Vaikų vaistinėlė

15. Jun, 10:27

mano sunui jau 1,5men jis judrus laksto viska ima, tuo labiau kad daugiau laiko praleidziam lauke, norejau paklausti kokias priemones ar vaistukus jus turit savo vaiku vaistinelej jam susizeidus, pagriuvus ir ikandus vabzdziui?

01. Jun 2010, 13:32

ant foto labai neryskiai matosi,bet kaip reikalas ji cia paspalvinus 😀 gavau visa vanishu perplovinet su sepetuku 😉

31. May 2010, 23:58

😃

11. Dec 2012, 15:49

mes tai nedaug ka turim... na pju pju pju dar neprireike mums... turim zvakutes nuo temp,nuo neramumo,smectos,juros vandenuko ir virbocil lasiukus,mums metai ir beveik 2 savaites

11. Dec 2012, 13:41

o mes turim smecta nuo viduriavimo, eferalgan nuo tempkes, resorban tepaliuka nuo kosulio, bifolac gerosios bakterijos, juros druskos purskala, ostenisept dezinfektantas, kreon nuo pykinimo, pantenol nuo nudegimo, hexoral nuo gerkles skausmo, basalio tepala odos kremas, olynnth nuo slogos

10. Oct 2011, 15:33

mano vaiko vaistineleje turim vibrocil lasiukai nuo slogos, juros vanduo.sirupai nuo kosulio Hedelix, brontex.ventolin.pantenol purskalas nuo nudegimu.rezorban tepalas padukams tepti.viburcol ir paracetamolio zvakutes.smecta.gefilus ir bifolak gerosios bakterijos. 😀

laurora laurora 08. Jul 2011, 23:38

sveikos. mano mazes vaistineleje tik paracetamolio zvakutes, nuo ausu uzdegimo uzsilike ausu lasiukai ir juros druska i nosi. turiu ivairiu arbateliu (liepu, vaikiskos nuo pilvo putimo su pankoliais, krapu arbatos) ir dziovintu melyniu. nuo nudegimu turiu "panthenol" purskaliuka toki (pirktas sau). idomu, ar tiktu nuo 1 metu vaikui?

08. Sep 2010, 16:27

Maziukam nelabai gerai su rezorbanu tepti krutinele, nes ju odele jautri. O aplink sirdies plota is vis negalima. As tai pamirkydavau kojytes siltam, suriam vandeny, tada su rezorbanu padukus istepdavau ir siltas kojinytes uzmaudavau.

08. Sep 2010, 16:07

mums nuo slogos padejo juros vanduo.pirmiausia issiurbdavau nosyte,po to lasindavau vandenuka

06. Sep 2010, 22:20

sveikos,siandien ir mano mazute suslogavo labai,brolis parnese is darzelio. daba vargstam,tepam rezorbal tepala daznai krutine ir nugara,ir vibrocili lasinam. kazkur skaiciau,kad juros druska nelabai padeda,tokiem maziem,tik vaiko kankinanti procedura ir dar visa druska nuteka giliau,kas nera llabai gerai,kaip supratau.

06. Sep 2010, 22:17

sveiki gal kas gali patarti kaip isgydyti vaikeli nuo persalimo, temperaturos nera snargliuoja ciaudoir akytes raudonos matosi kad blogai jauciasi sunelis mano. mums poryt metukai tai noretusi isgydyti nors kazkiek. laukiu jusu patarimu. dekui

16. Jun 2010, 15:02

va dar mikrolax yra nes mano vyrukui beda buna del viduriuku uzkietejimu

16. Jun 2010, 15:01

pas mus visada yra zvakuciu nuo temperaturos, ibufeno,vibrocil,stodal, ventolin,actifed... mes jau nuo mazens sergam kai tik keiciasi oras tai ir mano leliukas serga😀
per tuos du metus 2 kartus kvietem greitaja del labai aukstos tem.

16. Jun 2010, 14:29

jonazoliu alieju gamint reikia taip: prisirenkam laukuos jonazoliu, suberiam i inda ir gerai sutrinam. Tada uzpilam aliejumi ( alyvuogiu ar kokiu kitu), supilam i inda is tamsaus stiklo ir laikome ant palanges kelias savaites. Paskui perkosiam ir galim nauditi. Dar geresnis efektas gaunas, kai nukosta pakartotinai uzpili ant svieziu jonazoliu ir dar palaikai. Vaikysteje mama ji vadindavo "stebuklingais vaistukais" 😀 ir is tikro, apsiplikius ar siaip kur nudegus nepamainomas vaistas, skausma nuima momentaliai. Yra pirkt ir vaistinese, tik jis nera toks veiksmingas kaip pagamintas namie.

16. Jun 2010, 11:06

na, na Redvelvet, papasakok, kaip gaminat ta alieju?
O zinot, kad nusideginus, ar nusiplikius negalima (ypac vaikams) tepti tepamu tepalu, reikia purskiama purskala naudoti, nes vaiko jautri odele ir taip sudirginta, o jei dar tepsit ir brauksit per ta skaudama vieta?nenoriu ne pagalwot kaip skauda... 😕

16. Jun 2010, 09:41

ne tik pas tave, as ir nieko neturiu, tad norejau paklausti pas kitas mamytes ka jos turi butiniausio nutikus nelaimei.

16. Jun 2010, 08:21

pamaciau tema ir pagalvojau, pas mus vaistineleje (kuri skirta mazylei) tik vandenukas nosytei praplaut ir Vibrucol zvakutes.. kaip ir apsileidusi pries jus atrodau 😀 tiesa, laukiu kol suzydes jonazoles kad vel galeciau pasigaminti jonazoliu aliejaus, superinis dalykas nudegimams, nubrozdinimams ir tt.

15. Jun 2010, 12:05

mmm 👍

15. Jun 2010, 11:20

po viduriavimo,atstatyti druskas.istirpini ir geri.

15. Jun 2010, 11:18

laurike, o kas tas rehidronas?

15. Jun 2010, 10:54

zvakutes nuo temperaturos ir skausmo,tepalas nuo nudegimo ugnimi,lasiukai nuo slogos,smecta,rehidronas,ir siaip visko.

15. Jun 2010, 10:50

mes taipogi viska turim kaip Raimonda 👍 ir dar turim nuo nudegimu (butinai reikia tureti), juros vandenuka nosytei ir siaip visokiu niekuciu 😉

15. Jun 2010, 10:31

turiu cinko tepala,traumu geli,uodui ikandus tepala,bintu,pleistru su vaikiskai libdukais.

15. Jun 2010, 10:27

mano sunui jau 1,5men jis judrus laksto viska ima, tuo labiau kad daugiau laiko praleidziam lauke, norejau paklausti kokias priemones ar vaistukus jus turit savo vaiku vaistinelej jam susizeidus, pagriuvus ir ikandus vabzdziui?