Vaiko auginimo atostogose laukiuosi vėl

21. Jan, 05:49

mano dukrytei sueis 2metukai balandzio menesi ir tureciau jau grist i darba galiu ir negrist iki kol sueis 3metukai mano vaikui. ir dabar laukiuosi antro leliuko. ar as gausiu pinigu uz dekreta?

27. Nov 2014, 17:07

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:07

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

21. Mar 2012, 14:24

Laba diena, nuo siandien, t.y. 03.21, man prasideda dekretas...Gydytoja sake,kad as galiu net nevaziuoti i sodra, viska galima susitvarkyti internetu.sake darbdavys per 5 dienas turi sutvarkyti internetu reikalingus popierius ir paskui as galiu irgi internetu viska susitvarkyti,kad nereiketu vaziuoti i pacia sodra.Gal jus galit man paaiskinti kaip man susitvarkyti?..kur cia reikia rasyti ir pan?..ir kaip man jau zinoti kada darbdavys viska sutvarke?...Nesusigaudau...Aciu jums labai uz atsakyma.

23. Feb 2012, 20:44

Teisiskai daug kas negalima, bet realybeje yra visai kitaip...

23. Feb 2012, 17:02

teisiskai negalima,bet jeigu moteris nekovos tai nezinau

23. Feb 2012, 16:59

Yra darbovieciu, kur atleidzia ir besilaukiancias moteris

23. Feb 2012, 16:53

tai jus galit,kad ir dabar nunesti pazyma,kad laukiates ir neturi jokios teises atleisti.mano atzvilgiu teisininkas is mano darbo siule kazkiek atseit pamoketi,kad iseiciau,bet zinoma atsisakiau.pasakiau tik raskit tokia kvaile,kad besilaukdama iseitu is darbo.

23. Feb 2012, 15:53

Tai patarimas toks, kad pirma pasiimti lapeli is daktares, kad einu i dekretines ir tada nunest direktoriui, kaip suprantu, netures neteises atleist, o iki to laiko venkt kontakto su jais.

23. Feb 2012, 14:18

as pati turejau atleidimo lapeli,dar kai nebuvau pastojusi.bet kai mano buvo paskutine ale darbo diena,pristaciau pazyma is gyd,kad laukiuosi ir niekas manes neturejo teises atleisti

23. Feb 2012, 14:15

kas gali besilaukiancia atleisti is darbo?

23. Feb 2012, 13:40

Sveiki, esu mamos atostogose 3-uose vaiko metuose (balandi sueis 3 m). Laukiuosi antro vaikiuko ir pries pat iseinant i dekretines darbovete mane atleidzia is darbo. Ar man ismokes dekretines? Kokie pinigeliai man priklauso is darbovetes, ar is sodros?
Aciu uz atsakyma.

21. Jan 2012, 21:19

jai as negrisiu vis tiek gausiu?

21. Jan 2012, 17:49

mano dukrytei sueis 2metukai balandzio menesi ir tureciau jau grist i darba galiu ir negrist iki kol sueis 3metukai mano vaikui. ir dabar laukiuosi antro leliuko. ar as gausiu pinigu uz dekreta?