vaikas keliasi naktim daug kartu

08. Aug, 06:54

sweikutes mamytes,norejau paklausti jusu patarimo. mano berniukui beveik 2 metukai bet naktim keliasi daug kartu kartais vos ne kas valanda jis neprabudes buna bet kartais per miegus net klykia sakau gal kosmarai sapnuojas.turiu ir mazesni vaika tas maziau kelias nei didesnis nezinau ka ir bedaryt pati nesuprantu kas jam darosi gal nuvesti pas daktarus kokius ar kur

08. Oct 2012, 14:35

sveikos mamytes😀 esu jusu tinklapyje naujoke,tikiuosi bendravimo ir naudingu patarimu😀
mano dukrytei 1metukai ir 2 sav.maitinu mp,nakti blogai miega,keliasi kas val buna net kas 30 min,uzmiega jinai tik prie kruties,buvom pas neurologe tai sake sveika mergyte bet yra priklausoma nuo papo.kaip atsikelia tai as ja paimu pas save duodu krutijinai paciulpia biskiuka ir vel miega,gerem sedalia nieko nepadejo viskas tas pats.
gal ir istiesu as jai kaip ciulpinukas?😀

09. Aug 2012, 14:16

Mes jauciu visus homeopatinius vaistukus isbandem,kiek pastebejau Sedalia gal ir didziausia poveiki dave.Bet tik tol,kol gereme.Paskui vel naktiniai kosmarai prasidejo.Mums taip pat apie tas miego fazes sake.Anot gydytojos svarbu,kad vaikutis gerai ismiega pirmas 3val (gilaus miego faze).O paskui miegas nebe toks gilus,del to ir pradeda budineti.

09. Aug 2012, 14:00

mum nepadejo,taip gyd ir sake ,pirmas 3,4 val jie imiega,o poto prasideda antras miegojimo etapas,mum nuo 1val nakties ir pradeda atsibudineti

09. Aug 2012, 12:50

Sweikutes,maniskiui metukai ir5men,tai kai uzmigdau jau nakciai jis ismiega 3-4valandas neatsibudes,o po to jau apie1-2valanda pradeda atsibudineti kas valanda kazkur,kadangi jo lovyte prie musu lovos,tai vis soka prie manes.na neramus irgi kaip ir jusiskis.as manau kad kiekvienam ateina laikas kai pradeda ismiegoti pilna naktele.mums uz3-4savaiteliu turi gimti antroji,tai ziuresim kas cia bus 😀

09. Aug 2012, 12:40

mes esam 2metuku 4men tai irgi blogai miegame,tapati neurologe pasake nuo dienos ispudziu sokineja,iki1val ismiega ramiai ,o poto atsibudineja,irgi uzeina klykti pradeda,gerem mes ir hemeopatiniu gerem NOTA,sedalia,relahsen,nieko nepadejo,liepe maudyt valerijonu saknu nuovire,po pagalve dejau apyniu pumpuru,bet pagerejimo nemaciau,buna naktu kai ismiega nepabudusi ,bet retais atvejais,iki 3metu sake turi susitvarkyti

08. Aug 2012, 21:38

Gal kosmarai, gal dienos ispudziai nakti atsinaujina. Mano dukryte sianakt sauke "noriu baliono", "mauk batukus". Susitaikem, kad yra jautresnis vaikas ir viskas. Dabar laukiuosi antro vaikucio, norejom su vyru dukryte pradeti migdyti kitame kambaryje, bet su tokiu miegu musu planas neisdegs.

08. Aug 2012, 20:19

gal kokie kosmarai tokius vaikus kankina

08. Aug 2012, 20:13

Galiu paguosti tave,kad mano dukrytei beveik trys metai,o su miegu vargstam nuo pat gimimo.Galeciau ant pirstu suskaiciuoti kiek naktu yra ismiegojusi be prabudimo.Seimos gydytoja sake,kad isaugs,neurologe irgi nieko gero nepasake,tik vaistuku homeopatiniu israse pagerti.

08. Aug 2012, 18:54

sweikutes mamytes,norejau paklausti jusu patarimo. mano berniukui beveik 2 metukai bet naktim keliasi daug kartu kartais vos ne kas valanda jis neprabudes buna bet kartais per miegus net klykia sakau gal kosmarai sapnuojas.turiu ir mazesni vaika tas maziau kelias nei didesnis nezinau ka ir bedaryt pati nesuprantu kas jam darosi gal nuvesti pas daktarus kokius ar kur