Vaisiaus dydis neatitinka savaičių

07. Aug, 06:13

labuka mamytes va siandien dare man echo ir pasake kad mano pilvelio gyventojas neatitinka mano nustatytu savaiciu :( sake nesijaudinti, bet negaliu.. gal dar kam buvo taip?

17. Aug 2012, 11:54

Mamuk, savo dienas tikrai žinau, nes laukiau jų kaip išganymo po gydymų 😃 Visada pas mane mažoji buvo didesnė 5 d. pagal mėnesines, tik va į galą "sumažėjo". Va tarkim mano mažosios galvytė atitinka net 37 sav. kaip ir kojytės, o mums dar tik 35 sav., sakė bus ilgakojė 😀

17. Aug 2012, 11:50

Kita karta gali buti blogai pasakytos mm arba netiksliai ismatuoti daktarai ir tada buti paklaida 😀 Pvz as daktarei sakau kad paskutines mm man buvo spalio 10 nors is tiesu nzn ar 🤓9-11 diena.. tai jau automatiskai keliu dienu paklaida gali buti .. bet kiek ziuredavo tiek sakydavo kad viskas atitinka ,ten dienu keliu paklaidosman niekas nesakydavo 😀 Ai 16 savaitej sake kad viena kojyte atitinka 15 kita 16 bet cia irgi normalu su tom galunem sake buna kad viena atitinka viena savaite o kita rankyte pvz atitinka net trim savaitem veliau 😀 Bet paskui viskas susinormalizuoja 😀

17. Aug 2012, 09:49

Man po apsilankymo klinikose sakė, kad kelios dienelės yra norma ir nieko čia baisaus.

13. Aug 2012, 16:21

Pagal mėnesines mums 34 sav. ir 5 d., tačiau mažoji atitinka 34 sav., labai neramina tos geros kelios dienelės, kad mažiukė mažesnė ...

11. Nov 2009, 21:33

Indriux, sunku pasakyti, kaip cia su tavim, nes labai dar "mazas" nestumas... Cia turbut gydytoja ir tepasakys... Man echo pradejo rodyti, kad nestumas atsilieka, apie septinta menesi... Gulejome ligonineje, gydytojai stebejo... Musu leliuko pilvukas buvo plonas, bet visos kitos kuno dalys atitiko amziu. Taigi buvo diagnozuota kudikio hipotrofija ir gimdymo data vis atidedama... Taciau, musu mergaite gime trim dienom anksciau, nei buvo nustatyta pirmine gimdymo data ir normalaus svorio - 3220g.😀

10. Nov 2009, 14:58

sveikos mamytes,esu naujoke Jusu gretose ir turiu siokia tokia problemele,del kurios labai pergyvenu.
Pagal kalendoriu esu 7 savaite nescia,vakar buvau pas gydytoja ir ji dare echoskopija ir pagal echoskopa iseina 5 savaites,tai net nerase manes i nesciuju iskaita,nors pas gydytoja ejau jau antra karta,liepe ateiti po 2 savaiciu ir sake tada ziuresim ka daryt. Ir likau tokia sumisusi,labai noriu vaikelio ir labai bijau jo netekti. Gal jus galit ka patart?

08. Oct 2009, 14:15

Man vakar kaip tik pasake kad ne 13 savaite, o pagal dydi 11 savaite, tai truputeli sutrikau, bet kai perskaiciau Jusu komentarus truputeli nusiraminau.

28. Aug 2009, 21:20

buvo per mazas visada bent pora cm. taigi ir panelyte gime mazyte... gines tik sypsodavosi kad lengva gimdyt bus 😀

22. Aug 2009, 01:41

man buvo nustatyta gimdyti liepos 5d,,o gimdziau birzelio 22,,,,,o su berniuku nustate spalio 10,o gimdziau spalio 23,,taip par sake kad gims maziukai,,

14. Aug 2009, 20:21

Sveikutes, na mums jau 35 savaiteles. Kai buvo 30 savaiciu ir dare echo, tai pagal ismatavimus lenkeme viena savaite. Bet gydytoja tepasake, kad mamyte gerai priziuri leliuka 😀))), kad taip gerai auga 😀 Ir liepe ateit pas ja tik pries gimdyma. Na mane tai nelabai ramina, kazkaip labai jau didelis tarpas nesilankyti ir nieko nezinoti ☹ Bet gal gydytoja zino, ka sako 😕

10. Aug 2009, 21:59

knygose raso kad buna letai augantis pilvuke leliukai,bet dazniausei tai nutinka del rukimo ,kavos ,streso ir pan.

10. Aug 2009, 14:45

man tai su antru neatitinka irgi sake nieko baisaus nors pati pergyvenu

08. Aug 2009, 20:52

butinai pranesiu 😀 aciu mamytes uz palaikyma 😉 😘

08. Aug 2009, 20:14

butinai pranesk kaip sekesi pirmadieni po echo 😀)

08. Aug 2009, 20:04

as laukuosi pirmagiemio ir pagal mano menesiniu laika turetu buti db mum 22 savaite bet kai dare ekoskopa pasake kad 5mis savaitemis vaisius mazesnis (tai nustate ismatave galvute)
tai db mum yra 17 savaite😀 gyditoje paaiskino kad taip yra delto kad niekas negali tiksliiai pasakyti kada pastojai o dar beto gali buti lelius tiesiok lb maziukas smulkiu kauliuku nepergivenk viskas gerai bus 😀 svarbiausia gerai prisiziurek pati save 😀

08. Aug 2009, 19:26

oi mes tokiu problemėlių lyg ir netūrėjome.

08. Aug 2009, 09:09

na bandysiu pirmadieni eiti ir ziuretis, zinot nelabai norisi kad kas atsitiktu, bet manau kad cia yra dar viena to priezastis kas esu is dvyniu ir mam sake kad as isvis mazuciuke gymiau 😀 2 kg sveriau 😀 o brolis 2.300g. tai gal cia del to mazuciukas. na db laukiu pirmadienio kad mane nuramintu..

08. Aug 2009, 08:45

dukrai gydytojai prognozavo kad bus mazute, sakydavo pagimdisi kaciuka. O kai reikejo gime labai normalaus svorio- nei per didele nei per maza 3270g 51cm. o va sunus sake bus taip apie 3000~ 3300g o kaip reikejo gime 4125g ir 53cm. O kiek darydavo echo visada sakydavo kad apie 3kg bus. Musu sesute sakydavo kad maziau ten ju klausyti nes beveik visada nenuspeja svorio. Taip kad tikrai kolkas neverta nervuotis, kai reikes gims pats tas 😀

08. Aug 2009, 01:59

mano dukryte visada buvo dviem savaitem didesne. tik mamytes neisidaskite. PVZ mano dukryte gime labai didele ir sunki, gimdymo namuose duvo rekordininkė ji gime 59cm ugio ir 4,400kg svorio. Ber pagimdziau pati ir tuo didzuojuosi turiu sveika ir grazia mergaite, ir džiaugiuosi kad ji tokia

07. Aug 2009, 23:17

man tai priesingai, vaisius perdidelis tipo.siuo metu mano lelyte pilvelyje yra svorio tokio kaip 32 savaiciu, o dar tik 30. Tai pagal echo gimdyt gaunasi dviem savaitem anksciau nei pagal kalendoriaus skaiciavimus. Bijau kad nesivadovautu echo ir neskatintu gimdymo anksciau, bet manu visgi nesiojama kol gimdymas pats savo laiku ateina, nebent jau pernesiojimas gautusi pagal kalendoriu. Sesuo pernesiojo 2 savaites ir tikrai kudykis labai pernesiotas matesi, vandenys negeri..

07. Aug 2009, 22:02

nesinervuok taip...man irgi buvo neramu, ir nervavaus laukiau sekanciu echo kol darys...bet pamatysi viskas tikrai susitavrkys, cia daznas atvejis yra,ir tos dvi sav nera tiek daug, juk sakiau mano maziukas irgi buvo atsilikes 2sav.

07. Aug 2009, 21:45

man sake kad mano leliukas db atitinka kad lyg jis butu 27 sav... o man jau beveik 30 sav... gyditojas pasake kad nenori manes gazdinti ir kad labai neissigasciau, bet... dar sake kad kolkas tas atsilikimas normos rybose, bet jau linksta ne i gera.. tai tokiu atveju nelabai gaunasi neissigasti.. ☹ mane tai nervuoja tik tai, kad kai vakar buvau KMUK paklausiau ar man darys echo sako. nea o kam jei matytume kad vaisius netinkamai auga tada darysism, o va nuejusi privaciai pasake tokia naujiena ☹ "smagu" girdeti buvo labai...

07. Aug 2009, 19:41

jokio gazdinimo nera!viskas susitvarkys as taip pat buvau labai isigandusi bet paieskojau inf nete ir apsiraminau 😀

07. Aug 2009, 19:41

man taj del to nieko nesake manau cia nieko blogo

07. Aug 2009, 19:41

taip man buvo maziukas atsiliko net 2sav, tik nepamenu kiek buvo laiko gal 5men poto po kazkiek laiko buvo tik 1sav atsilikes, o poto isilygino viskas, taip kad nepergyvenk savanyte tai laikinas dalykas 😀

07. Aug 2009, 19:40

aha mano neatitiko man buvo 18sav o vaiko dydis buvo 18.5 sav😀

07. Aug 2009, 19:07

bet tai tau irgi daris dar papildomus echo tiesa?o nesake ar permazas ar perdidelis vaisius?

07. Aug 2009, 18:47

na maan pasake, kad nenori manes gazdinti... ir kolkas nera del ko jaudintis.. ... bet..

07. Aug 2009, 18:45

na man nebuvo, taciau mano drauge neseniai pagimde, jai per echo sake kad vaisius perdidelis, tai jai dare papildomu echo gal pora kartu kad stebeti mazyli, bet leliukas gime sveikas kaip ridikelis, tik tikrai gan didele tiek ugiu tiek svoriu, manau neverta labai pergyventi jei sake nesijaudinti juk butu paseke jei kas negerai.

07. Aug 2009, 18:13

labuka mamytes
va siandien dare man echo ir pasake kad mano pilvelio gyventojas neatitinka mano nustatytu savaiciu ☹ sake nesijaudinti, bet negaliu.. gal dar kam buvo taip?