Vargstu dėl kojų tinimo

05. Sep, 11:21

Sveikos esamos ir būsimos mamytes. man si menesi jau gimdyti ir vargstu del koju tinimo, nebeitelpa kojos i jokius batelius, o kai tik atsiguliu vakare miegoti tai pradeda skaudeti, tai puse nakties prasivartai, kol skausmas praeina. Tai noreciau jog pasidalintumete patirtimi kaip kovojote su koju tinimu nestumo metu. Aciu uz patarimus

12. Nov 2009, 10:38

As tai nuo pat nestumo pradzios sportavau ir dariau specialius pratimus kojos, tad su sia problema neteko susidurti. Manksta, manau labai daug ka duoda.

08. Nov 2009, 22:56

Labas.galiu pasiulyti nuo koju tinimo limfodrenazini masaza.Darau pati Klaipedoje.

16. Oct 2009, 15:55

Man irgi kojos be galo tino.. daktare taip ir pasake: "vienintelis vaistas nuo tinimo - pagimdyti" 😃 😃 juokas juokais, bet mazai cia ka ir bepadarysi, kojas auksciau laikyt reiktu ir tepaliukais tept (nors man mazai ka tepadejo jie, tai geriau jau ir neislaidaut, o kantriai laukt nestumo pabaigos 😀 ) Pagimdzius tikrai tinimai praejo, is ligonines jau galejau isvaziuot uzsegtais batais 😃

08. Oct 2009, 22:27

PASKUTINI NESTUMO MENESI JEI TINSTA REIKIA PASIDARYTI SLAPIMO TYRIMA AR NERA PAKITIMU,DEL KURIU GALETU TINTI IR AR TAI NE PREKLAMSIJA. jEI VISKAS NORMOS RIBOSE TAI VIENINTELIS GYDYMAS YRA GIMDYMAS. TAI NORMALI REAKCIJA NESTUMO PASKUTINI MENESI. rEIKIA PRATINTI INKSTUS KUO DAUGIAU SKYSCIU FILTRUOTI TAI REISKIA REIKIA IR DAUGIUA SKYSCIU VARTOTI. PAPRASTAI JAU ANTRA PARA PO DIDESNIO SKYSCIO SUVARTOJIMO PRADEDA ATLEIDINETI, VYNUOGIU DAUGIAU PAVALGYTI REIKTU, VARO SKYSCIUS

26. Sep 2009, 17:39

man niekas nepadejo ,nes dirbau stovima darba,netgi teko leistis vaistu,nuo skausmo,,

22. Sep 2009, 10:59

kai laukiausiu skaitydavau www.pampers.lt(tikrai yra daug geru patarimu)ten ir perskaiciau norint kad netintu kojos reikia kuo daugiau guleti ant kairio sono(deja ne visom patogu)man tai tikrai padejo

21. Sep 2009, 22:17

Man nestumo metu problemu nebuvo, be to vyras vakarais pamasazuodavo, itrindavo vesinamuoju losjonu (paskutiniai nestumo meniesiai buvi vasara, gimdziau rugpjuti, tai atvesinimas - super!)
O tino po gimdymo, nors ir daug skysciu geriau.

21. Sep 2009, 18:24

man padejo koju laikymas aukstai ir baseinas

21. Sep 2009, 15:38

Taip, reikia pasikelti kojas auksciau, tikrai padeda 😀

20. Sep 2009, 12:38

Man tai pat paskutinį mėn labai tino kojos, bet nieko ypatingo nedariau. Truputi pasimasažuodavau ir tiek. Laikykis. Po gimdymo praeis.😉

11. Sep 2009, 15:28

Aš irgi turėjau šią problema nėštumo metu ir po gimdymo..... Nėštumo metu tik aukščiau pakėlus kojas guledavau ir miegodavau ant pagalvės uždėjus, o po gimdymo daktarė iškarto manęs paklausė: - kiek išgeriu per dieną skysčių?....... kaip kasakiau kiek mažai, ji už galvos pasiemė, liepė man išgerti ne mažiau kaip po 2,5 litro vandens........ ir patikėkit, kojos jau kitą diena per puse atlėgo, o dar po poros dienu buvo fantastika.......... pasirodo, organizmas negaudamas reikalingo kiekio skysčių, juos rezervuoja organizme taupydamas, todėl ir kaupėsi kojose skysčiai........
sekmės visoms, tikiuosi pagelbėjau.........

09. Sep 2009, 14:34

vaje ir as turejau tokia beda per nestuma mano kojos nebuvo panasios i kojas greiciau i kalades man jokie batai netiko o tik slepetes bet man daktare patare kojas daugiau laikyti saltame vandenyje tai va man bent jau padedavo siek tiek

08. Sep 2009, 22:15

man tai kojos istino kai pagimdziau,o kol nescia buvau su tuo bedu neturejau...pasikeliu auksciau ligtais pagereja 😀

05. Sep 2009, 16:22

aga as taipat visada auksciau kojas pasidedu. kazkaip tas koju nuovargis greiciau dingsta 😀

05. Sep 2009, 14:39

man paskutini menesi irgi tino kojos, taip labai stipriai nejusdavau tik va labai sunkios kojos buvo pavargdavau greitai, sako kad gerai kojas auksciau pasideti kai guli pvz ant pagalves ar dar biskiuka auksciau, tada sako maziau tinsata...

05. Sep 2009, 12:04

man taip pat tino,bet nenigalejau as to tinimo,tint nustojo kai pagimdziau.

05. Sep 2009, 11:21

Sveikos esamos ir busimo mamytes.
man si menesi jau gimdyti ir vargstu del koju tinimo, nebeitelpa kojos i jokius batelius, o kai tik atsiguliu vakare miegoti tai pradeda skaudeti, tai puse nakties prasivartai, kol skausmas praeina.
Tai noreciau jog pasidalintumete patirtimi kaip kovojote su koju tinimu nestumo metu.
Aciu uz patarimus