vaiko lavinimas?

17. Nov, 07:52

ka galima vaika ismokint nuo 10 men ar su juo kaip pazaist, kad jam butu ir idomu ir butu sudomintas, o gal net veliau moketu?

19. Mar 2014, 01:00

Sveikos mamytės, turiu sukūrusi savo interneto svetainę vaikučiams, kuri auga ir tobulėja, augant mano pačios vaikučiams beveik keturmečiui sūneliui ir nepilnai dviejų dukrytei, o čia įkeliu nuorodą, ką būtent žaidžiu šiuo metu su dukryte http://pasakukampelis.eu/lt/?Vaikiski_zaidimai

17. Oct 2012, 10:49

Aš abu savo vaikus mokiau girdinčių kūdikių gestų kalbos, labai patogu tėvams ir labai labai (vis dar) patinka vaikams, nors vienam 4, o kitai 2 metai.

28. May 2010, 11:51

Mum jau 11men.mes turim ta paprasta zaisla kur sumaut ziedus reik,parodau kuriuos reik paeiliui sudet tai sumauna,pati tai belekaip sumauna,dar turim toki gera dalyka ,nezinau kaip cia pasakyt,duodu saldainiu ir kibiriuka,paprasau ,ji sudeda saldainius poto vel ispyla,vel sudeda,bet nevalgo.taip ir lavinames po biski.

27. May 2010, 18:54

mes nuo 8men.mokejome ir saule vire saule vire meneselis kepe parodyti, o dabar matyt pasimirso.. dabar parodo kaip myli (apsikabina ir prisiglaudzia), katutes padaro 😀 visada parodo kur nesvaru 😃

28. Nov 2009, 20:36

o mano dukryte labai anksti dauk ka pradiejo daryti.ismoko rankytes sildytis.ladutes daryti.kosyte virti.mylu mylu daryti rodyti kaip visus myli.na daug visko moka,daug su jais turi uzsiimti,bet tai labai malonu😀😀

19. Nov 2009, 20:22

visai graziai,man patinka😀

19. Nov 2009, 20:21

pas mus tai dainuoja taip, katu katu katutes keps arnutis bandutes, pakocios pavolios smurkst i peciu ir pakeps

19. Nov 2009, 15:07

maniske tai dar maza, nemoka pati, tai as uz ja su jos rankom viska darau 😃

18. Nov 2009, 18:10

na pabaiga sako augs diiidelisdiiidelis(ir iskelia rankytes),bet kas kaip moko taip gerai,svarbu uzsiimti su vaiku😉 . mum nesiseka ismokti rankyciu kelti,plot tai ploja issisiepes😀

18. Nov 2009, 16:19

as dainuoju- katu katu katutes (plojam rankom) keps amanda bantutes. diiiideles diiiideles (rankas isskeciam placiai) ir skanias (paglostom pilvuka)
as cia pati dakuriau nes istikruju kazkaip kitaip pabaiga man atrodo 😃

18. Nov 2009, 13:47

mes dainuoja katu katu katutes, keps marciukas bandutes. kol kas jam tiek uztenka😀

18. Nov 2009, 13:22

o kaip katutes visa yra sakoma?asvis painioju nesirimoja man?

18. Nov 2009, 09:47

mano sunui dar 10 men su biskiu tai katutes ploja, rodo koks jis didelis, atie pamojuoja. skaiciau forume kai zaisdami galima lavintis

17. Nov 2009, 20:40

nes 9 men mokejom, katu katu, viru kose, jis pats rodydavo atsisedes lovoje. vaiko lavinimas prasideda nuo pirmuju gyvenimo dienu😀

17. Nov 2009, 19:52

ka galima vaika ismokint nuo 10 men ar su juo kaip pazaist, kad jam butu ir idomu ir butu sudomintas, o gal net veliau moketu?