Visiškai atsisako pietų

20. Nov, 02:22

Sveikos mamos, Turiu problemų su savo nevalgiuke. Mums yra 1,5 metukų.Jau maždaug trečia savaitė, kaip ji atsisako valgyti pietus. Pusryčius ji pavalgo, duodu kruopų košytes ir mišinuką. Kai tik ateina laikas valgyti pietus, vaikas pamato lėkštę, ir nesvarbu kas joje yra bėga nuo jos.Nė šaukštelio nepasiūlysi. Viską išbandžiau, ir kitokią mėsytę, ir makaronus, ir žuvį ir sriubytes dariau - NIEKO!!!! vaikas purtosi nuo jų, kaip nežinau nuo ko. Bet kaip tik pasiūlau jogurtuką ar šeip ką nors, tada ji mielai valgo, kramsnoja kukurūzus, desertuką kokį.Bet nenoriu, kad vaikas priprastų prie to, kas šiek tiek saldžiau, todėl stengiuos duoti kuo mažiau, bet iš kitos pusės, kai vaikas nevalgo normalaus maisto, tai stengies duoti jau bet ką, kad tik pavalgytų nors kiek. Tiesa, ji dar valgo mano pienuką, va šito dalyko ji neatsisako, galėtų valgyt ir valgyt, bet juk papuliu vien soti ir nebus. Aš jau nebežinau, gal mano toks pienas riebus yra ar ką, nors neatrodo, kad ten kažkas riebaus būtų :D Kartais atsisako net vakarienės, ir užmiega tik su papuliu burnytei. Jai dabar dar dygsta vienas iltinis dantukas, ir kitų trijų iltinukų dantenytės pabalusios. Negi čia viską suversti dantukam? Ką jūs galėtumėte patarti mamos, nes nebežinau ko griebtis ir kaip pamaitinti vaiką. P.S. duodu ir vitamino C, ir žuvų taukų, bet efekto jokio :(

16. Jan 2013, 17:50

mamule13 jei nori kad vaikas normalai valgytu tai maziau duok sausainiu ar surelu nes jie tik uzkisa skrandi.geriau po pietu tokius dalykus duoti tada manau tikrai valgys😀

26. Jul 2012, 12:50

svekutes mano mazajam metukai, jis irgi pasidare nevalgus jau kist reikia ale kazkaip nebepergyvenu svoris normalus ugis irgi tad kai nori pavalgoojuk ir mum buna dienu kai kazka skauda arba karsta tai tik geriam ir valgyt nesinori taip ir leliukam tik jie to nepasako, nes dar nemoka😃DD

30. Nov 2011, 16:09

Sveikos, maniskis taip pat atsisako daznai rimto maisto, pora kasniuku ir viskas... tik sriuba daznai valgo, vos ne visa dubeni susveicia... o taip tai gali visa diena isbuti tik su sausainiukais, sureliais ir vaisiais kokiais.... nebezinau ka daryt, taip norisi kad normaliai pavalgytu....

27. Nov 2011, 16:57

sveikutes,turiu ir as su savo panelyte tokia beda,jai 19men.dantukai isdyge visi,ir vitaminus duodu,bet nevalgo nors tu ka,kaip visciukas po lekste paknabineja ir lekia,irgi visa diena gali isbuti nevalgiusi. Nebezinau irgi ko griebtis☹

27. Nov 2011, 13:13

sweikutes,na maniskiui kai dygo dantukai wirsutiniai tai siek tiek prasciau walge ,bet seip nesiskundziu labai geraai walgo ir wiska...o kiek sweria tawiske juodkat net ydomu nes istikruju mazokai walgo..as taip pat maitinu mums metukai bet turi per diena mesytes suwalgyti nes kitaip tai zirstu jis man..ir seip daznai mes walgom turim didely apetita..bet jai walgytum tik jogurtukus su warskytem tai ytariu sworio greitai netektum(nesuprask kaip priekaisto kad blogai maitini ar panasiai,cia nuo mazuju daug kas priklauso nenori tai neprikisi per priewarta)

25. Nov 2011, 11:46

Maniškei jau 20 mėn. Maitinu mp dieną naktį ir ji vis dar yra nevalgiukė.. Mėsos labai retai kada valgo, dažniausiai pakramto ir išspjauna ( nors tikrai moka kramtyti). Beveik visą dieną išbūna nevalgius, jai pilnai užtenka jogurto indelio, varškytės. Jei ko ir valgo tai labai mažai. Labiausiai mėgsta sriubas, jas kasdien verdu, tai vienintelis maistas kurio dažniausiai neatsisako. Kraujas geras. Tikiuosi, kad baigus žindyti pradės normaliai valgyti.

liuks liuks 21. Nov 2011, 12:44

Sveikos,o gi nieko griebtis nereikia ir su saukstu is paskos lakstyt nepatarciau.Zinoma atsisakyt visu sureliu,jogurtu,nes ir mus tokia beda buvo uzpuolus jokio normalaus maisto nebenorejo valgyt,o tik viskas kas saldu,taigi kelias dienas tik normalus maistas jokiu saldesiu.Pirma diena nevalge beveik nieko tik po keleta kasniu,o antra diena slave viska katik padaviau valgyt,o trecioj dienoj pradejau po pietu sociu duot jogurto ar surelio taip dingo visos bedos.

20. Nov 2011, 20:11

agneciuke,pas mus tas pats mum bus 1,7 tai ryte pasiknaisioja po kose,anksciau ir kiausiniene ir varsketukus valgydavo,daba nieko irgi
,sesuo sako nesiunervok ir neduok,ti pasakai surelis ar jogurtas begom i virtuve,sakiau neduosiu nieko,ir nuo ryto dabar vakarienei manu koses duosiu,jei nevalgys ir nereikia,atsigers pieno ir uzteks,mame ir nervina kai padarai ir meti viska lauk,mum iltinukai jau isdyge tai nemanau kad del to nevalgo

20. Nov 2011, 14:22

Sveikos mamos,
Turiu problemų su savo nevalgiuke. Mums yra 1,5 metukų.Jau maždaug trečia savaitė, kaip ji atsisako valgyti pietus. Pusryčius ji pavalgo, duodu kruopų košytes ir mišinuką. Kai tik ateina laikas valgyti pietus, vaikas pamato lėkštę, ir nesvarbu kas joje yra bėga nuo jos.Nė šaukštelio nepasiūlysi. Viską išbandžiau, ir kitokią mėsytę, ir makaronus, ir žuvį ir sriubytes dariau - NIEKO!!!! vaikas purtosi nuo jų, kaip nežinau nuo ko. Bet kaip tik pasiūlau jogurtuką ar šeip ką nors, tada ji mielai valgo, kramsnoja kukurūzus, desertuką kokį.Bet nenoriu, kad vaikas priprastų prie to, kas šiek tiek saldžiau, todėl stengiuos duoti kuo mažiau, bet iš kitos pusės, kai vaikas nevalgo normalaus maisto, tai stengies duoti jau bet ką, kad tik pavalgytų nors kiek. Tiesa, ji dar valgo mano pienuką, va šito dalyko ji neatsisako, galėtų valgyt ir valgyt, bet juk papuliu vien soti ir nebus. Aš jau nebežinau, gal mano toks pienas riebus yra ar ką, nors neatrodo, kad ten kažkas riebaus būtų 😃 Kartais atsisako net vakarienės, ir užmiega tik su papuliu burnytei. Jai dabar dar dygsta vienas iltinis dantukas, ir kitų trijų iltinukų dantenytės pabalusios. Negi čia viską suversti dantukam? Ką jūs galėtumėte patarti mamos, nes nebežinau ko griebtis ir kaip pamaitinti vaiką.
P.S. duodu ir vitamino C, ir žuvų taukų, bet efekto jokio ☹