Vaiko kakojimas tik i pamperi

07. Oct, 06:09

Mano sunui greit 4 metai ir prasau pagalbos. Patarkit vaikas kakoja tik i pamperi jis nenoriai sedasi ant puoduko ar klozeto ir kai jis uzsinori kakoti jis atsinesa pamperi ir liepia jam uzdeti kad galetu pakakoti jei neuzdedu jis zyzia kad uzdeciau ir issireikalauja. Kai pakakoja as ji noriu nuvesti vonia kad jis pats apsiplautu ir ikeliu i vonia ir jis nieko nedaro kol as jo neapiplaunu. Kai uzsinori kakoti einat pries vonia jis atsitupia ir pakakoja ir po to aki ikeliu jis nori lipti lauk is vonios kad as jo neapiplauciau. Kai buvau uzdejusi ir po kazkiek laiko ir pakakoja ir tyli kol as jo nepamatau kai jis pakakojes. Kai pamatau kai steni i pamperi as ji nuvedu i toaleta nuimu pamperi ir pasodinu ant puodo ir palaukiu kokias 20min ir palaukiu per ta laika ir pasakau kad visi vaikai daro ant puoduko kaka o jis padaro tik sysiu. Kai duodi laissvinamuju ar statai klizma be pamperio jis nekakoja jis prasosi kad uzdeciau ir kai nuvedu ant puoduko jis sedasi tik su uzdetu pamperiu. Jis dazniausiai kakoja kai jis kazka zaidzia ar uzsiima kazkuo. Jis apsuliucai neprase kad as ji pasodinciau ant puodo ir tyli kad kakojai i pamperi. Jei nepamatau kai jis apsikakojes jis taip gali buti visa diena nes jam yra vienas malunumas tai buti apsikakojes ir neleidzia nuimti pamperio ir jo nuvalyti klykia cypia. Jis man pasakoja kai as paziuriu ka jis daro ir paklausiu kaip taip padarei ir jis atsako as ikisu rankas i pamperi ir pradedu liesti gnaibyti savo sudus ir pradedu malivitis ant saves su didziausiu malonumu. Jei nepamatau sio dalyko jis visada daro net nakties metu kais jis yra su pamperiu ir kai uzsinori kakoti jis atsibunda tada jis taip pat daro kaip ir diena ir vel uzmiega ir taip iki ryto isbuna. As jo neviena karta jo klausiau jis man atsako nes man patinka liesti gnaibyti savo sudus ir issitepti ant saves ir buti apsikakojes ir zaisti su savo sudais po pamperi.