Vaiko ožiukai

27. Nov, 04:58

kaip jus mamytes susitvarkot su vaikuciu rodanciais oziukais

11. Nov 2010, 11:43

savo viena karta pastaciau i kampa tai dabar bijo kai neklausa ir jau kantribes neuztenka sakau kad tuoj ejs i kampa stoveti tai antakiu vaikas keiciasi ir tokia gerute darosi))) matit bijo kampo

13. Oct 2010, 11:16

mano maze kol nelanke darzelio buvo daug maz sukalbama, o darzelyje prisiziurejo kaip vaikai iterikuoja, griata namo ir prasideda kaprizai, voliojimai ant grindu..........

10. Feb 2010, 23:43

Mano varliuksciu dar tik 4,5 men, o jau pilva i virsu isvercia, demonstruoja pykti 😀 Nu juokas ima beziurint😀 O del jau paaugusiu kritimo ant zemes, rekimo ar pan. tai galima visa tai tiesiog ignoruoti. Plumtelejo ant zemes kur nors parduotuveje - nekreipkit demesio, apsisukit ir paeikit i sali. Viena, kita karta pabandys, pamatys, kad niekam neidomu ir liausis. Cia mums mama ta metoda taike, sake labai veiksmingas.

10. Feb 2010, 23:10

sveikos..prisijungsiu prie Jusu 😉,,maniske labai megsta oziukus,,bet labai apmazejo ju..kai mociute pasake kad uodegyte islys jai pyks,neklausys...dabar taip bijo uodegytes ,,dingsta visos asaros,oziukai....net man pasako,buk gera nepyk,uodegyte dygs 😃

24. Jan 2010, 22:28

turiu 4 metuku dukryte... ir kuo toliau tuo blogiau... neimanoma susikalbeti... graziuoju sakaj neklauso nes galvoja kad nerimta, kad mama nepyksta... o jej piktaj pasakai taj tuoj pati uzpyksta ir isizejdzia... tada nekalbes visa diena, labai sunku. aciu dievuj su kompiuteriu problemu dar neturim, nes stengiuosi neleisti. jei ir priseda kada taj viena kart per kokias 3 savajtes ir taj kokiam pusvalandziui..

16. Jan 2010, 18:55

na tas ir sunkiausia,jei neduodi,tai visa diena reks

16. Jan 2010, 14:30

mano sunui keturi metai tai jis tokius oziukus rodo kad baisu.dabar gimus antram vaikui visai nesusikalbam.labai padeda (kolkas) ant popieriaus lapo zymimi geri ir blogi jo darbai.nusikalto vienas bruksniukas surinkus desimt -bausme(pvz.diena be kompo).uz desimt geru darbu nuperkam koki zaisla.pradzia sunki bet kai mato kad tuoj gaus bausme tai biski pasistengia.

16. Jan 2010, 14:18

Labas, na mano oziukei greit bus keturi, kaprizu ji pilna, tiesiog esam su vyru sutare ko neleist ir tiek tu problemu, paverkia, bet negauna ko nori....

16. Jan 2010, 11:57

sveikutes ir mes prisijungsime,nes tai pat turime oziuka,kuriam geguzi bus penki metukai.tai pat bedos su pc.jau kai priseda,tai nieko neprileidzia.tapo sunkiai sukalbamas

16. Jan 2010, 11:08

na mano mazajai tai pat ketveri su puse ir ji tai pat meksta uzsisedet prie kompiuterio tai as ir sustaceu grafika,tik prie kompiuterio leidziu pusantros valandos bet ta laika isdalinau y tris dalis todel ji taip zeurei nesuregavo leidziu ryte po pusryciu pusvalandi po to visokie uzsiemimai po ju pietus ir dar viena pusvalanduka pazaist prie kompo,paskui pietu miegas ir kai atsikele dar pusvalandi leidziu prie kompo bet dazneusei po pietu miego ji prie kompo jau nebenori😀

08. Jan 2010, 20:51

tai gal siek tiek per grieztai 😉 ?

07. Jan 2010, 15:34

Tai jau pradedam ir laikytis to grafiko😀 bet nelb jau jam tinka,nes anksciau zaizdavo kiek nori,o dbr tik valanda i diena 😀

06. Jan 2010, 19:40

O del kompo,tai esu girdejusi,kad vaikams butinas grafikas,kurio jie turi laikytis,kaip ir namu taisykliu.Juk batus tai zino,kur pasideti,gi nepadeda ant stalo 😉

06. Jan 2010, 19:38

Manau svarbiausia nepraleisti pirmuju oziu ir tinkamai sureaguoti.Mano mergike noredama ko nors issireikalauti,imdavo verkti,bet tuo labiau negaledavau jai nusileist,nes tada jau butu viskas-verktu kiekviena karta ko nors noredama.Taip ir pamirso sia manipuliacija.Kai buvo mazesne,tai stengdavausi nukreipt demesi i ka nors kitka,o dabar,kai jai jau trys metai,tai aiskinu pries save pasistacius,bet zinoma reikia nepamirst tuo paciu apkabint,pamyluot,pasakyt,kad labai myli.Pastebejau,kad gerai ja veikia,kai pasakau,kad ji jau ne leliukas,kuris nemoka vaiksciot,nemoka kalbet ir nieko nesupranta,kad ji pati jau supranta,ka mamyte kalba ir dar perklausiu,ar supranta mane 😉 ir ji ima isiklausyti ir linkcioja galvele,kad supranta 😀

06. Jan 2010, 17:08

Nu pas musu sunu dazniausi oziukai buna del kompiuterio😀,ir lb sunkiai sekasi su juo susitart ,jam dbr keturi metai su puse

21. Dec 2009, 10:55

idomu ka pagalvotu parduotuvej zmones? 😀 😀

18. Dec 2009, 11:45

cia tai geras 😃 gaila parduotuvej nesuprastu 😃

15. Dec 2009, 21:47

KATIK jau vienai mamytei aiskinau ka daryt su oziukais.mes isbandem psichologini testa su savo dukra.jai tada dar buvo 1,5metuku.nervuodavos,krisdavo ant zemes.psichologai sako reikia krist ant zemes salia vaiko,saukti kartu su vaiku.isbandem,pavyko.ji tik pakele galva kas cia daros,atsistojo ir viskas baiges.

05. Dec 2009, 10:25

aukleju😀bandau paaiskinti kas yra gerai,o kas ne,kas galima,o ko negalima,zaidimais parodau daug geru dalyku,ir oziukai dinksta😀tiesiog reikia moketi vaikui isaiskinti viska😀

27. Nov 2009, 16:58

kaip jus mamytes susitvarkot su vaikuciu rodanciais oziukais