Vaikų(kūdikių)masažas ir kineziterapija

31. Mar, 07:49

Sveikos mamytės, esu kvalifikuota kineziterapeutė, šiuo metu galiu jums pasiūlyti Vaikų(kūdikių) masažus ir kineziterapija su įvairiais sutrikimais, galiu pamasažuoti ir profilaktiškai, jei tik jum yra noras. Šiuo metu dirbu Giedraičių g. (Kalvarijų mikrorajonas, netoli ozo. ) arba Jūsų pageidavimu galiu atvykti į namus . Išsamesne informacija numeriu 862452969 .

08. Jan 2013, 15:12

Sveikos Mamos, esu Rasa Danilinaitė, Kineziterapeutė-masažuotoja. Jau devynerius metus dirbu Kaune pagal specialybę su sveikais ir neįgaliais vaikais. Vaikų kineziterapijos procedūrų metu taikau įvairias terapijas ir metodikas, esant vienmomentėms ar ilgalaikėms problemoms. Atliekama prevencija ir korekcija: sveiko vaiko judesių raidos stimuliacija, sutrikimų prevencija ir korekcija; sutrikusio raumenu tonuso normalizavimas; asimetrines kūno padėties korekcija; patologinių refleksų slopinimas; taisyklingo judesio įgūdžio formavimas; kontraktūrų profilaktika ir terapija; kaulų deformacijų profilaktika ir terapija; netaisyklingos laikysenos ir stuburo deformacijų profilaktika ir korekcija; kojų deformacijų (“X”, “O”, plokščiapadystės ir kt.) profilaktika ir korekcija; kvėpavimo sistemos ligų terapija taikant vibracinį masažą, drenažines padėtis ir kvėpavimo pratimus; kūdikių ir vaikų masažas.
Taip pat konsultuoju-dirbu su suaugusiais. Pagal būtinybę, poreikius ar galimybes į kineziterapijos procedūras įtraukiame klasikinio, holistinio ar shiatsu masažo terapijas. Kas puikiai atpalaiduoja ir paruošia kūną sveikam, teisingam ir aktyviam judėjimui.
El.p.:r.danilinaitė@gmail.com; mob.:+37068309912, Kaunas.
Linkėjimai! Jei tik reikia pagalbos – skambinkite😉

25. Nov 2012, 14:05

Sveiki, mano vardas Aleksandra. GyvenuVilniuje. Dirbu kineziterapeute sveikatingumo centre "Sveikatos Sala". Labai daug dirbu su vaikučiais. Jei Jūs norite pasikonsultuoti dėl vaikučių vystymosi, kūno laikysenos pakitimų, rašykite man e-paštu: aleksandra@sveikatossala.lt arba skambinkite tel. nr.: +37068468708
Padėsiu Jums ir Jūsų vaikučiams! Taip pat yra galimybė atvykti pas Jus į namus, jei Jūsų mažyliams bus reikalingas masažiukas bei mankštelė!
Lauksiu Jūsų laiškelių bei skambučių! 😉

24. Oct 2011, 13:32

Mes M. Senkutę kvietėmės kelis kartus į namus mankštelei, tai sakyčiau maloni, švelni ir turinti patirties su mažiukais, tad kam reikia drąsiai galite Kaune kreiptis 😀

24. Oct 2011, 13:17

Butu smagu isgirsti atsiliepimu apie mano atliktus masazus,jei naudojotes mano paslaugom. Truiu tinkalpi savo prasom pasidairyti http://vaikukineziterapija.blogspot.com/ ir prisijungti facebooke http://www.facebook.com/pages/Vaiku-masazas-ir-kineziterapija/192897964087276 ,aciu mielos mamytes. As jusu paslaugom,uz jusu maziuku sveikata.

24. Oct 2011, 13:14

Sveiki, Margarita Senkute,pasidomekite apie ja

18. Aug 2011, 12:53

Gal Kas galit rekomenduoti Kaune kokia gera kineziterapeute, ir utu neblogai ergoterapeute?

31. Mar 2011, 07:49

Sveikos mamytės, esu kvalifikuota kineziterapeutė, šiuo metu galiu jums pasiūlyti Vaikų(kūdikių) masažus ir kineziterapija su įvairiais sutrikimais, galiu pamasažuoti ir profilaktiškai, jei tik jum yra noras. Šiuo metu dirbu Giedraičių g. (Kalvarijų mikrorajonas, netoli ozo. ) arba Jūsų pageidavimu galiu atvykti į namus . Išsamesne informacija numeriu 862452969 .