Venisos mamytes

20. Nov, 04:39

Sveikos mamytes, gal atsiras dar venisu mamyciu...?mano istorija tokia kad  esu nescia jau 36savaites, ir vyras paliko....  Jam nerupi nedgi kad nescia sako kad cia ne jo vaikas, neko nesidomi kada gymdyti nei ka... Stenguosi laikytis, bet kuo tuoliau vis darosi sunkiau sutramdyti asaras. Nerodau artimesiems kad sunku. Juo mama jam net vis sako skirtis, o susituoke mes tik 4menesius, nezinau ka ir daryti. Paeme ir isejo is namu. Jam svarbu draugai, pradejo isgerineti, nakty negrizinejo namo. Esu be darbo,  ir nezinau ka daryti.....

07. Feb 2014, 18:58

Labas vakaras, esu psichologijos IV kurso studentė, rašau bakalaurinį darbą apie išsiskyrusių motinų savijautą ir paramą. Norėjau labai jūsų paprašyti sudalyvauti apklausoje ar ją paplatinti. Būčiau nuoširdžiai dėkinga už jūsų suteiktą pagalbą ir laiką. Labai lauksiu teigiamų atsakymų. Ačiū😀

18. Jan 2014, 12:01

Na,o man siuo metu toks laikotarpis kad jauciuosi labai vienisa....
Laukiuosi trecio mazylio jau 18 savaiciu,bet su leliuko teciu gyvename atskirai(net ne tame paciame mieste),paskutiniu metu jis man beveik demesio neberodo ir tai mane glumina...Kuo toliau,juo labiau pradeda lysti tokios mintys kad jam visiskai vienodai kaip mes,ir siandien pratrukau,aprekiau savo vyresniasias sukras,sudauziau puse indu namuose ir verkiu nes tiesiog vienai darosi per daug sunku viska istverti,o jam i akis as nelendu nes zinau kd nuo to niekas nepasikeis...
Kazkaip viskas sumise...😥

08. Jan 2014, 22:00

is savo patirties pasakysiu. Tik dabar sunku. Gims vaikiukas,visa save atiduosi mazyliui. O vyras... Jie ateina ir iseina. Kai vaikai uzauga,tyliai gailisi neaugine,nemate pirmu sypsenu,zingsniu... Tai tik laiko klausimas. Mano anyta irgi itikinejo skirtis kol buvau nescia. Ir dabar mums jau 4 metukai. Ex vyras blaskos po pasauli laimes nerasdamas,kartais per aplink pasako,kad dabar gailisi palikes seima. Jo motina i kiema ramei neiseina,nes zmones pirstais bado,kad paskutine gyvate. O mes augam,sveiki ir grazus. Sukure kita seima mes tapom dar laimingesni. Sekmes dideles. Viskas tikrai atrodys kitaip gimus mazyliui.

Lukunia9 Lukunia9 21. Nov 2013, 20:33

Gal kai gims mazas stebuklelis pasikeis viskas i geraja puse 😀 juk buna taip.pamato leliu ir po to buna geriausiais teveliais 😀

21. Nov 2013, 15:31

sveika pamirsk tu ta vyra juk turesi toki dziaugsma geriau neliek asaryciu del kazkokio vyro kuris nevertas tavo asaru.dievulis tau dave dziaugsma as ir viena manes niekas nelaike uz ranku kai gimdziau niekas nelanke bet turiu nuostabu vaikakuriam jau 11 menesiuku su kuriuo uzmirsau visas problemas.as ir bedarbe man moka pasalpa is vaiku islaikymo fondo nes vaiko tevas nemokejo alimentu ir dar gaunu socialine pasalpa ir tu turetum gauti jai susitvarkysi popierius kad esi vienisa mama