vaikas labai isterikuoja

10. Oct, 12:14

Sveiki nezinau kodel, bet dukra budama dar tokia maza labai isterikuoja jeigu kas netinka krenta ant zemes ir verkia arba duoda man per veida nebezinau ka daryti ?

11. Oct 2014, 12:42

Aš Lietuvoj gyvenu ir dirbu tokioj srity, kad VTAT darbas gan glaudžiai susijęs su manuoju, tenka daug bendradarbiaut, tai žinau šiek tiek. Šiuo metu esu VPA. Vat ir įdomu pasidarė po mokos pasisakymo dėl tų poros valandų mažo vaiko palikimo ir pan.

11. Oct 2014, 11:59 Daiurchy

Greičiausiai ta mamytė dirba ne Lietuvoje, o ten tikrai vos tik kas ne taip, tai iškart spec. tarnyboms pranešama, bet pritariu, kad iš didelio rašto išeinama iš krašto. Grįžo giminaitė su vaiku, tai pakraupau nuo vaiko elgesio. Bet kai atvyko pas mus į svečius tai vaikas nors ir šoko būsenoj, bet buvo pastatytas į rėmus. Aš jo net pirštu neliečiau, jis išsigando mano pakelto balso 😃

11. Oct 2014, 11:36 Daiurchy

Dar jei nevaikštantis tai gal ir nieko neatsitiks per 1 min., bet tarkim mano mergaitės 2 m. 1 mėn. neina palikti vienos, visko primąsto ir ožių metu ar šiaip jei neklauso, kažką iškrečia, tai mums padeda pirmiausia kalbėjimas. Tačiau kartais tenka ir pakelt balsą, esu ne kartą ir sudavus per rankas, jei negirdi kas sakoma.

11. Oct 2014, 11:06

Moka22, jūs tikrai dirbate VTAT? Lietuvoje? Kokios jūsų pareigos? Drįstu klausti, nes pati sakėte, kad dirbate ...

11. Oct 2014, 11:04 moka 22

Pritariu, kad reikia palikti vaiką vieną susivokti, tačiau priklauso nuo to koks jo amžius ir ar tikrai jis teisingai susivoks bei vieno likimo trukmė be galo svarbi. Paliekant vieną 2 val. vienmetį dvimetį dievaži gali sulaukti VTAT už vaiko nepriežiūrą.

liuks liuks 11. Oct 2014, 09:35 moka 22

Kiekvieni tevai ir aukleja savo vaikus taip kaip ismano ir manau atsizvelgdami I pati vaika,jo charakteri kas padeda aukleti viena vaika nereiskia,kad tiks kitam😀

11. Oct 2014, 07:04

tad auklekit savo vaikus kaip ismanot 😀

11. Oct 2014, 07:03 mellisa

jai gu tu vaiko nepaliksi susivokti vieno kas yra blogai kas yra gerai nei pasnekejimai niekas nepades.

11. Oct 2014, 07:02 Daiurchy

manau tu visikai klysti ir itaip viesai juos kritikuodama darau didele klaida jau dabar nuo sitos savo zinutes. tad sugalvok kitaip kaip auklet vaikus be smurto jai dar isgali.

10. Oct 2014, 21:30

Sveikos, pritariu, kad ožiukus reikia tvarkyti kuo greičiau ir naudoti efektyvias priemones, mamos jau pavardino. Tik esmė tame, kad vienus vaikus veikia vienos priemonės, kitus kitus, tačiau kaip parašė viena mama, kad palikti 1-2 m. vaiką kambaryje porai val., tai visiškai nepritariu, čia gali būti baisiau nei vaiko mušimas, jau ne pliaukštelėjimas, bet mušimas. Tokio amžiaus vaikas dar tik pradeda mokytis atsiskirti nuo tėvų, o staiga kaip bausmę jį palikt galima tik 1 min. ir ne ilgiau, manau. Aš manau, kad ir kelti balsą, ir kelti ranką yra be galo panašu, tik žiūrint kaip tas balsas keliamas, ir kaip stipriai suduodama. Pliaukštelėjimas tikrai nieko blogo, jei laiku, kaip ir balso pakėlimas. Pagarbos pelnymas dar kita tema ir galima ją pelnyti visaip. O vaikų teisės taip pat nėra tokie siaubai ir tikrai nepuola dėl kiekvieno pliaukštelėjimo, bent jau Lietuvoje. Dėl vaikų įskundimo tai be galo plati tema, kaip sakė mama - kaip išauklėsim, tokius ir turėsim. O pirmiausia su vaikais reikia kalbėtis, kalbėtis ir kalbėtis, kad ir milijonus kartų, kad ir ta pačia tema. Jei nepadeda tai, tai ne bėda imtis ir griežtesnių priemonių.

10. Oct 2014, 19:06

Padeda kalbėjimasis ir paaiškinimas, nors tikrai atsiras sakančių, jog tokie maži nieko nesupranta. Dar ir kaip supranta. 😀
O šiaip rekomenduoju perskaityti John Gray knygą "Vaikai kilę iš dangaus" apie pozityvaus auklėjimo metodus - daug naudingų dalykų. 😀

10. Oct 2014, 18:59

taip tai jau mamos valia.beet paskui mamos nesakykit kad jus vaikui kur iskunde ar kas panasaus 😀

10. Oct 2014, 13:47

nepasakyciua.kur tu vaika bandai psihologiskai paveikti kur fiziskai ,fizine jega pagarbos neuzsiperlnysi..ir vaiku teises i toki poziuri reaguoja blogai kuriuose ir dirbu 😉

10. Oct 2014, 12:22

uzaukti ir musti yra du skirtingi dalykai.🤔

10. Oct 2014, 09:37

as manau kad apseit gali ir be ryksteles...tu neturi teises pris vaika kelt rankos...galima susitvarkyt kitaip palik kitam kambary viena telai isterkuoja ir taip pora kart po pora val tada suprask akd niekas nekreipia demesio ir atsibos jai tos nesamones as taip su savaja padariau ir man pavyko.oziu kaip nebuta.o jei duoda per veida gali ant jos stipriai uzsaukti ir pasakyti taip negalima mamai skauda ir isvark i kita kambari.

liuks liuks 10. Oct 2014, 09:31

Visi ozio laikotarpi praeina,jei dabar nieko nedarysi paskui bus tik sunkiau.As ignoruociau kritima ant zemes ir isterija tegu pamatys,kad tas nepadeda kazka gauti ir nustos,o del musimo per veida rankytes bausti reikia,kad taip nedarytu😀