Vaiko vystymasis virš metų

31. Jul, 02:22

Sveikos mamytes auginancios metinukus vaikucius, perkopusius i antraji gimtadieni. Pasipasakokit, ka moka jusu mazieji?Kokios bedos jus uzklumpa? O gal dziaugsmai aplanko ir nauji atradimai.

26. Apr 2010, 01:32

Mums jau 1.4m., vaikscioti pats pradejo 1m. ir sav., neuzilgo ir lakstyt pradejo, dabar istisai ant koju, net atbulas kartais vaiksto ir megsta ratu suktis, po to kaip "isgeres" svirduliuoja, griuvineja, ypac vakare dukimo manija uzeina! uzsilipa ant lovos ir bega ja, isiropscia i savo maitinimo kedute, vos speju gaudyti, kad sprando nenusisuktu. Aisku, kai nori pats graziai moka nulipti.. Visai neseniai kulversti per galva padare, tai jam taip patiko, kad dabar vis vartosi ant zemes ir lovos 😉 O dar nuziurejo kaip tetis ant grindu mankstinasi, tai mirk is juoko, kai mazasis megejas sokti tik isgirdes muzika ne tik kraiposi ir tupcioja, bet ir atsigules ant grindu kojom judesius daro, visaip sukinejasi ir "strucio" ir kregzdutes" pozas bando pamegdzioti 😃 Tik isgirdes muzika net ir valgydamas pradeda linguoti, ploti, dainuoti. Labai megsta gyvunus, ypas sunis ir kates! Atpazista ir gyvus, ir per Tv, ir nupiestus, ir zaislu pavidalu, iskart rekia au-au arba miau, is kurio tik balses labai idomiai istaria 😉 Savo kalba (kazkodel tik balsemis) pamegdzioja kar-kar, kva-kva (nes tokius zaislus turime), siaip aiskiai pasako tik mama, nea, kartais teti, diade, bet i viska ko nori parodo pirstu ir is mimikos matosi ar atspeji ko nori. Kai nori gerti padaro ciulpimo garsa lupomis 😉 Pamojuoja ir padaro oro bucinuka atsisveikindamas, duoda labas (ypac vyrams)... Labai megsta mobiliakus, kompiuteri, visokius laidus, rozetes ir... sluotas ir dulkiu siurbli! Sluoja ir sluoja kasdien ;D bando siurbli i rozete pajungti. Dar ismoko kamstelius nuo butelio atsukti, aisku jei tik vos vos uzsuki, bet nuemes pats pataiko ant sriegio atgal uzdeti, tai vis plastikinius butelius tampo, o atsisukes tipo geria is jo. Vienu zodziu kasdien vis stebina noru viska daryti paciam ir nuolat mus megdzioja 😀

07. Apr 2010, 22:20

kaip manau kiekvienas vaikas anksciau ar veliau kazka tai parodo ka sugeba ir ko ismoko.mano mazius jau 1metuko,kytras kaip velniukas,sako daug yvairiu zodeliu,mama tetis niam niam,ten,ir daznas zodis nea

21. Mar 2010, 11:02

Musu mazylis ir protingas, kuo toliau tuo labiau protingeja. Toks mazas nors metu ir treju men, bet supranta, ko noriu, ka sakau. Siaip net klauso manes, isskyrus kartais tuos atvejus, jei sakoma ko neimt neliest. Aiskiai parodo pasako ko jis pats nori is manes. Megsta sokti ir su rankytem repuoti nes tetukas klauso repo.taip pat isdykauja, nesa man zaisliukus, didzejauja su savo muzikelem zaisliukais.Pasakau kad atnestu puoduka nes matau kad trypcioja nori sysiu daryt tai nulekia atvelka ta dideli puoda, bet vistiek velka paduoda man, tada as ji pasodinu 😀 O jei sakau eik miegiuku tai ir tipena i savo kambari ir laukia prie duru kol ateisiu ji paguldyt i lovyte. Taip pat klauso kai nubaudziu liepiu nelyst is kambario tai nors ir verkia bet uz linijos nezengia daugiau, sedi savo kambary kol neduodu leidimo islyst, paskui susitaikom, aisku. Miegam ne tik nakti visa bet ir beveik iki pietu, o paskui einam popiecio miegot. Supti jis nepratintas jis vienas miega. As tik paguldau ir viskas.Jei nemiega jau tada jis pasaukia mane arba siaip girdziu kad jau sneka ten su savim.Valgo mazukas viska ka duodu, geriam arbateles kartais paskanaut sultyciu.Misinuku jau labai seniai nevalgom, nuo 9menesio.Vaiksciojo isikibes daugiausia o jau vienas begiot pradejo jau 13menesi.Aisku smalsus labai, bet jei ka paima ko negalim tai nepaded i vieta o atnesa man ir duoda. Toliau kai nori gertuku daryt, pasiemes buteliuka ateina, paima mano ranka ir i deda ji.O jis pats pradeda eii i virtuve nes ten laikoma viskas.Cia reiskia reikia eit su juo ir ipilt jam arbatos.Dantuku pas mus 10yra.Kramtom tai si tai ta. Irgi sekioja paskui mane, grynas mamyciukas, nezinau kaip cia padaryt ka toks nebutu.Niekur jo nein palikt, visur su manim...Geras vaikas. Linkiu kad ir jus didziuotumetes savo kudikiais kaip ir as...

07. Jan 2010, 16:15

labukas mamytes as tik dziaugiuosi kai girdziu kokie visu saunus mazylei todel noreciau pasigirti ir savo maziuke mums taip pat jau metukai miegam visa naktele supti nereikia nes niekada nesupau bet uzmikti visada turi salia mamos ir tik uzmigus galima keliauti i lovele nekitaip.Valgome jau viska ir misinelio nebegereme pakeitem i arbatele. Tik labai smalsute maziuke mano viskas jai rupi o ypac kur ysti negalima visos spinteles stalciukai na ir taip toliau, bet tikriausia musu visu maziukai lenda ten kur mamos sako negalima. Vaikscioti pradejome gan anksti nuo 10 men o ir dantuku turime jau pilna burnyte. Noriu visom mamytem palinketi kad auktu jusu mazylei sveiki ir gerucei

07. Jan 2010, 14:13

oho uzstrigo mano kompas ir tiek karu issiunte

07. Jan 2010, 14:12

labukas, mano sunui metukai, nakti visa ismiega bet kartais pabunda ir reikia pasupti, einam miegot nuo 9 ik 10 h, dar 1 kartai miegam pietu miegelio, kartais ir du kartus. vaiksciot pats pradejo nuo 11 men, tai jau laksto paskui mane ir lenda ten kur negalima, nespek ko palikt ne savo vietoj iskart puola prie jo, lenda i spinteles ir zaidzia su puodais, taip pat i razetes, bando pagriebt vis telefonus ar distancini, patinka klausytis muzika ir soka, moka katutes padaryt, parodyt koks didelis, paplot ir patupciot.mums 8 dantukai, bet dar 1 dygsta. kai tevelis ka daro su savo irankiais vis ka pagriebia ir jau lekia su juo zaist, sakom meistras bus matyt. moka bucki duot, atia pasakyti, mama tete ne ne ne, diada, bei kitu panasiu zodeliu, moka tampytisir maivytis, ir riest pilvuka, zaidzia slepyniu bei eina ieskot. dar ziopliukas kai reikia traukt nosyte tai vis ateina, bet nebega. oziukas moka ragucius parodyt, rytais ateina pasibadyt i mane. eina daznai kandziot mus ir koma mustis, vis duoda per galva

07. Jan 2010, 14:12

labukas, mano sunui metukai, nakti visa ismiega bet kartais pabunda ir reikia pasupti, einam miegot nuo 9 ik 10 h, dar 1 kartai miegam pietu miegelio, kartais ir du kartus. vaiksciot pats pradejo nuo 11 men, tai jau laksto paskui mane ir lenda ten kur negalima, nespek ko palikt ne savo vietoj iskart puola prie jo, lenda i spinteles ir zaidzia su puodais, taip pat i razetes, bando pagriebt vis telefonus ar distancini, patinka klausytis muzika ir soka, moka katutes padaryt, parodyt koks didelis, paplot ir patupciot.mums 8 dantukai, bet dar 1 dygsta. kai tevelis ka daro su savo irankiais vis ka pagriebia ir jau lekia su juo zaist, sakom meistras bus matyt. moka bucki duot, atia pasakyti, mama tete ne ne ne, diada, bei kitu panasiu zodeliu, moka tampytisir maivytis, ir riest pilvuka, zaidzia slepyniu bei eina ieskot. dar ziopliukas kai reikia traukt nosyte tai vis ateina, bet nebega. oziukas moka ragucius parodyt, rytais ateina pasibadyt i mane. eina daznai kandziot mus ir koma mustis, vis duoda per galva

07. Jan 2010, 14:11

labukas, mano sunui metukai, nakti visa ismiega bet kartais pabunda ir reikia pasupti, einam miegot nuo 9 ik 10 h, dar 1 kartai miegam pietu miegelio, kartais ir du kartus. vaiksciot pats pradejo nuo 11 men, tai jau laksto paskui mane ir lenda ten kur negalima, nespek ko palikt ne savo vietoj iskart puola prie jo, lenda i spinteles ir zaidzia su puodais, taip pat i razetes, bando pagriebt vis telefonus ar distancini, patinka klausytis muzika ir soka, moka katutes padaryt, parodyt koks didelis, paplot ir patupciot.mums 8 dantukai, bet dar 1 dygsta. kai tevelis ka daro su savo irankiais vis ka pagriebia ir jau lekia su juo zaist, sakom meistras bus matyt. moka bucki duot, atia pasakyti, mama tete ne ne ne, diada, bei kitu panasiu zodeliu, moka tampytisir maivytis, ir riest pilvuka, zaidzia slepyniu bei eina ieskot. dar ziopliukas kai reikia traukt nosyte tai vis ateina, bet nebega. oziukas moka ragucius parodyt, rytais ateina pasibadyt i mane. eina daznai kandziot mus ir koma mustis, vis duoda per galva

10. Dec 2009, 13:47

labuciukas mamytes😉 mums metukai, menuo ir 10 dieneliu😃 naktimis miegam gerai, be to einam miegot tikrai gan velai tai desimta arba net buna kad ir po 12 kartais...😀 bet seip ismiegam visa nakti😀 kalbet truputi bandom, pasako tete, atia, atpazysta au au😃 kai jau kas blogai buna tada jau ir mama isein pasakyt, bet tai buna retenybe😃 patinka klausyt muzikos, vos isgirsta Eglutes-Ela ir Bela. tai rankytes iskart aukstyn ir patancofke vyksta😃😃 o kai isgirst Lauros Remeikienes - apie maziuka, tai sypsena iki ausu buna, kaip sakau-penki ant dvieju😃 kartais 'susergam pasiutlige'-kandziotis praded, nieko tokio gal, bet kai ikanda tai ikanda😀 zaislu nelabai jam ir reikia geriau koki laida patampyt duok, ar atviorke nukniauk-matyt meistrelis bus😀 per diena koki kilometra nuein, ein ir ein nuo vietos, ismoko graziai nuo lovos nulipt-uzlipt👍 o jei jau nori pabuciuot tai reikia saugotis kad lupos nenukastu😃 oziuku, kaip ir visi vaikai turim,seip didziuojames mazuoju Eitvyduku😃👍 ai va, dar isimadavo eit atbulom arba suktis ratu, o paskui griuvineja y sonus padukelis. labai nemegstam nosytes valytis, tik pamato pompyte ir jau rekia, bet dabar bando megdziot mama ir teti-pasiima nosinyte ir atseit pucias-nu kats mirk is juoko. tiek daug visko ivyksta kad net nebezinai nuo ko pradet rasyt😃 na gal tiek kolkas, tokie mes esam😀

05. Oct 2009, 15:52

Dar pamirsau pamineti,kad jau turime 14 dantuku ir labai kankinames,nes sunkiai dygsta....

05. Oct 2009, 15:51

Sveikos mamytes,mano suneliui 1 m ir 4 men,vardas Nedas,vaikscioti pradejo metuku,tai dabar jau laksto😀 jamadu-mano mazasis taip pat megsta sokti isgirdes muzika😃 moka pasakyti,mama,tete,didi,ne,ate,ir dar daug visokiu idomiu zodeliu😃 labai aktyvus,tad tenka lakstyt ir ziureti,kad kokios isdaigos neiskrestu...😃

10. Sep 2009, 15:58

Deimante-labai grazus dukrytes video klipukas 😀 grazuolyte 😛

16. Aug 2009, 20:55

sveikute,mes metuku sulaukem rugpjucio5...jau vaistom,turim 10 dantukam,mokam apapa daryt,zinom kur yra suniukas ,drambliukas ,nosyte,taip pat mokam apkabinti stipriai stipriai mamyte ir tevely,labai patinka buciuotis😉

13. Aug 2009, 09:04

Sveikos.😉
Mano spirgui 1m ir beveik 1 mėn. Vardas Edvinas. Pamažu jau vaikšto savarankiškai, sako mama, tete, dėdė, didi, ačiū, daro ir sako caca, daro alio su telefonu arba pultu😃 Rodo ate, išmoko mamai rodyt niu niu ( grūmoja man prieš nosį vienu pirštu). Labai gražiai daro myliu myliu, duoda bučkį, labai mėgsta tūpčiot pagal muziką, įdėmiai žiūri "Baby Einstein", rodo pirštu į tai kas patinka, pasako kada nori niam niam, dar ir ne. Niu kolkas tokie mūsų pasiekimai😀 Aišku dar labai mėgsta viską kartoti, stebi ir kartoja ( va stebėdamas tėtį išmoko nosį krapštyt😃😃)

12. Aug 2009, 08:36

tiesa, pamirsau pamineti kad dukryte labai megsta sokti, kai tik isgirsta muzika😃DD

12. Aug 2009, 08:35

labuka, mamyte😀))
dukrytei jau metukai ir du menesiai😀 vaikscioti pradejo metuku😀 jau moka paprasyti valgyti, pasako "pss"kai padaro i pampersiuka😃, aiskiai sako "ne", tete, pasako dukryte dazniau negu mama😀kiekviena diena vis iskrecia po nauja isdaiga😀)

07. Aug 2009, 14:07

labi.mano suneliui 1m.1men. mes jau vaikstome,o pries dvi dienas jau ismokome uzlipti ant lovos ir fotelio. mokam jau pasakyti: mama, tete,ne ate, muu,stis. 😀

03. Aug 2009, 13:50

ak ir ems laukaimen pirmu savo zingsnelių, nes kolkas prisbijome tenka buti isikibus :-)

03. Aug 2009, 11:25

labukas,jo labai smagu kai yra kur pabendrauti ir pasidalinti savo dziaugsmeliais ir vargeliais,musu vaikuciu pasiekimais ir t.t.su kitomis mamytemis😀

02. Aug 2009, 21:25

mano suneliui pusantru metuku... jau daug zodziu mokam, gerai vaikstom... linksma kad cia yra daug mamyciu ir su visom galma pasidalint patirtimi 😀

02. Aug 2009, 21:16

sveikutes,mums 1,4men bus rugpjucio 7d.😀 mokame vaikscioti daug kalbeti,puikuotis pries veidroti,ir dar labai daug visko...😀kas dien ismokstame kazko naujo😀

02. Aug 2009, 19:45

dukra pradejo vaiksciot 10men ir 2sav mazelis 9men ir savaites zenge pirmus tikrus zingsnelius o pilnai vaiksciot pradejo 9men ir 3sav 😀

02. Aug 2009, 19:23

o mes laukaime gimtadienio rugpjučio 30diena, na mažylis vaikšto isikibes tik į baldus, arba į rankyte pats dar prisibijo, :-)o kas keliu mėnesiukų patys ?pačios pradėjote vaikčioti?

01. Aug 2009, 08:50

musu pirmasis gimtadienis rugpjucio 5 tad jungiames ir mes i jusu kompanija. Truputi apie musu seimyna. Esu Renata, tetis Rolandas, turim dukryte Erika kuriai nesenai suejo 8 metai ir maza broliuka Eimanta, ir dar kate Kisa 4 metuku. Kadangi jungiames prie mazuju tai ir papasakosim truputi apie maziausia seimos nari 😀
Jau mokam vaikscioti ir truputi begioti, nuo mamaos visada suspes pabegti 😀 siek tiek snekam savo kalba- mama, tete, baba, niam niam, dididi ir dar keleta savu zodeliu 😀 mokomes kudikiu zenklu kalbos, jau mokam paprasyti pienuko, paroditi kada norim miegucio, valgyti. Labai daug turime oziuku, bet kaip jau minejo deimira kas ju neturi 😀 taip pat kaip ir visi vaikai esam padyke. Atrodo kolkas tik tiek, bet mes juk augam ir kas dien vis kaszka ismokstam naujo, tai kiekviena naujove pasidalinsime ir su jumis 😀

31. Jul 2009, 19:30

na ka mes galim linksmo papasakoti esam begalo isdyke,ir mekstam neklausyti

31. Jul 2009, 19:27

svekos mamytes jiungemes ir mes prie jiusu mums jau 1metukai ir 7men

31. Jul 2009, 14:46

Oi kaip smagu, kad jungiates mergaites. :yes:

31. Jul 2009, 14:33

niu niu mums dar tik 11 mėnesiukų , bet norime būti dideli tad jungaimes prie jūsų

31. Jul 2009, 14:23

Na, o kadangi atidarem tema tai papasakosim apie save. Mums jau metukai ir mano paneles vardas Darija. Panele jau begioja po kambarius, bando vis daugiau kalbeti ir sokdinti mama. 😀

31. Jul 2009, 14:22

Sveikos mamytes auginancios metinukus vaikucius, perkopusius i antraji gimtadieni. Pasipasakokit, ka moka jusu mazieji?Kokios bedos jus uzklumpa? O gal dziaugsmai aplanko ir nauji atradimai.