Vaikų šventiniai patiekalai

17. Feb, 08:26

Sveikos mielosios mamytes :) Norėjau jusų paprašyti, gal žinote ar kokius patiekalus rekomenduotumet vaikų šventiniam meniu.Kokius patiekalus gaminti, kaip patiekti ir papuošti. Gal kokių knygelių, ar internetinių ar šiaip nuotraukų turite ir galite pasidalinti informacija. Būčiau labai dėkinga :)

03. Mar 2010, 12:17

o gal zinote kokiu puslapiu su patiekalu kompozicija,papuosimais? 😀

17. Feb 2010, 22:09

aaaa, tai cia netiks mano 😃 nea as cia is galvos dariau gimtadieniu, nemanau, kad cia labai kas sveika buvo 😃

17. Feb 2010, 21:58

cia as darysiu darba, kuriame man reikia aprasyti ir pateikti meniu su vaiku meniu,kokius patiekalus naudinga vaikuciams valgyti kad gautu reikalingu medziagu 😉 tai gal pasinaudojai darydama kokiu internetiniu puslapiu?😀

17. Feb 2010, 20:49

tik tiek kad tu vaikuciu pas mus buvo tik du 😀 bet tai ir suaugusiems labai patiko pasimegauti mini patiekaliukais 😀

17. Feb 2010, 20:39

as tai kepiau keksiukus ir juos papuosiau valgomais filmuku herojais, pvz mike pukuotuku, princesemis ir pan 😀 man labai graziai atrode o ir vaikuciams patiko.taip pat is vaisiu dariau gyvunelius, karstiems viriau virtu bulviu kamuoliukus, bet tokius visi mazycius, kad vaikiukams vienas kasnis butu, taip pat su stikliuku ispjoviau is duonos rutuliukus ir padariau tokius mini sumustinukus 😀siaip galima visko prisigalvoti 😀

17. Feb 2010, 20:26

Sveikos mielosios mamytes 😀 Norėjau jusų paprašyti, gal žinote ar kokius patiekalus rekomenduotumet vaikų šventiniam meniu.Kokius patiekalus gaminti, kaip patiekti ir papuošti.
Gal kokių knygelių, ar internetinių ar šiaip nuotraukų turite ir galite pasidalinti informacija.
Būčiau labai dėkinga 😀