Vaikų plaukučių priežiūra

05. Oct, 07:04

norejau suzinoti kokiais sampunais plaunate vaikuciams galvytes?ir kiek daznai?mes pabandem johnson baby tai nelabai koks .issausino galvos odele:(

Krisliukas Krisliukas 12. Nov 2011, 13:40

iki metukų nenaudojau jokių šampūnų, o dabar naudojam natūralų http://www.bio-kosmetika.lt/179-kdiki-kastilijos-muilas.html plaukai kaip ant mielių auga 😀 ir kūnelį su tuo pačiu muilu prausiu, jokio kvapo, nealergizuoja..man labai patinka..

12. Nov 2011, 13:33

Mes dukrytei naudojam ir šampūną, ir dušo gelį iš Urtekram ekologiškos linijos, bekvapis, geros sudėties ir mūsų mažajai labai tiko. Plaukučių turim daug, tai jau naudojom, kai net metukų neturėjom. Realiai ir patys tų cheminių visų nebesiperkam, nes tikrai natūralių galima rasti už padorią kainą. Va čia vaikiški: http://www.ekolinija.lt/bekvapis-vaikiskas-sampnas-urtekram-250ml.html Yra jų ir Rimi, ilgam užtenka, tai verta 😀

11. Nov 2011, 22:24

as pires jonsons, paskaitykit jo sudeti ir issiverskit kokie brudai ten ☹ internete galima issiversti viska. pats didziausias brudas koks gali buti. man net gydytoja uzdraude vaikui naudoti kai maze gime. dabar is uk nusipirkau sampuna+duso zele,nes iki tol plaudavau muiliuku tik va luobele vel atsirado ☹

18. Dec 2010, 15:34

As prisiziurejus Rutos Janutienes laidu apie visas chemijas esancias tiek suaugusiuju, tiek vaiku kosmetikoje nupirkau mazei ekologiska Urtekram sampuna su medetkomis.

liuks liuks 18. Dec 2010, 12:33

mes naudojam galvytei johnson su ramunelem mums tinka jokiu bedu neturim😀

18. Dec 2010, 12:24

mums johnsons su levandom labai tinka ir plaukuciai blizga ir pries miega ramina 😀

05. Oct 2010, 21:14

man isvis Jonson firma nepatinka, per daug kvapu ten.
Mes naudojam nuo pat gimimo AVENT firmos sampuna-duso zele, nepigus malonumas, bet dukriukui 1m. ir beweik 5men., o teisnaudojom antra buteliuka 👍 ir galvytei ir kuneliui 👍 galvytes neplaunu kaskart maudant, o maudomes kas 2-3 dienas, plaunu i savaitele karta, plaukuciai nei susivele, nei riebaluoti, tai nematau reikalo daznai plauti, ir galvytes odyte normali, dar turim keleta pleiskanyciu nuo gimimo, bet baigia isnykt jau.

05. Oct 2010, 19:04

norejau suzinoti kokiais sampunais plaunate vaikuciams galvytes?ir kiek daznai?mes pabandem johnson baby tai nelabai koks .issausino galvos odele☹