Vakarienė

09. Dec, 05:50

noreciau paklausti mamyciu, ka jus duotat savo vaikuciams vakarienes, pries miegeli. as nutraukiu duoti misunuka, tad dar nezinau ka galima duot tokio lengvo jam ant vakarienes. labai aciu jum

10. Oct 2011, 15:36

as siandien viriau virtu bulviu kukuliu.sumali virtas bulves, dedi druskos ar prieskoniu ir suminkai su bulviu krakmolu.suformuoji kamuoliukus.reikia virti vos kelias min.per ta laika patirpinu sviestuko su grietine.sunui sakau eime valgyti kamuoliuku, jam patinka 😀

24. Jun 2011, 21:57

mano sunui 2metai ir 7men vakarienei duodu taipogi koses...dazniausiai 4grudu kose arba ryziu dribsniu kose su uogienemis...kartais paivairinimui pakepu lietiniu su bananu arba su varske...deja daugiau taipogi neismastau ka beduoti....☹ lauksiu ir as kitu mamyciu patarimu 😀

24. Jun 2011, 20:46

mano suneliui jau 1m 7 men.vakarienei duodu avizine kosyte,arba manu,arba buna is pakeliu pataisau,labai patinka makaroniukai piene virti,o jei buna prisiragaves ir nelabai nori valgyti tai kokia varskyte miau,ar jogurtuka,o daugiau net neismastau ka cia jam paivairinti ☹ pasidalinkite mamytes,ka butent vakarienei pries miegeli duodate?😀

03. Feb 2011, 16:30

Savo 17men dukrai vakarienei verdu ivairias kruopas, jas baltinu arba kruopas su sviestu patiekiu, makaronus. Dazniausiai ta pati ka valgom ir mes patys. Gauna arbatos atsigert ir tiek. Daugiau ir sociau pavalgo ryte ir per pietus.

30. Jan 2011, 14:53

Emutė

mums 2m 2mėn.negeria pieno,nuo metukų ,negaliu priversti,ir košių pieniškų atsisakė visai,nežinau ką ir daryti.na suvalgo varškytės,jogurtą ir tiek.žinoma daugiau viską valgom kartu su šeima,mūsų maistą...

liuks liuks 18. Dec 2010, 15:47

mums 2metukai3menesiai,tai pavalgo pati jau pilnumoj ir maitint nebereikia😀

18. Dec 2010, 13:12

na maniskei 1m.7men., tai as jai visada idedu kad mokintusi, bet kartu ir pati jai duodu, nes pati kazin ar pavalgytu, maoji kaip priklauso, sriuba su saukstu, antra patiekala su sakute, turim mazute, paemiau desertine sakute, jai kaip tik 😉

18. Dec 2010, 12:38

mes pries einant miegot dar misinuka vanilini sukertam silta skrandukui 😀 jei vaikas geria dar misinukus tegu i sveikata manau,bet ir karves piena su malonumu geriam 😀 o kaip jusu vaikai su sauksteliais ar sakutem patys dar nevalgo?mum 1.2metai ir mes bandom bet kad betvarke poto tai faktas 😃

11. Dec 2010, 22:36

aaa, tai ir mes taip 😉 mes dar ir kokia 18val.virtinuku sugalvojam suvalgyti 😉

10. Dec 2010, 11:33

biskuty nesupratau VILMANTUKO, valgo vakarienei ir mesiska, ir manus, ir jogurta???

09. Dec 2010, 19:54

maniskei metai ir 7men. vakarienei valgo ivairias pieniskas koses, sriubas ir arbata.

09. Dec 2010, 18:39

na mes irgi kazkaip neragavom dar kakavos 😀 bet reiks kada pabandyt

09. Dec 2010, 18:35

mano arbata su truputeliu cukraus ir geria, kakava darzeli ir duoda kartais.

09. Dec 2010, 18:35

kas yra cukrus suzinojo darzelyje, nes namuose tik be cukre arbata arba su medumi

liuks liuks 09. Dec 2010, 18:33

as kakavos ir neesu davus.duodu arbata su sauksteliu cukraus.

09. Dec 2010, 18:32

tiesa pasakius, kakavos nesu namuose davusi, lyg darzelyje vakarienei kartais buna

09. Dec 2010, 18:31

mano nuo metuku beveik viska valge kartu su mumis. i darzeli isejo viska valgydamas, nes ten duoda normalu zmoniu maista. ir dabar jis ten valgo gerai, ir dar papraso pakartoti😀

09. Dec 2010, 18:31

tai kakava ant miego sakot blogai

09. Dec 2010, 18:30

nereik sildyt, man sake kad dar uzvirint ji. o pasildyt kad butu geras gert ir viskas

09. Dec 2010, 18:29

mano jau ir beveik is darzelio ismoko viska valgyt, nes ten anksciau maziau valge, o dar sake viska suvalgo, nes priprato ir skanu jam jau. namie ir ka mes valgom, tik be jokiu prieskoniu suriu

09. Dec 2010, 18:28

parduotuveje pirkto pieno niekada nevirinau, tik pasildydavauir tiek

liuks liuks 09. Dec 2010, 18:28

nereikia jo virint.jis ir taip pasterizuotas.

liuks liuks 09. Dec 2010, 18:27

As duodu,tai ko papraso ar arbatos ar vandens,nes valom dantukus.

09. Dec 2010, 18:27

tai mano ir jei nori tai sukerta, o jei ne tai trupina tik, ar zaisdamas valgo. reiks pabandyt duot atsigert siandien kakavos, o jei ne tada pienuko. jus kur perkat is parduotuves pienuka, ji virinat dar, tokiem dar reikia. tik viena karta uzverda, ar kokius tris

09. Dec 2010, 18:27

aga as irgi uz nesaldzia arbata 😀 maniske kazakip noriai ja geria 😀

09. Dec 2010, 18:26

as irgi labai neaprkaunu, kokio jogurtuko, ar banano, kartais blyno koki pamaigo, bet biski atsikanda ir zaidzia, o siaip jau senokai pratinam prie musu maisto tik zinoma nei suraus astraus ar labai kepto neduodam 😀 o pienuka vis dar geriam 3 kartus

09. Dec 2010, 18:25

pries miega saldziu gerimu stengiuosi neduodi, viena, kad dantukams nesveika, o kita - neatsigeria, geriau nesaldi arbata arba vanduo

09. Dec 2010, 18:25

tai mes uzkandam kaska biski, tai banana suvalgo, tai baranka, tai sausaini, ar obuoli, jogurtuko. isverdu manu koses, ar as kaska valgau tai ir jis nori paragaut.

09. Dec 2010, 18:24

mano nenori vakare valgyti, gali klykinti, bet jei jis nejaucia alkio, tai ir nekankinu. valgo normalu maista, sotu. o jei uzsimano kazka pagrauti, tai ir pasiima. del nedarau problemos, man svarbiau, kad pusrycius pavalgytu, ypac, kai buna namuose

09. Dec 2010, 18:23

o ant nakties duodat kakava, ar nelabai jos duodat? mes pusryciu atsisakem darzeli, nes ryte anksti nesikelia, as truputi veliau nuvedu. tai paskui viska jau valgo

1 2