vaikas nenori miegoti savo lovytėje

15. Nov, 11:41

sveikos mamyte:)s pries pora dienu susidureme su problema,musu zirnis nebenori miegot savo lovoje nuo pat mazu miegojas joje paguldytas klykia baisiausiai ir nori pas mus i lova su vyru pagalvojiom kad gal laikas keist lovyte gal jau isaugom....mat miega jis placiai ,o ir ugis musu ne toks jau ir maza beveik 90 cm tad prasau jusu patarimo gal ir jums taip yra nutike?pasidalinkit savo patirtim:)

04. May 2011, 16:55

o mes grieztai neleidziam su mumis miegoti tik pazaidziam ir visi i savo lovas nuo mazumes ir ji jau nebepriestarauja zino kur jos lovyte 😃 buvo sunku taip pripratinti tekdavo net dudu klausytis bet priprato ir dabar jokio vargo

04. May 2011, 16:17

labuka, mano dukrytei 2m.4men, pas mus ir problemele su miegeliu lovytej... per pietus miega savo lovytej, o vakare nori miegot tėvų lovoj, kai užmiega pernešu į lovytę... bet paryčiais pareina pas mus... labai retai kada išmiega savo lovelej...nežinau net kaip atpratint...

02. Mar 2010, 10:39

manau, kad kartais priimti savo angeleli i lova nieko baisaus ir reikia 😀 tik nereikia labai pripratinti prie sio malonumo, nes veliau bus labai sunku atpratinti 😀)

01. Mar 2010, 23:52

manoji ir nelabai nori miegoti savo lovytej tai uzmiega su mumi o tada perdedam i lovyte ten kuo puikiausiai ismiega iki ryto diena tai niekaip neipratinu miegoti lovytej tai miega musu lovoja

05. Feb 2010, 23:44

man kaip tik baisu,kai yra tokiu mamu,kurios paguldo i lovele,isjungia sviesa,ir uzdaro duris,tipo turi vaikas pats uzmigt.Mes ir pasakas skaitom,ir dienos darbus nuveiktus aptariam,ir po truputi uzmiegam

05. Feb 2010, 23:44

man kaip tik baisu,kai yra tokiu mamu,kurios paguldo i lovele,isjungia sviesa,ir uzdaro duris,tipo turi vaikas pats uzmigt.Mes ir pasakas skaitom,ir dienos darbus nuveiktus aptariam,ir po truputi uzmiegam

05. Feb 2010, 23:40

as tai nedarau is to tragedijos,musu mergina visada uzmiega musu lovoj,poto perkeliam i savo,nes iki 1m ir 4men maitinau,tai taip ir iprato,kelesi naktim kai dygo dantukai,ir vis isikraustydavovo pas mus,o dabar Jai 2m1men ir jau ismiega savoj lovytej visa nakti,tai daro jau kokie 2men,aisku buna ir kad dar pro reta isikrausto,bet kas cia blogo,kad prireikia mamos ir tecio,gal ka susapnuoja ar suskausta ka ...

03. Feb 2010, 17:59

zivile25 stenkis neguldyti, nes as didziaja begailedama buvau isipratinusi, o dabar su mazaja kitaip dariau, kisau arbatas, pienuka, ciulptuka, pati miegodavau salia atsisedusi, bet viskas gerai ir i lova musu nori tik ryte pabudusi, ir su mazaja teko kelis kartus miegoti nes vaikui buvo labai auksta temp su tarukuliais, tada ir guldziausi bijodama kad pramiegosiu ka, o tik apgydavo vel i lovyte ir neisipratinom

03. Feb 2010, 16:10

taip sunku,kai pagimdai ligonineje liepe guldyti prie saves,ir tas keles dienas kai guli pripranti,as gryzus namo net keles naktis laikiau sviesa ijunkta,nes bijojau kad nematysiu vaiko prabudus

02. Feb 2010, 17:03

as tai kaip tik manau , kad nuo gimimo vaikutis turi miegoti savo lovytej. ketinu pati bent jau taip daryti su savuoju 😀 pirmiausiai tai del to kad bijociau i savo lova guldyti, kad nakty neprispausciau, o antra tai paskui tikrai matau sunku atpratinti nuo savo lovos.

02. Feb 2010, 14:29

mano dukryte lygei taip pat elgesi mums bus 9 diena bus 2 metukai,tai as dabar prisitraukiu lovyte prie lovos,atsigulu prie pat jos ir tada ji man prasosi i lova bet as sakau vietos nera tai pirma nakti kai taip miegojom buvo atejus.dabar gal 5 diena taip miegam tai dar vistiek perlipa,bet as kantri ir toliau taip bandysiu pratinti.ji kartais pasiema zaisliuka zaidze ir uzmiega lovytei bet nakti ateina i lova

22. Jan 2010, 13:41

mano dukrai 1 m. ir 8 mėn, o vis dar su manimi miega. Net neketina užmigti savoje. Migdau didelėje lovoje, miegančią pernešu, bet naktį pabudusi prašosi vėl į mūsų lovą. Nežinau, kaip ją reikės pripratinti. Bandėm kelis kartus nenusileis, bet be rezultatų, nes turbūt ir nusiverktų.

21. Jan 2010, 10:09

ir mano sunus nelabai gerai miega lovytej, nakti keliuosi kelis kartus jam suverkus ir atsistoja ir ziuri. dar bandau ji ten uzmigdyt, o i ryta atsinesu pas save tai pasimuisto ir uzmiega. sunui 1m ir 2sav, gal ir pripratinau ji pas save miegot, tai jis ir laukia kada ji pasiimsiu, nes nakti visaip vartosi ir i lovos krasta atsiremia.nakti gerti jam neduodu, gal del dantuku. net nzn ka daryt?

21. Jan 2010, 08:22

nematau nieko blogo,kad vaikas nori silumos,taigi ir mes norim prisiglausti susalusios,apsikabinti.miegojo musu vaikinas visaip,ir savo lovyteje,ir perkeldavom,bet pavargau tasytis,ir keltis naktiis,tai miegojom kartu.dar ir bdabar sesemetis atsoliuoja,ir pamiegam nosis sukise.

21. Jan 2010, 00:47

na manasisi 1.1m. miega nuo pat gimimo su manimi.as pati negaliu ramiai miegot kai jsi savo lovytei tada kas 5min keliuos 😀 o jei ir uzmiega savo lovytei tai vidury nakties jau prasosi pas mane. as sutinku su eglikes nuomone. vaikas daznai jauciasi gal nesaugiai todel nori pas tevelius.arba augant atsiranda pas ji daugiau baimiu ir del to pradeda nebenoret savojoj miegot. manau ci ayra vaikas ir reik jam leist tuom pasidziaugt. juk visa amziu tai nesites.vaikas augs ir tada jau bus galiam jam paaiskinti kad keikvienas miega savo lovytei. as gal ir pati kalta kad prisipratinau pas save.bet mums taip lb gerai,paduodam viens kitam ranka veidukus suglaudziam ir Nojukas umgiega 😀

20. Jan 2010, 23:44

maniškei 1,5 ir ji miega savo kambaryje savo lovoje. Mažają lovyte pakeitėme nauja kai jai buvo metai. Ji mėgsta plačiai miegoti tai savo mažojoje galva dauzydavo nors ir tos apsaugėlės būdavo. tai nubudinėdavo nakti, o dabar ramybė visa nakti ismiega tik sisiuko pasipraso atejusi prie lovos i mūsų miegamajį.

20. Jan 2010, 14:07

maniskei 1.9men..bet va daznai savo lovytej nakti atsisako miegoti....butent nakti...bet ir miegas kokybiskesnis kai miega ne pas save 😀 ima pyktis ,bet ka darysi...sakau gal ilgai nesites..be to nuolaidas darau tik kai pervargsta ar serga..siaip guldau i jos lovyte...pazirzia..pasiblasko nakti...bet kur uzmiega,ten kelias 😀

04. Jan 2010, 10:40

as vaika maitinau tik viena men, td gulejo kartu su manim lovoj, o veliau po truputi dejau i jo lovyte ir nuo to liako miega jis ten. tik kartais kai neramus pasiimu pas save i lova, ar kai serga buna su manim

07. Dec 2009, 14:24

as savo vaikuti maitinau iki metuku,valgydavo kas valanda veliau kas dvi,tai rikriausia ir priprato kartu miegot.uzmiega kartu tada perkeliu i lovyte pamiega pora valandu tada pabunda ir pasiimu pas save i lova.apsikabina mane as ji ir toliau miegam jau visi kartu😀.dar mano kajukui 1,3m.

24. Nov 2009, 20:57

mano mazajai dar tik 1,8men. bet miega savo lovytej, nes niekad nereikia pratinti miegoti kartu su savim.😀 nesakau mazoji miegodavo su manim bet tai buvo pradzioj kol maitinau krutimi...

20. Nov 2009, 16:52

mano berniukas tai protingas,iki naktinio valgymo miega pas save,o pavalges miega musu lovoj ir dar kas kart apgraibalioja tai mama tai teti ar ne vienas miega😃

20. Nov 2009, 11:53

Mano dukryte iki 2metuku miegojo savo lovelej,po to susirgo bronchitu,labai kosejo,apsiveme nakti ir viskas! daugiau i savo lovele net nelipo.Bandziau kelis kart paguldyt,bet ne uz ka! Ir neverciau daugiau,miegam kartu.Vistiek bus toks laikas,kai miegos atskirai,o dabar tegul dziaugiasi sia laime 😃n

18. Nov 2009, 10:12

oj gerai kad man su tokia problema neteko susidurti nes nuo pat gimimo vaikiukas miega savo lovytej o db nupirkome nauja lova ir labai patenkintas ir pats pasikloja labai patenkinta likau

16. Nov 2009, 15:42

siaip pietus miegodavo savo lovytei bet kartais uzsikabanodavo ant musu ir patc uzmigdavo tiesiog nesuprantu jo ot velniukstis mazas 😃

16. Nov 2009, 15:42

siaip pietus miegodavo savo lovytei bet kartais uzsikabanodavo ant musu ir patc uzmigdavo tiesiog nesuprantu jo ot velniukstis mazas 😃

16. Nov 2009, 12:38

net pienu miegelio reik guldyt i jo lovyte,pastebejo,kad jusu patogesne daugiau vietos ne tokia kieta ir viskas,greit maziukai pajunta kas gerai ir reikalauja,kad butu pagal juos😉

16. Nov 2009, 09:44

vaikas ne karto nemiegodavo musu lovoje nakti nebent pietu mego o vaikui 1metai 4menesiai

15. Nov 2009, 22:38

Na tiesa pasakius turbut vaikas ilga laika miegojo jusu lovoje ir turbut priprato bent jau mums taip buvo tada jau bus sunku atpratinti nuo jusu lovos.O kiek mazyliui laiko?

15. Nov 2009, 14:32

mano miega savo lovyteje, bet buna, kad kategoriskai nenori, tik pas mus lovoje miega. as tai leidziu uzmigti musu lovoje, paskui perkeliu i lovyte. buvo, kai ir tai nepadejo, nes pamiegodavo valanda dvi ir pabunda, tada vel parsikeliu, kol kietai uzmiega, taip kilnodavau vos ne visa nakti, kol praejo. buvo, kad musu lovoje uzmigdavo, bet uzklodavom jo kaldryte ir su ja visa perkeldavau, kad nejustu savo lovytes. mano tai lunatikas yra, ir musu lovoje placiai vartosi miegodamas, o savo nevisada telpa😀

15. Nov 2009, 11:41

sveikos mamyte😀s pries pora dienu susidureme su problema,musu zirnis nebenori miegot savo lovoje nuo pat mazu miegojas joje paguldytas klykia baisiausiai ir nori pas mus i lova su vyru pagalvojiom kad gal laikas keist lovyte gal jau isaugom....mat miega jis placiai ,o ir ugis musu ne toks jau ir maza beveik 90 cm tad prasau jusu patarimo gal ir jums taip yra nutike?pasidalinkit savo patirtim😀