VARDYNOS

06. Feb, 07:02

Sveikos mamytės. Mes su vyru esam netikintys. Mano giminė netikinti dievu. Bažnyčioj nekrikštysim sovietiniais laikais buvo Vardynos ( užregistruodavo vaikutį su Kūmais Civilinės metrikacijos biure ). Tai atitikdavo krikštynas. Ar kuri esate apie tai girdėjusi ir ar tokia paslauga dar yra. Būtų malonu sužinoti. Iš anksto dėkoju.

08. Feb 2010, 13:13

pirma kartai girziu 😀

06. Feb 2010, 22:06

Netikim dievu tai ko lyst į bažnyčią Aš net ne katalikė tik manasis krikštytas Lietuvoj. Į bažnyčią esu užsukusi tik tada kai pažystamų laidotuvės. Iš pagarbos mirusiąjam ir ne daugiau.

06. Feb 2010, 21:49

nezinau, kokia cia beda pakrikstyti baznycioje?

06. Feb 2010, 21:40

Jai tokios paslaugos nebėra tai vaikutis užaugs be krikštatėvių. Nieko tokio jai norės pasikrikštys kokiam norės tikėjime. Mes tikrai neprieštarausim.

06. Feb 2010, 21:38

Ačiū, kad atsiliepėt. Dar tik laukiuos tai kol kas nedrąsu buvo skambint į metrikacijų biurą. Kai gims paskambinsiu paklausiu.

06. Feb 2010, 20:51

galvoju,kad tokios paslaugos dabar nera,krikstija baznycioj,o metrikacijos biure issiimi metrikus pagal savo sugalvota varduka😀

06. Feb 2010, 20:20

oj neee neteko ir man to girdeti...

06. Feb 2010, 20:18

tikrai negirdejau.

06. Feb 2010, 19:02

Sveikos mamytės. Mes su vyru esam netikintys. Mano giminė netikinti dievu. Bažnyčioj nekrikštysim sovietiniais laikais buvo Vardynos ( užregistruodavo vaikutį su Kūmais Civilinės metrikacijos biure ). Tai atitikdavo krikštynas. Ar kuri esate apie tai girdėjusi ir ar tokia paslauga dar yra. Būtų malonu sužinoti. Iš anksto dėkoju.