 10men atsisake misinuko ir nenorejo gerti, bet ta bangele praejo ir vel geria. man atrodo, nieko baisaus, kad nebenori, juk gauna daug ivairaus maisto, vadinasi jam uztenka. kai paklausiau mamos, iki kokios amziaus as geriau piena, sako, tu iki metuku gerei ir viskas, ir uzaugau😀 tik mano vaikas nelabai nori varskes, sureliu, jogurto, sunku isiulyti

17. Jun 2010, 22:22

1.2 metai

17. Jun 2010, 22:05

jei 1,2metu tai nieko tokio 😉 maniskis mp atsisake 1,4m ir negere papildomai vietoj to jokio misinuko ir jokio pieno,seip prie manu koses geria piena bet ir taip vos puse stiklines,manau del to neverta nerimauti,svarbu valgo varske grietine ,jogurtus,surius,kuriuose yra kalcio 😉 o vietoj pienuko pasiulyk arbateles ar vandenuko 😉 nors maniskis net tu negere 😃 ka isiulau tai tik sultys arba kakava :/ jam db jau 1,6m

17. Jun 2010, 22:03

sveika,cia 1,2 menesiu vaikas ar 1,2 metu vaikas?

17. Jun 2010, 22:01

Sveikos, mamytes, gal kas susidure su idomia situacija, kai 1.2 men vaikas atsisake gerti pienuka, negeria ir misinuko. Duodu kitu pieno produktu, varskes, grietines, jogurta, bet tai neatstoja pienuko....... ☹