verkiantis neramus naujagimis

23. Dec, 12:10

sveiki, labai reikia patarimo, uz 3 dieneliu mums sueina menesiukas, taciau mazylis nuo gimimo miega tik apie 10 valandu per para, poilsio turiu tik tada kai jis miega arba valgo,jis tik atsibudes verkia, pakeiti sauskelnes pavalgydini myluoji o jis verkia,negali pasiguldyt ramiai, darem tyrimus tikrinom viskas gerai sako. Bet mes labai pervargom nebezinom ka daryti ieskom patarimu visur,nezinom kur dar kreiptis ir ar tai normalu. Kiek aplink visos kalba kokie ramus miega tai dar labiau save grauzi kad tikrai kas negerai. Suprantam kad pilvuko problemytes pakankina,bet negali but istisa para. Patarkite prasau labai.

30. Dec 2014, 14:54

labutis,
ir manoji dukrele pirmom savaitem buvo labai nerami-verkdavo iki 5 ryto.po to uzmigdavo trumpam ir vel verkdavo...buvom kaip zombiai...PRAEJO😀kaip sakoma,ne visi vaikai vienodi.svarbu sveiki😀zinoma,pavydu,kai kitu miega...bet ir jusiskis miegos😀

24. Dec 2014, 10:00

mano maziukui 3men,nuo 3sav taip pat valgo misineli,bet vistik toks pat neramus,nemiega pyksta,o jau mum 3men,dabar lengviau nes jau dairosi,ziurineja tai ramesnis,bet irgi vargstam nuo gimimo,su dukryte vargau iki 2m,tad mamytei daug kantrybes,mesk darbus kai vaikas bent kiek uzmiega ir gulk salia,nes pilnai suprantu ka reiskia buti be poilsio....vaikelio toks augimas ir gydytojai nepades,man taip pat sake laukit isaugs,tiesiog vaikelis nori demesio mamytes prisilietimo,saugumo jausmo😀kantrybes su maziuku😀o jei pienelio pakanka svoris auga tikrai nekeiskite i misineli

23. Dec 2014, 23:36 Agotele

Sveika, jūsų pienukas jūsų vaikučiui yra tobuliausias maistas, negalvokit, kad su mišinuku bus geriau. Mamos pienas yra toks, kokio reikia vaikučiui, jis nebūna per liesas, čia tik tarybinių laikų mitas.

23. Dec 2014, 19:32

Svoris auga normaliai, gydytojai tikrino dare tyrimus net, sako viskas normalu jam nes mazas dar.

23. Dec 2014, 14:22

Na kad jis nevisada isvalgo mano pienuka, o nuo kiek laiko ir koki misinuka valgo? Gal mano pienukas netinka nes kartais nemazai atpylineja tokiu kaip apvirskintu su gabaliukais o gali jam but kad rugstis kyla ir klykia del to?tas vadinamas refliuksas, gal ka specialaus panaudoti reiktu?

23. Dec 2014, 11:07 Aiste_Mamyte

oj musu vyriukas nelabai prisileidzia, nepatinka, truputi pamasazuoji nervinas o paskui rekia. o po 2 menesiuku labai pasikeite ar tik truputi aprimo?