vaikštynės

19. Feb, 12:50

ką manote apie vaikštynes? ar pirkote jas savo vaikams? ar jie jas naudojo, o gal ji stovėjo kampe nereikalinga po kelių bandymų? ar ji padėjo jūsų vaikui išmokti vaikščioti?

30. Dec 2010, 15:08

miela mergytė😀

12. May 2013, 19:53

nemanau kad cia del vaikstynes mes beveik nenaudojom vaikstynes bet jau metukai ir 2 men o pats bijo eiti

12. May 2013, 19:37

Mano berniukas lakste su vejeliu su vaikstyne 😃 bet dabar jam 1.3 m ir jis vis dar nevaiksto,bijo,vaiksto tik paliai sienas,sofas o pats niekaip... ☹ manau vaikstyne pagadino mums sita reikala... ☹ tai dabar mergyte savo pasistengsiu kuo maziau lepinti vaikstykle 😀

19. Mar 2013, 12:29

Visai neseniai skaičiau apie vaikštynes, tai mamos gerai sako ir mano nuomonę pakeitė tai, nes irgi buvau prieš vaikštynes, bet saviškei kažin ar pirksim, nes kambariuos nelabai yra vietos ... bus matyt 😀

19. Mar 2013, 09:04

maniškis pamato vaikštyne akimis isdegusiomis ropoja jos link😀gi reikia vadovautis praktika ,o ne gyydytojais😀

19. Mar 2013, 08:22

eikit mergos ,mAmos su sava nesamonem pries vaikstynes pacios su jom užaugot ir nekalbekit ,kad buvo tik jusu mamu patogumui!!!jei vaikui ten patinka kodel nedet i vaikstyne?

18. Mar 2013, 19:53

mes ir turejom vaikstyne ir nesigailim.jai viska su galva darai,tai nieko blogo tikrai nenutiks mazyliui ir jai parinksi tinkama auksti,kad pedutes gerai siektu zeme 😀 Kad per diena kokias 5 min.pabus joje tai nieko neatsitiks.musiskis nuo 10men.pradejo vaikscioti😀 ir nereik per anksti sodint to vaikucio,jis turetu jau gerai sedet,but tvirtas vaikiukas 😉 Teisingai,jog tevai patys renkasi ir zino koks ju vaikiukas yra ir ar jam reikia jo 😉

18. Mar 2013, 14:57

Naudojom vaikstyne ir pats vaikscioti pradejo nuo 10men. Todel netikiu paistalais,kad jeigu naudoji vaikstyne tai veliau pradeda vaikacioti ar ant pirstu galu vaikscipja... Ir be vaikstynes naudojimo tokie dalykai gali buti 😀 Na cia kiekvienu tevu pasirinkimas . As uz vaikstynes 😀

18. Mar 2013, 14:33

si firma labai nepatikima, vagia is siuntos viska , kas jiems patinka. lietuviai atsargiai, nepasitikekite sia firma, nes ten dirba vagis. mums jau per sia firma nuostolis 300e. pavoge puse siuntos turinio ir be jokiu paaiskinimu nejiesko kaltininku..
+370 686 81182 transport
[10/03/2013 18:02:08] Inga & Julius: http://mvtransport.lt/kontaktai/

18. Mar 2013, 14:33

si firma labai nepatikima, vagia is siuntos viska , kas jiems patinka. lietuviai atsargiai, nepasitikekite sia firma, nes ten dirba vagis. mums jau per sia firma nuostolis 300e. pavoge puse siuntos turinio ir be jokiu paaiskinimu nejiesko kaltininku..
+370 686 81182 transport
[10/03/2013 18:02:08] Inga & Julius: http://mvtransport.lt/kontaktai/

24. Feb 2013, 17:54

😀 na as be vaikstynes uzaugau ir dar 3 seserys su broliu be ju apsejo .sesuo gydytoja savo vaikui irgi nepirko vaikstynes 😀 na bet cia kiekvieno asmeninis reikalas kas nori tas naudojasi jomis , kam nereikia - neperka 😀

24. Feb 2013, 15:28

aš už vaikštynes tik už...patys užaugom su jom ir nieko nenutiko ,o dab tik daktaru išmislai...

24. Feb 2013, 10:03

be vaikstynes pagalbos , dukryte vaikto pati nuo 10,5men 😀

23. Feb 2013, 21:50

tai va,gailiuos kad sutikau ja pirkt..

23. Feb 2013, 21:02

tai vat todel ir tupineja , nes vaikstyneje jaute atrama - nereikejo visada remtis kojytemis i zeme

23. Feb 2013, 16:17

sveikos merginos,ir as manau kad vaikstynes nereikia,bet va abi mociutes bamba kad reikia, tai nusileidau,o nuo kada savo pipiriukus jau i vaikstyne sodinot? ar pirkot specialius kokius batukus,vaikuciuj vaikscioti,kad kojyte taisyklingai detu? musu pupa pabuvus vaikstynej pradejo tupineti kai ant kojyciu pastatau...

28. Dec 2012, 20:58

As neturiu nieko pries vaikstynes,mano suneliui patiko,kada norejo tada buvo joje kada nenorejo tada nebuvo,per prievarta nekisau,o vaikstyne nepakenke vaikucio vaiksciojimui,suneliui metukai ir menesis ir vaiksto pilnai pats 😀

28. Dec 2012, 20:41

😀 labas😀 as irgi pries vaikstynes.jos tik teveliu patogumui.mano dukryte visada buna ant grindu - nori ropineja , nori isikibus i baldue eina -apie vaikstyne net minciu neturim 😀

05. Nov 2012, 16:23

sveikos mamytes mes turejom vaikstyne bet dabar gailiuosi kad ja naudojom nes jau visai pats nebesistengia vaikscioti dar pries ja stengesi delioti kojytes bet dabar visai aptingo.tad nustojau ja naudoti ir pati vel viskasnaujo mokinu

01. Nov 2012, 22:43

mano suneliui labai patiko vaikstyne,visur lakstydavo po visus kambarius ir viskas gerai su kojytem ir siaip labai stiprus berniukas,taigi nieko neturiu pries vaikstynes

21. Oct 2012, 09:01

mes kategoriskai pries vaikstynes. Vaikstyne yra ne vaiku,o tevu patogumui.

20. Oct 2012, 22:32

sveikos merginos, keliam temą😀 taigi už ar prieš? nuo kelių mėnesių pradėjote sodinti vaikiuką į vaikštynę?

19. Sep 2012, 13:11

mes vaikstyne anksti nupirkom,pradejau sodint nuo6men,kai jau tvirtai nulaike nugaryte,anksciau irgi keliom min idedavau,paziuret kaip reaguos,as net minties neturejau nepirkti jos,mums labai patiko vaikstynei but,lakstydavo po visus kambarius su vejeliu😃,nuo7,5men jau atsistoti pats mokejo,8men ropoti ir vaikscioti isikibes i baldus.Nezinau cia vaikstyne mums padejo ar tiesiog stiprus berniukas mano.Bet as neturiu nieko pries mamas kurios nenaudoja vaikstyniu,cia kiekvienos mamos pasirinkimas.

04. Jul 2012, 17:07

mes pirkom lyg 1metuku buvo

04. Jul 2012, 16:30

mes tokia masinyte pirkom kai laikydamasis pradejo vaiksciot.t.y.8men

04. Jul 2012, 16:13

buvau iras susigundzius pirk vaikstyne bet pergigalvojau nes pamaciau kad maziukui nepatiks tad nupirkom stumema kojytem masinyte ,iki sioj su ja nesiskiria nors jau gerokai jam per maza

04. Jul 2012, 15:30

bet siaip tai gerai vaikstyne.visgi mamai ir apsitvarkyti reikia ir valgyt padaryt.tuo metu vaikutis gali sau su vaikstyne lakstyti.bet manasis jos nelabai mego.pasededavo kokias 5min.ir jau keldavo rankytes kad iskelciau.taip joje isviso pabuvo tik kelis kartus

09. Nov 2011, 10:16

sveikos 😉as pritariu atigruj,nes mums taip ir nutiko,kad po vaikstynes reikejo masazistes pagalvos,tad dabar antrai dukrytei nepirksim vaikstynes.bet as uz tai,kad kiekvienas daro taip kaip jam atrodo geriau 😉

09. Nov 2011, 09:41

As uz vaikstyne mes nupirkome ir tikrai nesigailiu😀 Ir man legviau ir suneliui smagiau😀

08. Sep 2011, 14:57

Sveiki,mes visai nenaudojom vaikštynės ir vaikas pats nuo 9 mėn. pasilaikydamas pradėjo eiti, o jau nuo 11 mėn. savarankiškai.

1 2 3